Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Boy Uzatma

Uyarılar

Boy Uzatma Boy uzatmak,çaresi,çocuklarda boy uzatma,boy uzatmanın boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma, boy uzatmak, boy uzatma ilacı, boy uzatma tedavisi, ilaçla boy uzatma, boy uzatma için, boy uzatma ilaçları, boy uzatma ilaç, çocuklarda boy uzatma, ilizarov boy uzatma, çocuk boy uzatma, boy uzatan, boy uzatma tozu, boy uzama, boy uzatma yöntemleri, boy uzatma teknikleri, boy uzatma, ameliyatla boy uzatma, boy uzatma egzersızlerı, boy uzatma formullerı, boy uzatma telkini, boy uzatma telkinleri, hormonla boy uzatma, pilatesle boy uzatma, zıplayarak boy uzatma,

Boy Uzatma Grubu 18 Nisan 2012 Başlangıç!

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Boy Uzatma Boy Uzatma Grubu 18 Nisan 2012 Başlangıç! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: teresa Nickli Üyeden Alıntı paptya nerdesın merak edıorum senı Buralardayım teresa Derslerle uğraşmaktan pek fırsat bulamadım yazmaya. Ben de devam ediyorum elimden geldiğince daha çok yazıyorum, hayal ediyorum, dua ediyorum ama fiziksel aktivite pek yok malesef Meditasyon yapıyordum ama ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Boy Uzatma telkin cd indir izle İstanbul Boy Uzatma nerededir kimdir Boy Uzatma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Boy Uzatma hipnoz Boy Uzatma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Boy Uzatma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Boy Uzatma kuantum düşünce kitap haberi

Boy Uzatma Grubu 18 Nisan 2012 Başlangıç!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-05-2012, 04:00 PM   #171 (permalink)
Teğmen

Pappatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 760
55 Mesajinıza toplam 168 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pappatya is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Boy Uzatma Grubu 18 Nisan 2012 Başlangıç!

Alıntı:
teresa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
paptya nerdesın merak edıorum senı
Buralardayım teresa Derslerle uğraşmaktan pek fırsat bulamadım yazmaya. Ben de devam ediyorum elimden geldiğince daha çok yazıyorum, hayal ediyorum, dua ediyorum ama fiziksel aktivite pek yok malesef Meditasyon yapıyordum ama pek derinleşemiyorum acemiyim daha çok çalışmam lazım. Bugünlerde enerjim biraz düşük. Daha gayretli daha umutlu olmam lazım

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Pappatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2012, 04:04 PM   #172 (permalink)
Üsteğmen

ezgiyamur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 248
84 Mesajinıza toplam 123 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ezgiyamur is an unknown quantity at this point

Alıntı:
minnettar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ezgi yağmur ve geb arkadaşlarım:
Bu ınversiyon aletiyle ilgili ufacıkta olsa bir tavsiyeniz yok mudur acaba? Ben de düşünüyorum ama kararsızım da..
Canım esnemek ve kemiklerin arasının açılmasını sağlamak için mükemmel bir alet!
Omurgayı uzattığı zaten kullanım şeklinde yazıyordu.Dolayısı ile boy da uzamış oluyor..Ben denemeni tavsiye ediyorum.
Boy uzatma;Uzun vade isteyen bir şey.Egzersizlerini yapıp sabredicez,beklicez ve göreceğiz. .
ezgiyamur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2012, 04:06 PM   #173 (permalink)
Teğmen

Pappatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 760
55 Mesajinıza toplam 168 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Pappatya is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar biyokineziden bahsediyordunuz sitede bir teknik buldum bunu boya uyarlayabiliriz mesela ne dersiniz?

Biyokinezi zihin gücüyle vücuda hükmetmektir.Bu konu göz rengini değiştirmek gibi özel bir konu içerir.Eğer yeterince dikkatli olmazsanız yada çalışmaya başladığınızda bitirmeden bırakırsanız biyokinezi sizin için zararlı olabilir.

Metot:
Adım 1:Bu çalışmaya uyumaya başlamadan hemen önce başlayın.Yumuşak bir yere yerleşin.Gözünüzü kapattığınızda olan hiçliğe odaklanın.

Adım 2:Rahatladıktan sonra bedeninizi ve gözlerinizi kapalı olarak hayal edin.Sonra hayal ettiğiniz bedeninizin gözlerini yavaşça açtığını hayal edin.Gözler açıldıkça göz renginin yavaşça değiştiğini izleyin.Derin bir şekilde gölge ve renge odaklanın.

Adım 3:Artık çeşitli göz renklerine sahip olan hayal ettiğiniz bedeninizin kendinize doğru yürüdüğünü içinize girdiğini onun sizin tarafından emildiğini hayal edin.Sonra kendinizin hayali olarak gözlerinizi açtığınızı ve aynaya gittiğinizi düşleyin.Aynaya baktığınızda kendi göz renginiz yerine istediğiniz rengi görün.

Adım 4:Normal dünyaya geri dönün.Bilinciniz yeniden açılsın.Odaklandığınız şeyin etkilerine bakın.

Bu çalışmayı bir ay boyunca her gece yapmaya çalışın.Hayali olarak aynaya baktığınızda istediğiniz göz rengini görün.Kendinizi aslında gerçekte de asıl göz renginizin bu olduğuna inandırmaya çalışın.Gerçek aynaya baktığınızda gerçekmiş gibi tepkiler verin."Hey şuna bak!Gözlerim renk değiştiriyor!" gibi.Daha büyük bir inandırıcı etki için bunu arkadaşlarınızla da paylaşın.Eğer bir ay boyunca çalışmalarda büyük bir değişiklik olmadan düzenli olarak yaparsanız gözlerinizin şiddetli bir biçimde renk değiştirmeye başladığını göreceksiniz.Kendinizi inandırırsanız güçlü bir değişim görürsünüz ve çalışmayı tamamlamış olursunuz.
Pappatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2012, 04:15 PM   #174 (permalink)
Üsteğmen

84 Mesajinıza toplam 123 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
Pappatya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar biyokineziden bahsediyordunuz sitede bir teknik buldum bunu boya uyarlayabiliriz mesela ne dersiniz?
Sana katılıyorum pappatya,paylaşım için teşekkürler..
Alt 17-05-2012, 04:23 PM   #175 (permalink)
Üsteğmen

Ben de Biyokizi ile ilgili bulduğum bilgileri paylaşmak istiyorum,yapmak isteyen arkadaşlar..!

Bi çok kişi biyokinze yapmayı çok cazip görür.Göz renginizi değiştirmek,oturduğunuz yerden kollarınızı ve bacaklarınızı güçlendirmek,hafıza gücünüzü ve beyin gücünüzü artırmak ve en önemlisi bedenine her türlü hakim olmak Ancak biyokinezi yapmak gerçekten zordur ve ilerlemek daha zordur.Biyokinezi ile göz rengini değiştirmek isteyen,hızlı koşmak yada kol ve bacaklarının gücünü artırmak isteyenler direk bu çalışmalardan başlarlarsa aşırı zorlanırlar.Bunları yapabilmek için öncelikle biyokinezide ilerlemek gereklidir.
Biyokinezide ilerlemek için kendinizi fazla zorlamamalısınız.Sadece basit teknikleri uygulayarak yavaş yavaş ilerleme kaydetmelisiniz.İmajine ve telkin konusundada kendinizi geliştirmelisiniz ve her kinezi çalışmasında olması gerektiği gibi konsantrasyonunuzu en yüksek seviyede tutmalısınız.
Biyokinezi yapmak istiyorsanız bi süre boyunca enerji yönlendirme çalışması yapın.Bilmeyenler için şöyle açıklayayım;
Öncelikle yapacağınız çalışmaya uygun çakranızdan enerji çekin.Sonra bu enerjiyi vücudunuzun içinde yönlendirin.Enerji vücudunuzda gezsin.Ellerinize,ayaklarınıza ulaşsın.Enerji sürekli bu şekilde gezdirin.
Daha sonra işi birazdaha ilerleterek dışardan enerji alın.Mesela Güneşten alın enerjiyi.Enerji güneşten ellerinize doğru aksın.Ordanda vücudunuza dağılsın.Vücudunuzda dolaşsın ve kafanızdan gökyüzüne doğru yükselerek yok olsun.
Bu çalışmadada ilerledikten sonra psiball yapmaya çalışın.
Alt 17-05-2012, 04:31 PM   #176 (permalink)
Üsteğmen

Biyokinezi, kinetik enerjiyi beden değişimi veya vücut içindeki kontrol etmeye yarar. Yani zihin gücüyle vücuda hükmetmektir. Eğer Biyokinezide ustalaşırsanız, kendinizi tamamen yeniden programlayıp istediğiniz vücuta sahip olabilirsiniz. Peki bunu yapabilirmiyiz ? Teorik olarak ... EVET !

Kendinizi yeniden kodlayarak, muhtemelen doğaüstü bir canlı formu olabilirsiniz. Herşey sizin için mümkün olabilir. Örnek olarak, eğer göz genlerinizi yeniden kodlarsanız, Daha uzağa ve daha net görmeye ayarlayabilirsiniz. Hatta hareketleri bile bir insanın göremeyeceği gibi görebilirsiniz. Doğa üstü insan olarak, yeniden programlama acı duygusunu yok etme gibi şeyler içerebilir.

Ama burda daha çok yapmanız gereken şey var! EVET, hem de çok. Evrimleşme aylar hatta yıllar alabilir. Herşey değişebilir gözler, kaslar, reflexler, bağışıklık sistemi ( hastalıklardan %0 etkilenerek ölümü engelleme kısacası sadece ecelden ölebilirsiniz ) , epidemik sektörler, vücuttaki hassas bölgeler, hepsi maksimum seviyeye çıkarılabilir. Amacımız fiziksel olarak yok edilemez olmanızdır.

Şimdiki ise daha çok ileri gitmek isteyenler için. İnsanların ölme sebepi ve yaşlanmak, vücutta bulunan ölme ve yaşlanma genleridir, evet doğru duydunuz ölmek bile genlerinizdedir kaderiniz bile genlerinize yazılır. Eğer bu genleri tamir ederseniz, hiç yaşlanmazmısınız ? Ve yaşlanmadığınız için ölmezmisiniz ? Sizin için üzüldüm ama hayır eninde sonunda ölürsünüz istiyorsanız 200-300 yaşına gelin ve 20 yaşında gibi olun yinede ölürsünüz. Buraya kadar ölümsüzlük münkün olabilir, ama şu ana kadar kimse başaramamıştır. Buda başarılma oranı olduğunu gösterir. Ama ölümsüzlük sizi yenilmez yapmaz. Kısacası araba kazası veya beyindeki hasar hala sizi öldürebilir.TEKNİK ( Nerdeyse tüm teknik imajinasyondur )Merak etmeyin ben sırf siz biyokinezi öğrenin diye bir kaç teknik yazdım.. Örnek vermek gerekirse, soğuğu hissetmeme, hastalanma riskini azaltma ve bunu gibi şeyler.

Herneyse işte yapmanız gerekenler;Yarım saatlik bir meditasyon size yeticektir. Meditasyon rahatlığına ve saflığına ulaştığınız zaman, enerjinin üstünüzden ve içinizden geçmesine izin verin. Vücudunuzun içinde bir enerji iğnesi oluşturun. Onu çok sivri yapın ve keskin olsun. Şimdi genleriniz küçük tüpler içinde hücrelerinizde gezindiğini imajine edin.. Bu iğneye onun görevini ve genlerinizi nası değiştreceğinizi söleyiniz/emrediniz bunu bir süre yapınız. Enerjinizi ve düşüncenizi iğneye gönderin ve genlere geçirmesine izin verin. Enerji iğnesinin açtığı deliği kapamak çok önemlidir, yapmazsanız, istediğiniz genlere ulaşamazsanız. İğne bir kez hücrelerin yanına geldimi, iğnenin küçük bir enerji tanesine dönüşmesine izin verin ve gen değişene kadar ona etki etsin.

Burdan sonra, uyanabilir ve gününüze normal bir şekilde devam edebilirsiniz. Ama henüz işiniz bitmedi herhangi bir iş yaparken tüm gün şunu aklınızdan çıkarmayın " Ben ( ne olmak istiyorsanız ) buyum ". Bunu genler gerçekten değişine kadar devam ettirin hatta mükemmellik için nerdeyse tamamen evrimleşene kadar. 1-2 hafta sonra değişimleri görmeye başlayacaksınız ve sonuçları hissedeckisiniz. Bununla lütfen oynamayın genlerinizi yanlış değiştirmek sizin için gerçekten kötü olur.
Gen değiştirme kanıtlanmış bir yetenektir.

Alt 17-05-2012, 04:34 PM   #177 (permalink)
Üsteğmen

Yarım saatlik bir meditasyon size yeticektir. Meditasyon rahatlığına ve saflığına ulaştığınız zaman, enerjinin
üstünüzden ve içinizden geçmesine izin verin. Vücudunuzun içinde bir enerji iğnesi oluşturun. Onu çok sivri yapın
ve keskin olsun. Şimdi genleriniz küçük tüpler içinde hücrelerinizde gezindiğini imajine edin.. Bu iğneye onun
görevini ve genlerinizi nası değiştreceğinizi söleyinizemrediniz bunu bir süre yapınız. Enerjinizi ve düşüncenizi
iğneye gönderin ve genlere geçirmesine izin verin. Enerji iğnesinin açtığı deliği kapamak çok önemlidir, yapmazsanız,
istediğiniz genlere ulaşamazsanız. İğne bir kez hücrelerin yanına geldimi, iğnenin küçük bir enerji tanesine
dönüşmesine izin verin ve gen değişene kadar ona etki etsin.

Burdan sonra, uyanabilir ve gününüze normal bir şekilde devam edebilirsiniz. Ama henüz işiniz bitmedi herhangi bir
iş yaparken tüm gün şunu aklınızdan çıkarmayın Ben ( ne olmak istiyorsanız ) buyum . Bunu genler gerçekten değişine
kadar devam ettirin hatta mükemmellik için nerdeyse tamamen evrimleşene kadar. 1-2 hafta sonra değişimleri
görmeye başlayacaksınız ve sonuçları hissedeckisiniz.

Biyokinezi,yapan bir arkadaşın yaşamış olduğu bir deneyim;
  • ARKADAŞLAR BEN DE DENEMİŞTİM VE 1 SAAT SÜRMEDİ siz biraz kendi ruhunuzu bu olaya inandırmak için uzun yöntemler arıyorsunuz sanırım.. facebook grubumuzda da anlatmıştım bi arkadaşın merakını gidermek için. burda da anlatayım. öncelikle iyi bir meditasyon şart . ben yapmadım çünkü istediğim an düşüncelerimi boşaltabiliyorum. bir mum alın ateşine odaklanın yada rahat bir ortamda gözlerinizi kapatıp nefesinize odaklanın. önce düşüncelere gelicek ama onlar da yavaşça sizi terketmeye başlıyacaklar. tamamen rahatladığınzda banyo yada ışık voltajı yüksek bir odaya gidin aynanın karışına geçin. göz bebeğinizi yakından ve dikkatlice izleyin. btün kıvrımlarını çizgilerini aradaki farklı renkleri vs vs.. hepsinin farklılaştığını düşünün snra olay beyinde ve ruhta bitiyor. ruhunuzu buna ianandrınca göz bir emir kulu .. benim gözlerim ela. yeşil olmasını denedim. ve yanımda arkadaşım da varDI gerçekten yemyşil oldu .. neden nasıl bilmiyorum belki tekrarlamadıım için ertesi gün biraz biraz eski rengine gönmeye başladı. çok abzürt duruyor diye bende eski haline geri döndrdum. İMKANSIZ DİYE BİRŞEY YOK BÜTÜN OLAY BEYİN VE RUHU İNANDIRMAKTA.. öncelikle rengin gözün en dışından başladığını yavaş yavaş yayılarak göz bebeğine doğru ilerledğni düşünün.. ilk denememde başardım. bilemiyorum çok basit aslında herkese başarılar
Alt 17-05-2012, 10:51 PM   #178 (permalink)
geb
Teğmen

geb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9
16 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
geb is an unknown quantity at this point

Alıntı:
minnettar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ezgi yağmur ve geb arkadaşlarım:
Bu ınversiyon aletiyle ilgili ufacıkta olsa bir tavsiyeniz yok mudur acaba? Ben de düşünüyorum ama kararsızım da..
inversion aleti bende yok, ben kendim yaptığım demirden düzeneğimi kullanıyorum ama temel olarak aynı amaçlar için ikiside, bence boyunu uzatmak için çabalayan bütün arkadaşların en başta almaları gereken şeydir esnemeden vucudu gerdirmeden uzayabilme düşüncesi bana çok zor geliyo mutlaka al derim ben
geb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-05-2012, 11:22 PM   #179 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
7 Mesajinıza toplam 11 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Groudon is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar burayı boş bırakmayalım. Unutmayın biz bir ekipiz. Buraya her gün neler yapıyoruz yazalım.

Bugün 1 saat boyunca cobra, super cobra, bridge, table, yawn gibi gerilme hareketleriyle 200 tekme attım.210 kere de zıpladım, yoruldum bayaa. Her egzersiz yapışımda kendimi motive ediyorum. Saat 12'yi geçirmeden yatıyorum ve olumlama, imgeleme ne varsa artık hepsini yapacağım.
Groudon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2012, 12:32 PM   #180 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 29
68 Mesajinıza toplam 95 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teresa is an unknown quantity at this point

bugun cumadua edıcem bırazdaqn once buraya yazmak ıstedım...1 yıllık programım hazır..yavastan ama kalıcı bı boya sahıp olmak ıstıorum..bıgun tepeden baktıgım ınsanlarla aynı boyda olmak ıstıorum..bazen bıyere eve oturmaya gıtmek bıle zor gelıo benım ıcın..kendımden kac yas kucuk cocularla aynı boyda olmak canımı sıkıo..ben cok bısey ıstemıorum Allahtan sadece batmayayım ınsanların gozune tahat edeyım bende gırdıgım ortamlrada okadar..bunları yazarken cok doldu gozlerım...,:((((((((((((((
teresa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks