Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bilinçaltının Bilinmeyenleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bilincaltinin-bilinmeyenleri/)
-   -   Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 1. bölüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bilincaltinin-bilinmeyenleri/5311-tezahur-ettirmenin-kaybolan-sirri-1-bolum.html)

shamanic 29-05-2008 08:40 PM

Ynt: Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 1. bölüm

olur kamilcim onuda deneriz .. sağol.. hismiley

Belgin ∞ 29-05-2008 08:59 PM

Alıntı:

kamil5 Nickli Üyeden Alıntı
anlıyorum ama neden 2 sini birleştirerek gelişmeyi denemiyoeuz??

Bunu denemediğimizi,ikisini birleştirmediğimizi veya asla birleştirilemeyeceğini kimse söylemedi ki.Bunu birleştirerek de uygulayan muhakkak vardır,sadece tezahürü kullanarak da uygulayanlar vardır.(Kendi adıma)beni en doğru,en sade,hatta en kısa yoldan isteğime,tezahür ettiğim şeye ulaştırabilecek,bana uyan,soru işareti barındırmayan neyse ben onu uygularım.Birleştiririm ama birleştirmeyene neden diye sormam kendi seçimleri onu bağlar.Birleştirmem tek olarak kullanırım,birleştirene vay efendim yanlış yapıyosun bu böyle olmaz demem kendi seçimidir yine onu bağlar.

Burada anlatılmak istenen şey şartın olmadığıdır.İlla söyle yap böyle yap denmesinin gerekmediğidir.Herkesin dini kendineyse,özeliyse bunun bu forumda da bu şekilde kalmasıdır.Din,ırk,mezhep ayrıcalığı olmadan rahatça ve huzurlu bir ortam yaratılmış bu forumda ve bizlerden istenen tek şey buna saygı duymamızdır,buna göre davranmamızdır.

Bu siteye girerken forum kuralları başlığı altında bizi zorlamayacak,aksine tartışma ortamı yaratılmadan,bütünlüğü bozmayacak şekilde davranılması için bazı kurallar konulmuş.Bunlara uymak eminim ki zor değildir.

Sevgiler..

kamil5 29-05-2008 09:06 PM

sonuçta paylaşım.

pozitif 30-05-2008 03:33 AM

Kamil kardeş buradaki insanlar da adı üstünde insan, sende öyle ,eğer daha farklı bir görüşün varsa, eğer bunun peşinden koşarak ortaya birşey koyucaksan ,çabaların doğrultusunda hareket et, (belediyeden beklemeden kapının önünü süpür bence) yada karşındakileri yargılamadan 'yargılıyorsun demiyorum ama yinede yargılıyorsun kanatindeyim :)) insanlara bireysel gelişim konusunda destek veren böyle arkadaşları zor bulursun buna inan
Ayrıca yazıyı bile okumamışssın yazının başında ister Tanrı diyebilirsiniz isterseniz Evrensel bilinç deniyo yani bu kadar sevgi saygı var bunu da kaçırma...
İlk öncede etrafını değil kendini sonra etrafını sorgula
Ayrıca 100000 dolar dalga geçilecek bir para değil be kamil kardeş.
Öpüyorum...

kamil5 31-05-2008 06:36 PM

önemli olan bütünlük ve vurgu.bende vurguyu dahada kuvvetlendirmek istedim.tanrıyı kabul etmiyorum biz ALLAH demeliyiz. dinimizde tanrı diye birşey yok . tavsiyen ve yorumun için sağol güzel kardeşim.

hayalayaz 31-05-2008 06:52 PM

kamil5

daha öncede kelimelere takılan arkadaşlara izah etmiştik..yine izah edeyim..sitede tavsiye edilen tüm çalışmalar, siteye eklenen tüm konular...sitedeki üyelerin inançlarının farklı olması nedeniyle..ortak bir dillle paylaşıma sunulmuştur...konularda tanrı sözcüğü geçer..ancak üyelerimiz özellerinde çalışırlarken, bunu kendi inançlarındaki terminolojiye göre değiştirir, kimisi yüksek benlik der, kimisi allah der, kimisi enerji der kimiside ulu manitu, kişilerin özellerinde ne dedikleri ile ilgilenmeyiz.. saygılı sevgiler

mavifirca 10-06-2008 10:17 PM

yazdiklariniza yabanci degilim, ancak bugüne kadar yaptigim calismalarda deteylarda eksiklikler oldugunu farkettim, yazinizi okuduktan sonra simdi daha iyi anliyorum, neden uzun zamandir bazi konularda bir gelisme kaydedemedigimi. Dersleri bugünden itibaren uygulamaya basliyorum, verdiginiz emek icin tesekkürler

pozitif 21-06-2008 04:25 AM

sevgili shamanic bu paylaşımlarından dolayı kendi adıma çok teşekkür ederim...allaha şükürediyorum...kolay gelsin kiss3

saime1 21-06-2008 12:56 PM

istemeyi ve olumlu düşünme kalıplarımı yeniden gözden geçirdim .Sağol varol shamanic .

gülfuren 12-07-2008 08:45 PM

Shamanic bilgilerini,deneyimlerini ve sevgini paylaştığın için çok teşekkürler.. kiss3

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:52 AM.