Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Bilinçaltının Bilinmeyenleri

Uyarılar

Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltının Bilinmeynleri

Bilinçaltınız sizinle konuşabilir mi?

Gizemli Konular ve Bilinçaltının Bilinmeyenleri Bilinçaltınız sizinle konuşabilir mi? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Evet. Sezgileriniz aracılığıyla. Bilinçaltınızdan rehberlik veya yardım istediğinizde,belli bir işi yapmak için bir dürtü,bir ilham veya önsezi hissedersiniz. Cevabı rüyanızda veya aklınıza birden geliveren bir imge ile görebilirsiniz.Sezgisel olarak,size bir mesaj olduğunu anlarsınız. İçinizden bir kitap okumak veya biri ile ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilinçaltının Bilinmeyenleri telkin cd indir izle İstanbul Bilinçaltının Bilinmeyenleri nerededir kimdir Bilinçaltının Bilinmeyenleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilinçaltının Bilinmeyenleri hipnoz Bilinçaltının Bilinmeyenleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilinçaltının Bilinmeyenleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilinçaltının Bilinmeyenleri kuantum düşünce kitap haberi

Bilinçaltınız sizinle konuşabilir mi?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 13-05-2007, 01:45 PM   #1 (permalink)
asisler
Guest

Standart Bilinçaltınız sizinle konuşabilir mi?

Evet. Sezgileriniz aracılığıyla.

Bilinçaltınızdan rehberlik veya yardım istediğinizde,belli bir işi yapmak için
bir dürtü,bir ilham veya önsezi hissedersiniz. Cevabı rüyanızda veya aklınıza birden geliveren bir imge ile görebilirsiniz.Sezgisel olarak,size bir mesaj olduğunu anlarsınız.

İçinizden bir kitap okumak veya biri ile konuşmak geçer,cevapları buralarda
bulursunuz.

Bilinçaltından,değişik insanlar değişik seçilmiş veya doğal yöntemlerle mesaj
alırlar.Kimi his,kimi görsel,kimi duyum formundadır. Bu konularda uzman değilsem de bazı tecrübelerimden bahsedebilirim.Ben genellikle mesajlarımı içimin sesinden dışsal olaylarla alırım. Eğer bilinçaltımı programlarsam,rüyalar şeklinde cevaplar da alırım.

Meditasyonun, sizin bilinçaltınızla olan iletişimi geliştirildiğine inanıyorum.
Ne kadar fazla meditasyon yaparsanız sezginiz o kadar gelişir.
Bilinçaltınızdan mesaj almanın yolu şudur; Etrafınızda olup bitenlere duyarlı
olun ve kendinize,hislerinize ve içinizin sesine güvenin.
Şu anda sezginin çok özel veya ruhsal olduğunu düşünebilirsiniz. Aslında öyle
değildir. Harvard Business Scholl dan Prof. Dr. Isenberg, karar verme teknikleri
üzerine 2 yıllık bir çalışmada,üst kademe yöneticilerinin %80 inin karmaşık ve
insanlarla ilgili kararlarında sezgilerini kullanmayı tercih ettiklerini
keşfetti. Başarılı iş adamlarına nasıl karar aldıklarını sorun. Çoğu
içgüdülerini söylemişlerdir.

İçgüdü nedir? Sizin sezginizdir.
Sezgi günlük değerlendirme sürecinin bir parçası olmalıdır. Siz onu kullandıkça
ve güvendikçe, size daha iyi hizmet edecektir.

* Kenneth Koh’un “ Intuition ” isimli makalesinden Sevgili Bülent Asöcal
tarafından Türkçeye çevrilmiştir.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-07-2007, 11:23 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
81 Mesajinıza toplam 396 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ramtha333 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Bilinçaltınız sizinle konuşabilir mi?

biliçatımın benimle konuşuyor olabilir ama ben duymuyor olabilirim..Duysam zaten bilinç altı olmazdı biliç olurdu dimi ama
Alt 09-08-2007, 04:50 AM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YAZGÜLÜ_81 is an unknown quantity at this point

Rüyalarımda bilinçaltımdan mesajlar alıyorum ve çok güzeller geleceğe dair
Alt 09-08-2007, 04:52 AM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

160 Mesajinıza toplam 443 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Bilinçaltımı programlıyorum olmasını istediğim olaylara dair imgelemeler yapıyorum olumlu içsel konuşmalar yapıyorum ve sonuç muhteşem bir şekilde ilerliyorum super
Alt 15-12-2007, 04:28 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

kendi kendine düşünmek de bilinçaltıyla konuşmak sayılabilir bence.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-12-2007, 12:12 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

54 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Silvara is an unknown quantity at this point

Ya bernim bilinçaltım bana gıcık yahu. Ben ne yapmak istemesem bana yaptırıyor :P Ben sigara içmek istemiyorum biorezonansa bile gittim, o iç ulann diyo, sonra ben sinirli olmak istemiyorum, çoocumma iyi davranmak istiyorum, o hrşeye sinirleniyor bağırıyo çağırıyo yahu :P
Laf geçmiyo benim bilinçaltıma çok bi cazgır; napcam ben bunla nası başetcemmm off off :P
Meditasyon öüretenim de yok, zaten ortmda yok burda nerde meditasyon yapcan canavar gibi bir çocukla :P
(çok mızmızlandım ya yine bak :P Amma mızmız oldum bende )
Silvara isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-12-2007, 12:24 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

bi kuzenim var.7 yaşında konuşmaya başladı.çok aşırı hiperaktif.ama dikkatimi çeken iyi bi hafızası var.cep telime bi melodi yazdı kafasından hani olur 7b6c böyle uzar gider.telefonu bunlarla doldurdu çaldım gayet güzel bi melodi çıktı.ben de çocukken sünnet hediyem olan saatimi taşın üstüne koyup çekiçle kırmıştım.içini mi merak etmiştim acaba :)
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-12-2007, 01:18 AM   #8 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

üçgömlekçim spontene yazdığım için tam hatırlayamadım şimdi kelime kelime ama ana fikir şöyle gelişiyordu...

merak ettiğimiz konu ile ilgili olarak net bir soru cümlesi hazırlıyoruz...

onu temiz bir kağıda yazıyoruz... yüreğimizden hissederek bir kaç sefer tekrarlayarak sesli olarak okuyoruz...
akabinde rica ediyoruz evrensel ve ilahi güçlerin desteğini ve yardımını da istiyerek bu sorumuza gerekli olan cevabı yüksek benliğimizden..
anlayabileceğimiz bir şekilde bize iletmesini..

sorunun cevabı gelene kadar kağıdı yanımızda taşıyoruz..

farkındalığımızı sorumuzun cevabı nereden geleceği belli olamdığı için yüksek tutmalıyız...

rastgele okuduğunuz bir mesaj.. gazetede ki bir haber .. gördüğünüz bir rüya.. kendinizi dinlerken yüreğinizden gelen ses.. komşu çocuğun pat diye söylediği bir cümle..
durakta beklerken kulağınıza gelen arkada ki iki arkadaşın konuşması... dinlediğiniz bir şarkı.. seyredilen film yada reklam..

bunlardan sizi etkileyen olur mutlaka onun için gün sonunda tüm ilginç olanları bir yere yazın.. cevap mutlaka içinden size doğru çıkacaktır..
yukarıdakiler bir di..

gelelim ikiye..

bilinçaltına itilmiş bir sorun bulmuş gibiydin.. yazarak daha derinlere inmen gerektiğini hatırlatmıştım galiba...

mesela..

neden zengin olmak istemiyorum...

sevmiyorum çünkü zenginliği...

neden sevmiyorum noldu ki..

öff zengin olmak çok para demek çok para demek
yardımda bulunmak demek...
yardımda bulunmak bir sürü insana karşılık beklemeden
sormadan etmeden hep vermek demek zenginiz ya ...

yani sorumluluk istemiyorum daha fazla...

.....

sorumluluktan ziyade insanlardan yoruluyorum...
gerçeklermi yalanlarmı...

aldatıyolar mı

ihtiyaçları varmı....

bunları anlamaya çalışmak yoruyo belkide beni...

yani güvensizlik mi...

belki de ama
niye ben hep veren taraf olayım ki..

ver ver nereye kadar ayrıca .. verdikte arsız olunuyor..
vermesen hemen küserler.. verdiklerinin kıymetini bile hatırlamdan...

ben çalışıcam didinicem kazanıcam ondan sonra hesapsız dağıt bide takdir etmesinler...
sanki bende olmasa onlar bana verirlermi..

hoş ben zaten isteyemem belki ama
sorarlarmı ihtiyacın var mı diye ...
kapatırlarmı iki borcumu benden habersisz yüzümü yere eğmeden...

o zaman fakir olamaktan mı korkuyorum zenginliği reddederken...
elimdeki bana yeter ne azı ne fazlası mı diyorum...

bu benim bilinçli olarak sunmaya çalıştığım bir örnek..

bilinçaltında daima bir basamak aşağısı vardır...

son basamağa varana kadar zorlayacaksınız kendinizi ama bu zorlama kendiliğinden gelecek..
yazarak ilerlemek yada meditasyon yapmak daha yararlı olur...
yazarken düşüncelerinizin hızına kaleminiz yetişemez olur...
ama akar düşünceler ve inersiniz derinlere....

bulduğunuz gerçek olumsuzlukları olumlu olanlarla değiştirmek yeni bir bilinç kodu oluşturmak gerekli dir sonraki adımda..

sevgiler..
Alt 21-12-2007, 01:19 AM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

Bir şeylerin olmasını beklerken dilerken , kafamdaki sesler hiç durmaz benim özellikle, de o konuya çok fazla yoğunlaşmışsam içimdeki sesler konuşur durur, böyle olursa böyle mi olur , şöyle yaparsam şöyle mi olur, daha zamanı var mı erken mi geç mi kaldım neler oluyor diye günde milyonlarca düşünce geçer aklımızdan ben buna şöyle bir yöntem buldum kendimce o konuyu çok fazla aklıma takmıyorum ve rahat davranıyorum istediğimin en iyisinin bana doğru hızla gelmekte olduğunu biliyorum ve herşeyin benim hayrıma gelişmekte olduğunu herşeyin gönlümce geliştiğini biliyorum diyorum ve şükretmeyi bırakmıyorum yoksa çok fazla zihnim bir konuya takıldığında kafamın içindeki dileğimi engelleyen , geciktiren sebepler hiç bitmiyor herşeyi akışına bırakıyorum ve rahat davranıyorum ve kalpten diliyorum
Alt 06-11-2011, 02:22 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road
Standart Cevap: Ynt: Bilinçaltınız sizinle konuşabilir mi?

Alıntı:
shamanic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
üçgömlekçim spontene yazdığım için tam hatırlayamadım şimdi kelime kelime ama ana fikir şöyle gelişiyordu...

merak ettiğimiz konu ile ilgili olarak net bir soru cümlesi hazırlıyoruz...

onu temiz bir kağıda yazıyoruz... yüreğimizden hissederek bir kaç sefer tekrarlayarak sesli olarak okuyoruz...
akabinde rica ediyoruz evrensel ve ilahi güçlerin desteğini ve yardımını da istiyerek bu sorumuza gerekli olan cevabı yüksek benliğimizden..
anlayabileceğimiz bir şekilde bize iletmesini..

sorunun cevabı gelene kadar kağıdı yanımızda taşıyoruz..

farkındalığımızı sorumuzun cevabı nereden geleceği belli olamdığı için yüksek tutmalıyız...

rastgele okuduğunuz bir mesaj.. gazetede ki bir haber .. gördüğünüz bir rüya.. kendinizi dinlerken yüreğinizden gelen ses.. komşu çocuğun pat diye söylediği bir cümle..
durakta beklerken kulağınıza gelen arkada ki iki arkadaşın konuşması... dinlediğiniz bir şarkı.. seyredilen film yada reklam..

bunlardan sizi etkileyen olur mutlaka onun için gün sonunda tüm ilginç olanları bir yere yazın.. cevap mutlaka içinden size doğru çıkacaktır..
yukarıdakiler bir di..

gelelim ikiye..

bilinçaltına itilmiş bir sorun bulmuş gibiydin.. yazarak daha derinlere inmen gerektiğini hatırlatmıştım galiba...

mesela..

neden zengin olmak istemiyorum...

sevmiyorum çünkü zenginliği...

neden sevmiyorum noldu ki..

öff zengin olmak çok para demek çok para demek
yardımda bulunmak demek...
yardımda bulunmak bir sürü insana karşılık beklemeden
sormadan etmeden hep vermek demek zenginiz ya ...

yani sorumluluk istemiyorum daha fazla...

.....

sorumluluktan ziyade insanlardan yoruluyorum...
gerçeklermi yalanlarmı...

aldatıyolar mı

ihtiyaçları varmı....

bunları anlamaya çalışmak yoruyo belkide beni...

yani güvensizlik mi...

belki de ama
niye ben hep veren taraf olayım ki..

ver ver nereye kadar ayrıca .. verdikte arsız olunuyor..
vermesen hemen küserler.. verdiklerinin kıymetini bile hatırlamdan...

ben çalışıcam didinicem kazanıcam ondan sonra hesapsız dağıt bide takdir etmesinler...
sanki bende olmasa onlar bana verirlermi..

hoş ben zaten isteyemem belki ama
sorarlarmı ihtiyacın var mı diye ...
kapatırlarmı iki borcumu benden habersisz yüzümü yere eğmeden...

o zaman fakir olamaktan mı korkuyorum zenginliği reddederken...
elimdeki bana yeter ne azı ne fazlası mı diyorum...

bu benim bilinçli olarak sunmaya çalıştığım bir örnek..

bilinçaltında daima bir basamak aşağısı vardır...

son basamağa varana kadar zorlayacaksınız kendinizi ama bu zorlama kendiliğinden gelecek..
yazarak ilerlemek yada meditasyon yapmak daha yararlı olur...
yazarken düşüncelerinizin hızına kaleminiz yetişemez olur...
ama akar düşünceler ve inersiniz derinlere....

bulduğunuz gerçek olumsuzlukları olumlu olanlarla değiştirmek yeni bir bilinç kodu oluşturmak gerekli dir sonraki adımda..

sevgiler..
bunu mutlaka denemeliyimm :)))
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks