Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Bırakmak Gerçekten Zor mu?

Uyarılar

Bırakmak Gerçekten Zor mu? Bırakmak Gerçekten Zor mu?

ELELE YENiDEN DOĞMAK....

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Bırakmak Gerçekten Zor mu? ELELE YENiDEN DOĞMAK.... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bende bugün 10 tane içtim. sinirden. enes biz yoksa bırakamıyacakmıyız...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bırakmak Gerçekten Zor mu? telkin cd indir izle İstanbul Bırakmak Gerçekten Zor mu? nerededir kimdir Bırakmak Gerçekten Zor mu? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bırakmak Gerçekten Zor mu? hipnoz Bırakmak Gerçekten Zor mu? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bırakmak Gerçekten Zor mu? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bırakmak Gerçekten Zor mu? kuantum düşünce kitap haberi

ELELE YENiDEN DOĞMAK....

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-02-2008, 09:39 PM   #11 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough
Standart Ynt: ELELE YENiDEN DOĞMAK....

bende bugün 10 tane içtim. sinirden. enes biz yoksa bırakamıyacakmıyız

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Pozitif enerjilerle uyumlanıyorum.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2008, 10:46 AM   #12 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 3
139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sezennl is an unknown quantity at this point

cok komiksiniz heheheheheeheh keyif alaraktan okudum yemin ederim. ay cok guldum ya sigarayi birakacaginiza fazlastirdiniz!!!!! bende birqakmaya calisyorum ama iskence cekmiyceksin o skeilde deyil gelin bir gun pl;anlayalim o gun sigarayi tamen biarakalim mesela 2 hafta sonra yada bir hafta sonra ama ogun gercekten sigarayi birakip burda yasadigimiz kolayligi anlatacagiz yada zorlugu ve sigara istegi geldiginde buraya yazarak istegi geri tepecegiz. ve hic kimse ama hic kimse yok bir ic felan yazmiyacak ve icillmiycek. bu sekilde birakabilirziz ama azaltmakla olmuyor biraktigin zaman birden biarakacaksin tamamisiniz varmisniz? gun kararlastirin
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Sezennl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2008, 12:12 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
75 Mesajinıza toplam 184 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mirza_ben87 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
SeZeNNL Nickli Üyeden Alıntı
cok komiksiniz heheheheheeheh keyif alaraktan okudum yemin ederim. ay cok guldum ya sigarayi birakacaginiza fazlastirdiniz!!!!! bende birqakmaya calisyorum ama iskence cekmiyceksin o skeilde deyil gelin bir gun pl;anlayalim o gun sigarayi tamen biarakalim mesela 2 hafta sonra yada bir hafta sonra ama ogun gercekten sigarayi birakip burda yasadigimiz kolayligi anlatacagiz yada zorlugu ve sigara istegi geldiginde buraya yazarak istegi geri tepecegiz. ve hic kimse ama hic kimse yok bir ic felan yazmiyacak ve icillmiycek. bu sekilde birakabilirziz ama azaltmakla olmuyor biraktigin zaman birden biarakacaksin tamamisiniz varmisniz? gun kararlastirin
Demek çok güldün. madem okadar emisinsin sen deden bırakmadın.
sezencim eleştiriye açığım. aslında dediğin gibi birden kesmek lazım sen bi dene hele bırakabilirsen soyle bize bizde bırakalım ok canım benim.
Güneş ben bugün 2 çöple duruyorum daha gece çalışmaya gitcem bakalım. Hedef en fazla 8.
Alt 12-02-2008, 01:27 PM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

sezencim enes gibi bende eleştiriye açığım istediğin kadar gülebilirsin. tam bırakma olayını ben çok denedim olmadı. enesle bulduğumuz yöntem tam bize göre. kişiye göre bırakma yöntemi değişir.

enes bende bugün 3 tane içtim. akşama kadar hedefim 9
"Ben Pozitif enerjiyi sevgiyle kabul ediorum. Benimle çalışmasına derinden izin veriyorum.Bolluk, aşk, sevgi, sağlık, başarı, mutluluk benim hakkım. Tüm bunları kendime çekiyorum. Ve bedenimi sarmalarına derinden izin veriyorum.Kıskançlık, korku , endişe, güvensizlik ve tüm olumsuz düşünceleri iade ediyorum ve bu tür duyguları kesinlikle kabul etmiyorum.
Alt 12-02-2008, 01:30 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

75 Mesajinıza toplam 184 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

ok. sana bol şans güneşcim
Alt 14-02-2008, 12:03 AM   #16 (permalink)
Üsteğmen

139 Mesajinıza toplam 267 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Selam enes ve gunes. ben dun bir hap aldim doktor yazdi bana. adi zeyban. o hapla 10gun sigara icyorsun ama 10cu gunu sigarayi birakiyorsun ve hapi 2ye cikartiyorsun. ben dun ona basladim. gelcek cuma sabahi sigaraya veda etmis bir sekilde uyanacagim insallah.
ben aslinda sigarayi hemen atip birak diyenlerdenim hatta bunuda yapmistim. kendi kendime sigarayi biraktim 3 ay surdu ve 3ayin sonunda bebegimin bende olmadgini ogrendigimde bir sigara ictim ve hungur hungur agladim ve ogun bugundur iciyorum yaklasik nerden baksan 5 ay oldu iceli. bu arada atakan beyin hazirladgi sigara birak muzigini dinledim baya ise yaradi sigarami cope atim yemin ederimki canim istemdi ama beni motive eden arkadasim yoktu ve tekardan basladim. simdi 10gunluk bir zamanim var budefa hapla birakacagim. kesin birakma tarihim 21 subat. bu arada verilen tavsiyeler kendine bir sure belirleyeceksin, o sure icinde plan yapacaksin evini temizleyeceksin etrafini kultaplarini atacaksin. sigara icilen yerlere gitmeyeceksin ilk 3 gun. ilk 3 gun su iceceksin ve tiyatro sinama gibi yerlere gideceksin. 3gunu gectimi? kanda nigotin yok artik simdi sira sadce beyninde kaliyor. el aliskanligi beyin vucut istemiyor artik sigarayi sadce senin beynin istiyor. bu aliskanligi nasil ogrendiysen osekildede vaz geciyorsun. nasil aslitiysan birakmayada o sekilde alisyorsun.
insallah sigarayi birakiriz. azaltmakla sigara birakilmiyor sigarayi direk bir gun secip ogun birakmak lazim en guzel yontemide bu. ve biraktiktan sonarada ne olursa olsun bir firt cekmek yok yoksa tekrar baslaniyor. ben sigarayi biraktigimda ictim icebildgim kadar birakma gunu geldiginde kalanlari atim cope evi temziledim herseyi yok etim. 3 ay hic icmedim icenlere kizmadim. ve sigara.org diye bir eyr var orda yazilanlari okudum cok yardimlari oldu allah razi olsun hepsinden. orda sigaraya baslayan olsa bile basladim diye yazmak yasak cok degisik biryer muhakak yardimci olurlar sizede gidin okyun bir. sizi bilmiyorum ama ben birakma tarihimi yazdim isterseniz sizde birakma tarihinizi yazin ve beraber birakalim. azaltmakla olmuyor. egerki sizler tarih koymayacaksaniz birakmak icin ben de sigara orgdan yardim alacagim ha sigarayi birakacagiz tarihimizde su diye yazarsaniz sevinirim cunki birakip biraktimizda neler yapiyoruz onlardan bahsedelim. olurmu?
Erkek penguen 4 ay boyunca kuluckaya yatar 4ay ac durur ama asla yumurtayi birakip avlanmaya gitmez, 4 ay sonra buzlar cozlunce disi penguen gelir ve esini cocgunu zorlukcekmeden bulur.Penguenler yavrularını soğuktan korumak için onları ayaklarının üzerine oturtup haftalarca ısıtırlar. Bir yandan da yavruya yemek taşırlar.&nbsp; Bahar geldiğinde buzul erimeye başlamış ve buz tabakası üzerinde denizin ortaya çıktığı delikler belirmiştir. Artık anne ve baba bu deliklerden balık avlayarak beslenecek, yavrularını da aynı yiyecekle besleyeceklerdir. <br /><br />Yavruya bakmak oldukça zahmetli bir iştir; onun beslenmesi için ebeveynler bazen uzun süre hiçbir şey yemezler. Ayrıca her yerin buzlarla kaplı olduğu ortamda yuva yapma olanağı da yoktur. Anne ile babanın, yavruyu buzun soğuğundan korumak için yapabilecekleri tek şey, yavruyu ayaklarının üstüne koyup, karınlarıyla ısıtmaktır.
Alt 14-02-2008, 07:55 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

umarım hap işe yarar ben çok defa birden kırdım ama inan bir şeye kızdığım yada üzüldüğüm zman yine başlıyorum melete. Amacım şimdilik azaltmak ve birden bırakmak.Tarihmi istiyorsun. tamam. ilk iki hafta azaltış ve sonra kesinlikle dönmemecesine bırakcam. Umarım hepimiz bunu yaparız. Birbirimize destek olalım ben bi bırakıyım sonrada bizzat benim başlattığım 3 arkadaşım var onlar beni örnek aldılar umarım yine örnek alırlar ve bırakırlar.Hepiniz iyili varsınız manevi aplalarım benim bu arada yaşım 20 kabul ederseniz sine manevi appa dicem
Alt 14-02-2008, 08:30 PM   #18 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

sezennl cim .. zeyban yazmışsın ama zyban mı acaba ilacın adı... dusun

ya da umarım zeyban dır senin ilacın... ben 1,5 yıl kadar önce zyban adlı ilacı bıraktım..

sigarayı bırakma hapı az daha bana kendimi bıraktırıyodu..
1 haftada 5 kilo zayıfladım.. su bile içmek istemiyodum..
sinirlerim yıprandı fıkralarda bile ağlancak yan buluyodum..
sürekli mide bulantım oluyodu...
neyse ben bi ilaç kullanmak zorunda kalırsam yan etkileri
bölümünden etkilenmeyim diye prospektüsünü okumam..

lakin 4-5 günün sonunda o kadar fena oldum ki baktığımda
olabilecek tüm yanetkileri göstermiştim..
bir hafta 10 günün sonunda kullanan bir arkadaşım da da benzer şikayetler
olunca dedik hapı yutuyoruz.. ağer aynı ilaç ise dikkatli olmanızı öneririm..

sevgiler..
Alt 15-02-2008, 04:52 AM   #19 (permalink)
Yüzbaşı

sezencim sigarayı bırakmak için bir tarih koyalım ama önce azaltalım. mesela 8 martta bırakalım. o zamana kadar sigarayı azaltarak sigarayı bırakma provası yapmış oluruz sizcede uygunmu? enes senin azaltma olayın nasıl gidiyor ben günde 8 sigara içiyorum ama bugün biraz aştım. sevgililer günü ya ben yine yalnızım canım sıkıldı. sigaraya verdim bugün kendimi.
shamanic senin yazına göre zyban ilacı sigarayı bıraktırmaktan çok zayıflamaya yarıyor.
bir haftada 5 kilo çok ciddi bi rakam. bendemi kullansam acaba kilo vermek adına

Alt 15-02-2008, 10:22 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

EVET CANIM zyban hapin adi neguzel seni zayiftlatmis bende oyle birsey yapmadi valla. ama sigaryi zorla iciyorum hic birsey anlamiyorumanlamadikca anlamak icin iciyorum. neyse zybanla sigarayi 10gun iciyorsun 10cu gunu sigarayi biarakacaksin. ben bu pazara kadar icecegim ve pazar gunu son pazartesi gunu haftaya tertemiz baslamak istiyorum. 10cu gunum as;linda ayin 21 ama ben okadar daha icmeem cunki icmek istemiyorum zorluyorum kendimi. ama yemek cok yiyorum aksamlari helle ikigundur yatmadan bir koca tabak hyemek yiyorum. bu hapin insan oldurdgunu bile okudum hollanda forumlarinda ve bu hap ok tehlikeliymis.bunuda birsuru insan yazmis. kulanmayi kimse onermiyor ama tum bu hapi kulanlar birakmis hem sigarayi hemde hapi cope atmislar bende nerdeyse oyle yapacagim cunki: dilim ustunde acayip aci var ne iuctigimi nede yedigimi anliyorum ve yemek yiyorum sanki yemdim sigara iciyorum birsey anlamiyorum. ama ne olursa olsun ben bu onumzudeki pazxargunu son gunum. ve gunes ve enes enguzeli birden birakmak ama kendine gun verecksin. su gun ama bir hafta onceden ama iki hafta onecden. gun vereceksin ve ogune kadar dusuneceksin niye iciyorum ne anliyorum parami el aliyor dumani yel aliyor ben napiyorum insangibi kokmak istiyorum insangibi yasamak istiyorum diye dusuneceksin. ve kesinlikle bun disina cikma azaltma birsey degistirmiyorki cunki: ben biraktim aradan 3 ay gecti icmiyordum ve oyle iyidimki sizelere anlatamam. birgun bir sigara ictim ve arkasi geldi vucut istiyor cunki ben 3 ayi sonunda birtane ictim ve devami geldi. simdi sigarayi biraktiniz. gunluk dislerinizi 3 kere fircalayicaksiniz istek gelince su icecekceksiniz ve baska sey dusuneceksiniz bu. azaltmakla sigara birakilmiyor ama gun belirlemekle ve orda noktayi koymakla birakiliyor basarilar dilerim. benim son noktam pazargunu.

Bookmarks

Seçenekler
Stil