Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri

Uyarılar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltının Bilinmeynleri

ÇOK PARA İSTİYORUM

Gizemli Konular ve Bilinçaltının Bilinmeyenleri ÇOK PARA İSTİYORUM Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Baş tacısınız.... Ama lütfen beceremiyorum gibi düşünmeyin olurmu. ÇÖünkü bu kelime bile tek başına Secret i çalıştırmaya yeterli.......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilinçaltının Bilinmeyenleri telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltının Bilinmeyenleri nerededir kimdir Bilinçaltının Bilinmeyenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltının Bilinmeyenleri hipnoz Bilinçaltının Bilinmeyenleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltının Bilinmeyenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltının Bilinmeyenleri kuantum düşünce kitap haberi

ÇOK PARA İSTİYORUM

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 02-10-2007, 12:39 AM   #21 (permalink)
asisler
Guest

Standart Ynt: ÇOK PARA İSTİYORUM

Baş tacısınız....

Ama lütfen beceremiyorum gibi düşünmeyin olurmu. ÇÖünkü bu kelime bile tek başına Secret i çalıştırmaya yeterli....

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 02-10-2007, 12:46 AM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 68 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresome is an unknown quantity at this point

İnşallah 96

Bİ daha bi daha baştan umutlanırım bende o zaman, motive ederim kendimi...
Hayat mucizelerle doludur di mi ama
tresome isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-10-2007, 10:07 AM   #23 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Arkadaşlar parasal konularda bilinçaltı temizliğiyle ilgili bülent altınkayanın bi makalesini koyayım orada ipuçları var eft bilenler eft ile temizlesinler
PARA KONUSUNDA BİLİNÇALTI TEMİZLİK BASAMAKLARI
Selamlar,

Bu konuyla ilgili bir çok mail alıyorum. Herkesin genel sıkıntısı sanırım bu. O nedenle aşağıya para konusunda yapılması gereken bazı temizlik aşamalarını yazdım. Biz temizlikleri PEAT ya da Sedona Yöntemiyle yapıyoruz. Sizler başka yöntemler biliyorsanız onlarla yapınız, fakat derin temizlik olmasına özen gösteriniz. Sorulara hemen alışıldık otomatik tepkisel cevaplar vermeyin. Örneğin 4.soruyu sorduğunuzda, "neyinden hoşlanıcam ki" gibisinden ani cevaplar vermeyin. Cevabın yüzeye çıkması için kendinize izin verin.

1) Anne - babanın paraya ilişkin tutumlarında ve etkinliklerinde değiştirmek istediğin ya da direndiğin herhangi bir şey var mı? (Varsa temizle)

2) Anne - babanın paraya ilişkin kalıplarından hiç farketmeden taklit edip hayatına soktuğun bir kalıp var mı? (Varsa o kalıbı yani duyguyu yada fikri, inancı temizleyin)

3) Çok paran olursa olmasından korktuğun bir şey nedir? (Korkuları temizleyin)

4) Şimdiki parasal durumuna ilişkin hoşlandığın bir şey nedir? (Çıkanı temizle)

5) Şimdiki parasal durumuna ilişkin hoşlanmadığın bir şey nedir?

6) Paranın seni kontrol etmeye çalıştığını hissettin mi? Parayı sen kontrol etmek istedin mi? (Bu kontrol hislerini temizleyin)

7) Parada ya da paraya ilişkin herhangi bir şeyde hoşlanmadığın ya da onaylamadığın bir şey oldu mu? (Hoşlanmama, onaylamamaları temizleyin)

8) Paranın sendeki bir şeyden hoşlanmadığını ya da onaylamadığını bir biçimde hissettin mi? (Hissettinse temizle)

9) Paranın sana meydan okuduğunu, karşı çıktığını bir biçimde hissettin mi?

10) Sen paraya herhangi bir şekilde meydan okudun mu, karşı çıktın mı?

11) Kağıtta İki tane sütün oluşturun. Birine Avantajlar, diğerine Dezavantajlar yazın.
- Parasal Özgürlüğe sahip olmak sana hangi yararı sağlayacak? (Cevabı avantajlara yaz ve o arzuyu serbest bırak)
- Parasal özgürlüğe sahip olmak hangi zarara sebep olacak? (Dezavantajlara yaz ve o zarar duygusunu, korkusunu temizle) Ör: İnsanlar beni o zaman param için severler belki... vs...

12) İdeal para durumunu ŞU anda, ŞİMDİ oluyor gibi hayal et. Ona şu anda sahip olduğunu hayal et ve bu duruma karşı içinden yükselen itirazları temizle.

13) Hedef bildiriminde bulun ve ortaya çıkan itirazları temizle. Hedef bildirimi şöyle bi şeydir: 1 hafta içinde sadece serbest bırakarak 1000 YTL ve daha yukarısını kolayca elde ediyorum.
Bu cümleye benzer bir şey yazın ve bu cümleyi yazarken ve okurken ortaya çıkan itirazları temizleyin.

Kolay gelsin. Sevgiler...

Bülent Altınkaya
keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2007, 05:13 PM   #24 (permalink)
Çevirmen

eylulx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4
112 Mesajinıza toplam 354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eylulx is an unknown quantity at this point

hatirliyorum
babam hep cocuklugumdan beri paranin hic onemli olmadigini soyler dururdu.hep insani degerler guzel.para gitsede olur olmasada olur bitsede olur bilmem ne.........ve ben hep butun parami insanlara hic tereddutsuz verdim sanki o onlarin gibi.ve simdi yasadigim benim icin cok ta olumlu degil cunku kendim emek verdigim calistigim parayi bile bana oylesine veriyorlarmis gibi geliyor oysa o benim param.hep boyle yaptigim icin bir suur gereksiz olumsuzluk yasadim

ben parayi sevmem anlayisi.artik bunu sevmiyorum.insanlari cok cok seviyorum ama para lazim bisey ve bu anlayis beni zorluyor artik.iyi bir insanim diye durmadan birilerine para vermem paylasmam mi gerekiyor.herkesin hep paraya ihtiyaci var zaten ama benim de var................!

Alt 14-09-2008, 04:29 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesaja İyi ki varsın denildi
gotcha34 is an unknown quantity at this point

Ben site ile dün akşam tanıştım ve ilgi ilede takip ediyorum...
Yaşam çok garip aslında.
Ben bu secret yada kişisel gelişim yada ne bileyim bilinçaltını temizleme , parayı çekme konularından haberdar bile olmayan ama çok güzel kazançlar elde eden insanlartanıyorum.. Onların bu konularla uzaktan yakından ilgileri bile yok.. Okuma yazmayı bırakın kağıt kalem tutup imza bile atamıyorlar kağıda..
Nice insanlar tanıdım.. Lütfen şimdi demeyin bana bu onların doğasında var insanlar doğduğunda bu özellik bazılarında doğuştan geliyor bazılarında sonradan kazanılabiliyor.. Ben herşeyin kısmete bağlı olduğuna inanıyorum.. Tamamen Allahın yürü ya kulum demesi ile alakalı...
Onlar ne secret bilir nede biliç altı sübliminal method...
Bu benim şahsi kendi düşüncemdir..Sizlerede saygılıyım ama bu konuda bunlarıda düşünmüyorum da değil yani...
Acaba biz buralarda kendimizi mi kandırıyoruz...????
gotcha34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-09-2008, 06:01 PM   #26 (permalink)
Moderator
Abdullah Canıtez

keops - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 154
290 Mesajinıza toplam 2,351 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of lightkeops is a glorious beacon of light

Alıntı:
gotcha34 Nickli Üyeden Alıntı
Ben site ile dün akşam tanıştım ve ilgi ilede takip ediyorum...
Yaşam çok garip aslında.
Ben bu secret yada kişisel gelişim yada ne bileyim bilinçaltını temizleme , parayı çekme konularından haberdar bile olmayan ama çok güzel kazançlar elde eden insanlartanıyorum.. Onların bu konularla uzaktan yakından ilgileri bile yok.. Okuma yazmayı bırakın kağıt kalem tutup imza bile atamıyorlar kağıda..
Nice insanlar tanıdım.. Lütfen şimdi demeyin bana bu onların doğasında var insanlar doğduğunda bu özellik bazılarında doğuştan geliyor bazılarında sonradan kazanılabiliyor.. Ben herşeyin kısmete bağlı olduğuna inanıyorum.. Tamamen Allahın yürü ya kulum demesi ile alakalı...
Onlar ne secret bilir nede biliç altı sübliminal method...
Bu benim şahsi kendi düşüncemdir..Sizlerede saygılıyım ama bu konuda bunlarıda düşünmüyorum da değil yani...
Acaba biz buralarda kendimizi mi kandırıyoruz...????
Earl Wilson’un güzel bir sözü var. Diyor ki : “Başarı mı? Başarı tamamen şansa bağlıdır. İnanmazsanız başarısız insanlara sorun..!”
şansı insan büyük ölçüde kendi yaratır..
babadan mal mülk kalmış birçok insan babası öldükten ya da yaşlanıp işi oğluna devrettikten sonra kendi şirketlerini idare edememekte..
işte bu gücüde tekniklerle bakış açılarıyla elde ediyoruz
Nlpnin bir ilkesi bunu çok iyi şekilde açıklıyor bakınız Kişisel gelişim uzmanı Oğuz saygın ne diyor negatif limanlardan pozitif sulara adlı kitabında işte o kitaptan güzel bir alıntı..

GÜÇ, AMAÇLANAN HEDEFLERE ULAŞABİLMEKTİR

Eskiden mevki sahibi veya zengin insanların çok güçlü olduklarını sanırdım. Babaları zengin olan ya da üst düzey yönetici olan arkadaşların hayatına imrenirdim.

Nasıl da hiçbir şeyden endişe etmeden arkalarını babalarına dayanarak rahat bir yaşam sürerlerdi.

Ya ben, binbir güçlükle bir yerlere gelmeye çalışırken hayatın sayısız tokadını yer, arkamda bana destek verecek hiçbir kimse bulamazdım. Onları hep güçlü, kendimi ise çok güçsüz sanırdım. NLP'nin bu kuralından sonra şimdi insanlara başka bir gözle bakıyorum. Sırtım baba veya başka bir yerlere dayanarak rahat bir yaşam sürmeye çalışan herkese acıyorum.

Bunun yanında her türlü imkanlardan yoksun olmasına rağmen hedefine ulaşmak için her şeye katlanan ve bundan da en ufak bir sıkıntı duymayan kişilere ise hayranlık duyuyorum. Uzun yıllar hiçbir iş yapmadan babasının dükkanlarından gelen kira geliriyle geçinen bir arkadaşıma hep gıpta ederdim. Geçenlerde kendisiyle konuştuğumda bana kendisini ne kadar güçsüz hissettiğinden bahsetti. Haline çok üzüldüm ve ona hemen NLP'yi öğrenmesini tavsiye ettim. Artık şunu çok iyi biliyorum. Topluma faydalı çocuklar yetiştiren bir anne baba, şampiyon bir sporcu, istediği üniversiteyi kazanan bir öğrenci, istediği hedeflere ulaşamadığını düşünen bir sanayiciden çok daha güçlüdür. Eğer hedefi olmayan insanlar için bu soruyu sorarsanız maalesef onlar için güçlü olmak asla söz konusu değildir. Kesinleşmiş hedeflerim olmadığı yıllarda kendimi son derece güçsüz hissediyordum. Ancak şimdi çok büyük hedeflerim var. Son zamanlarda hedeflediğim birçok şeyi gerçekleştirdim. Bu yüzden kendimi eskisine göre çok daha güçlü hissediyorum. Bu sayede Allah'ın izniyle tüm hedeflerime ulaşacağım ve sonra kendimi daha güçlü hissedeceğim. Yeni hedefler belirleyeceğim, inşallah onlara da ulaşacağım. Okuduğunuz bu kitap, en büyük hedeflerimden biri idi. Bu kitabı siz okurken ben yeni kitaplar yazmakla uğraşacağım...diyor oğuz hoca kitabında
yani kısaca bilimsel yöntemlerle başarıya ve zenginliğe ulaşmak çağımızın gereği
ve Dünyanın en zengin adamlarının mutlaka finansal ve kişisel danışmanları var birçok konuda
Türkiyede ise profesyonelce başarmak ve zengin olmak kavramına doğru ağır adımlarla ilerlemekte..
Şansınız bol olsun .
sevgiler

keops isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2008, 10:05 PM   #27 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 240
85 Mesajinıza toplam 490 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkyolu will become famous soon enoughışıkyolu will become famous soon enough

Değerli keops ;para konusunda bilinçaltı temizleme basamakları;
blümünde verilen sorulara,cevaplarımı size yazsam, EFT İle temizleme yapmam için
bana kullanacağım hazırlık ve hatırlatma cümlelerimi yollarmısın?
ışıkyolu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-11-2008, 10:15 PM   #28 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point

Ben de para istiyorum ama şöyle.İstediğim para:
Alın terimle kazanılmış para olmalı, hakkımla aldığım para, benim param olmalı...
Beni mutlu etmeli, parayı bulunca karakterim değişmemeli.
Bana yetecek paradan biraz daha fazla olmalı ki yatırım yapabileyim.Yani kötü günler için...Bir evim, bir arabam, insanca yaşayabilecek imkanlar yani kültür ihtiyacımı, sağlığımı, makyaj vs. karşılayabilecek kadar param olsun istiyorum.
Ama paranın kölesi olmak istemiyorum, para para para diye hırs yapmak istemiyorum.
Para mutluluğum için bir araç olsun, güvencem olsun istiyorum.
Ama düşünmekle de para bize gelmez, gelirse de geldiği gibi gider.Milli piyango milyarderlerini hatırlayın, düzeni, psikolojisi bozulanları....
Allah korusun.
pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-11-2008, 06:42 PM   #29 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

pofudukçuk şu anda paran varmı yada istediğin kadar paran var mı canım bilmiyorum ama
yazdıklarının arzuladığın kadar paranın neden sana gelmediği ile alkaalı görünen korkuların..
her cümlen parayı neden redettiğin ile ilgili olmuş..

para bir enerjisidir.. düşüncede bir enerjidir..
iyi veya kötü diye bir enerji sınıfına dahil değildir.. bizim içine kattığımız yorum hariç nötr bir enerjidir..
zihnimizde zenginlik adına yaşattığımız kavramlar ne ise reelde de onu yaşar deneyimleriz..

para özgürlüğün anahtarıdır.. maddi imkanlarımız geniş ise seçimlerimizi özgür irademizle yapabiliriz...
yaşamımızı korkularımızla değil, kalbimizdeki sevgi ile yönlendirebilme lüksüne sahip oluruz.

Alın terimle kazanılmış para olmalı, hakkımla aldığım para, benim param olmalı... / Ama düşünmekle de para bize gelmez, gelirse de geldiği gibi gider.Milli piyango milyarderlerini hatırlayın, düzeni, psikolojisi bozulanları... /
başkalarının deneyimleri senin parayla ilişkine ne kadar yön verebilir ya da ne kadar yön vermelidir.
bu sadece para için değil pek çok konu için böyledir.. ancak bu günkü yanılgılarımızın ve yaznılsamalarımızn
temeli kendi deneyimlerimiz yerine başkalarının deneyimlerini kopyaladığımız içindir..

bir bebeğe her ne kadar soba sıcak dokunma derseniz deyin o kendisi sobaya dokunana kadar bunu kabul etmez..
başkalarının deneyimlerinden yararlanmak tek sebep ve tek sonuçun geçerli olduğu durumlar için kullanılması olağan deneyimler olsada..
sonuçların pek çok olasılığı içerdiği durumlarda pek çok başka deneyim de bu sonuca etki edeceği için
kendimiz deneyimleyene kadar bu konuya nötr bakmak daha yararlıdır..

dilerim yüreğinde parayı kabul etmek içinde pek çok güzel sebep olduğunu keşfederek
gerek yazılarına gerek yaşamına bu enerjiyi yansıtırsın canım..

günlük ihtiyaçlarını ve geleceğini garanti altında hissedeceğin paran olduktan sonra pek çok öğrenciyi okutabilir
olumlu düşünerek maddiyatı bereketi yaşayaman pek çok kişiye yardımcı olabilir işyerleri açarak pek çok insannın
maddi manevi başarılar elde etmesine vesile olabilirsin..

haklı olduğun en güzel nokta ise temeli dürüstlüğe dayanmayan para da zenginlikte kariyerde er geç çöker..

sevgiler..
Alt 26-11-2008, 10:16 PM   #30 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 80
190 Mesajinıza toplam 984 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pofuduk is an unknown quantity at this point

Trilyoner olmak istemiyorum ve sevgi trilyoneri olabilirim.
pofuduk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil