Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bilinçaltının Bilinmeyenleri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bilincaltinin-bilinmeyenleri/)
-   -   Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 1. bölüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bilincaltinin-bilinmeyenleri/5311-tezahur-ettirmenin-kaybolan-sirri-1-bolum.html)

nurnur 04-12-2009 10:03 PM

Cevap: Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 1. bölüm

merhabalar... tezahür etmenin kaybolan sırrı ders1 teknik no:2'de "içsel ceonuzla anlaşma yapın" maddesini biraz açar mısınız? bunu nasıl yapabiliriz? teşekkürler..

çok_mutlu:) 04-12-2009 10:41 PM

mutluluktan uçmak üzereyim tam aradığım olay tam şu anda karşımda ekranımda tüm ayrıntılarıyla duruyor gayet açık ve net olarak aradığım herşey yazınızda var ve inanılmaz anlaşılır biçimde uygulayacam hepsini ama önce yazıcıdan çıkarıp bir kaç kez okuyup tüm ayrıntılarıyla anlamam gerekiyor hepsini uygulayacam bana yol gösterecek tekdiğin bu olduğunu biliyordum kaç site gezdim kaç kitap okudum ama bu kadar güzel ifade edilmiş olanını ilk kez görüyorum çünkü beni başarıya götürecek yöntemin bu olduğundan o kadar emindim ki nasıl teşekkür etsem bilmiyorum ki tüm dilekleriniz gerçekleşsin çok teşekkürler :)beni çok ama çok mutlu ettiniz :)hayatım tam manasıyla bu yazıyla değişmeye başlıyor:)

shamanic 24-12-2009 03:30 AM

Cevap: Ynt: Tezahür Ettirmenin Kaybolan Sırrı / 1. bölüm

çok_mutlu:) cum en kısa sürede harika haberlerini almak dileklerimle.. ark5

sevgili nurnur bu konu ile ilgili daha önce açıklama yapmıştım yardımcı olması dileklerimle.. ark5

glshzn cum afirmasyon olumlama anlamına gelmekte ark5

sevgiler.. ark5

Alıntı:

shamanic Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 48958)
merhabalar hare..

bilgilerden yararlanmış olmanız çok sevindirici..

benim niyetlerim gerçekleşince yaptığım iki yol var kendiniz için kolay olanı uygulayabilirsin..

yazdığım niyet kağıdımı alır ve bu dileğimin gerçekleşmesini sağlayan tüm koşullara;
inançlarım doğrultusunda yaradana .. meleklerime.. enerjilerime .. rehberlerime teşekkür ederim..

kağıdı bazen okunmasını istemediğim bilgiler olduğu bir kase suyun içerisinde bırakır
yazılar fululalınca denize atar yada toprağa gömerim.. bu işlem sırasındada yine her şeye şükrederim..

buradaki ceomuz bizim yüksek benliğimiz..
yüksek benliğimiz bizim doğruları bilen.. ruhsal olan ile bütün olan.. tüm bilgileri en doğru şekilde bilen
evrenle yaşamla sınırsız bir bütünlük içinde olan tanrısal yanımızdır.. rehberimizdir..

zaman zaman akıl ve mantığının dışında bir güç tarafından tüm koşullar a noktasını işaret ederken sen b de ısrarcı olur
ve sonunda haklı olduğunu görürsün..
o noktada sana bu hissi veren yüksek benliğindir..
o senin rehberin.. koruyucun.. her şeyi en iyi hali ile bilen yanındır..
ama kendimizden o kadar uzaklaştık ki teknolojinin içerisinde kendi sesimize bile yabancı hale gelir olduk..
kendimizi dinlemek yerine diğerlerinin görüşlerini benimser olduk..

bu noktada yapacağımız içe dönüş çalışmaları tekrar bağlantı için çok yararlı olacaktır..

konuyla ilgili olarak meditasyon bölümümüzde bir kaç çalışma örneğimiz var..
bunları uygularsan mutlaka yararlarını göreceksin..

http://www.hayatimdegisti.com/forum/meditasyon-b350.0/

soru kalıbına gelince;
senin için en uygun olanı tercih etmende yarar var.. buradaki yazılar bizlerin farkındalık düzeyinden dökülenler ..
hepimize uygun olmasına yada aynı lezzeti vermesine imkan yok..
kendimizle bütün hissettiğimiz..
evet bu kelime yada bu cümle benim burada hissettirmek istediğime daha uygundur dediğimizde o doğru olandır..

ben çoğu zaman içsel bir farkındalık hissettiğimde bu cümleyi;
bu gün kime yardımcı olabilirim diyerek dile getiriyorum..
ya da bu gün kimin mutlu olmasına hizmet edebilirim gibi..

sevgiler.. ttli3

Subconscious 25-12-2009 08:44 PM

Teşekkürler shamanic mükemmel bir özet olmuş =)

momismyhope 28-12-2009 01:12 AM

Sevgili shamanic çok teşekkürler.Bu açtğın konu başucu kitabı tadında.
Her an geri dönüp bakıyorum.

cymbella 01-04-2010 02:54 AM

girlhahasevgili shamanic bana çok karmaşık gelen kitap bilgilerini okadar güzel özetlemişsin ki alk78çok hoşuma gitti çok da iyi anladım olayı. senin bu güzel ve maximum faydalı yazının şerefine kalktım iki tek attım geldimy789.yok yok şaka öle deilde bi eski ajanda buldum ve yazının şerefine HAYATIM DEĞİŞTİ defteri açtım 956kteşekkür ederim ellerine sağlıkalk78.bu arada yeni olduğum için konuları yeni görüp teşekkür msajları yazıorum acik zamansız oluo ama idare ediverin benis45apk

ilkimce 23-06-2010 12:36 AM

güzel paylaşımlarınız için teşekkürler ellerinize sağlık.

eski 23-06-2010 01:07 AM

ben nasıl kaçırmışım burayıı =)) harika
çok pratik=)) teşekkür ederim shamanic

eski 23-06-2010 02:33 PM

shamanic yazılarını defterime geçiriyordum birkaç gün içerisinde harikulade sonuçlar alacaksınız cümlesini yazarken o sonuçlarla ilgili birşey oldu. biliyorum hiçbirşey tesadüf değil=)) seni çok seviyorum iyiki varsın :D

amon-ra 28-06-2010 04:22 PM

shamanic süpersin yazıların tek kelimeyle enfes...o kdr açık yazmışsın ki ben genelde bu tür yazıları okurken sıkılırım çünkü ayni şeyi 1 milyon kez anlatır ama senin yazın o kdr açık net ve duru ki...emin ol bir çok kişinin hayatını olumlu yönde etkiledin... sevgi ve ışıkla kalın:))...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:20 PM.