Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Bilgelik Hikayeleri

Uyarılar

Bilgelik Hikayeleri bilgelik hikayeleri

"VERMEYİNCE MABUD,

Serbest Kürsü ve Bilgelik Hikayeleri "VERMEYİNCE MABUD, Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sultan Mahmut kılık kıyafetini değiştirip dolaşmaya başlamış. Dolaşırken bir kahvehaneye girmiş oturmuş. Herkes bir şeyler istiyor. -Tıkandı baba, çay getir. Tıkandı baba, oralet getir. Vb Bu durum Sultan Mahmut un dikkatini çekmiş. Hele baba anlat bakalım, nedir bu Tıkandı baba ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Bilgelik Hikayeleri telkin cd indir izle İstanbul Bilgelik Hikayeleri nerededir kimdir Bilgelik Hikayeleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Bilgelik Hikayeleri hipnoz Bilgelik Hikayeleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Bilgelik Hikayeleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Bilgelik Hikayeleri kuantum düşünce kitap haberi

"VERMEYİNCE MABUD,

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-07-2011, 03:41 PM   #1 (permalink)
blue jaloon
Guest

Standart "VERMEYİNCE MABUD,

Sultan Mahmut kılık kıyafetini değiştirip dolaşmaya başlamış.
Dolaşırken bir kahvehaneye girmiş oturmuş. Herkes bir şeyler istiyor. -Tıkandı baba, çay getir. Tıkandı baba, oralet getir. Vb Bu durum Sultan Mahmut un dikkatini çekmiş. Hele baba anlat bakalım, nedir bu Tıkandı baba meselesi? Uzun mesele evlat, demiş Tıkandı baba Anlat baba anlat merak ettim deyip çekmiş sandalyeyi. Tıkandı baba dapeki deyip başlamış anlatmaya; Bir gece rüyamda birçok insan gördüm ve her birinin bir çeşmesi vardıve hepsi de akıyordu. Benimki de akıyordu ama az akıyordu. "Benimki deonlarınki kadar aksın" diye içimden geçirdim. Bir çomak aldım ve oluğuaçmaya çalıştım. Ben uğraşırken çomak kırıldı ve akan su damlamayabaşladı. Bu sefer içimden " Onlarınki kadar akmasa da olur, yeter kieskisi kadar aksın" dedim ve uğraşırken oluk tamamen tıkandı ve hiçakmamaya başladı. Ben yine açmak için uğraşırken Cebrail göründü veTıkandı baba, tıkandı. Uğraşma artık, dedi. O gün bu gün adım "Tıkandıbaba" ya çıktı ve hangi işe elimi attıysam olmadı. Şimdi de buradaçaycılık yapıp geçinmeye çalışıyoruz.Tıkandı baba nın anlattıkları Sultan Mahmut un dikkatini çekmiş.Çayını içtikten sonra dışarı çıkmış ve adamlarına ; Hergün bu adama bir tepsi baklava getireceksiniz. Her dilimin altındabir altın koyacaksınız ve bir ay boyunca buna devam edeceksiniz. Sultan Mahmut un adamları peki demişler ve ertesi akşam bir tepsibaklavayı getirmişler. Tıkandı baba ya baklavaları vermişler. Tıkandıbaba baklavayı almış , bakmış baklava nefis. " Uzun zamandır tatlı dayiyememiştik. Şöyle ağız tadıyla bir güzel yiyelim" diye içindengeçirmiş. Baklava tepsisini almış evin yolunu tutmuş. Yolda giderken"Ben en iyisi bu baklavayı satayım evin ihtiyaçlarını gidereyim" demişve işlek bir yol kenarına geçip başlamış bağırmaya: Taze baklava, güzel baklava ! Bu esnada oradan geçen bir Yahudibaklavaları beğenmiş. Üç aşağı beş yukarı anlaşmışlar ve Tıkandı bababaklavayı satıp elde ettiği para ile evin ihtiyaçlarının bir kısmınıkarşılamış. Yahudi baklavayı alıp evine gitmiş. Bir dilim baklavaalmış yerken ağzına bir şey gelmiş. Bir bakmış ki altın. Şaşırmış,diğer dilim diğer dilim derken bir bakmış her dilimin altında altın.Ertesi akşam Yahudi acaba yine gelirmi diye aynı yere geçip başlamışbeklemeye. Sultanın adamları ertesi akşam yine bir tepsi baklavayıgetirmişler. Tıkandı baba yine baklavayı satıp evin diğerihtiyaçlarını karşılamak için aynı yere gitmiş. Yahudi hiçbir şeyolmamış gibi Baba baklavan güzeldi. Biraz indirim yaparsan her akşam senden alırım,demiş. Tıkandı baba da Peki, demiş ve anlaşmışlar. Tıkandı babaya herakşam baklavalar gelmiş ve Yahudi de her akşam Tıkandı baba danbaklavaları satın almış. Aradan bir ay geçince Sultan Mahmut ; Bizim Tıkandı baba ya bir bakalım, deyip Tıkandı baba nın yanınagitmiş. Bu sefer padişah kıyafetleri ile içeri girmiş. Girmişgirmesine ama birde ne görsün bizim tıkandı baba eskisi gibidarmadağın. Sultan; Tıkandı baba sana baklavalar gelmedi? mi, demiş Geldi sultanım Peki ne yaptın sen o kadar baklavayı? Efendim satıp evin ihtiyaçlarını giderdim, sağolasınız, duacınızım. Sultan şöyle bir tebessüm etmiş. Anlaşıldı Tıkandı baba anlaşıldı, hadi benle gel, deyip almış veDevletin hazine odasına götürmüş. Baba şuradan küreği al ve hazinenin içine daldır küreğine ne kadargelirse hepsi senindir, demiş. Tıkandı baba o heyecanla küreği terstenhazinenin içine bir daldırıp çıkarmış ama bir tane altın küreğinucunda düştü düşecek. Sultan demiş; Baba senin buradan da nasibin yok. Sen bizim şu askerlerle beraber gitonlar sana ne yapacağını anlatırlar demiş ve askerlerden biriniçağırmış Alın bu adamı Üsküdar ın en güzel yerine götürün ve bir tane taşbeğensin. O taşı ne kadar uzağa atarsa o mesafe arasını ona verindemiş. Padişahın adamları "peki" deyip adamı alıp Üsküdar agötürmüşler. Baba hele şuradan bir taş beğen bakalım, demişler. Baba, Niçin, demiş. Askerler Hele sen bir beğen bakalım demişler. Baba şu yamuk, bu küçük, derkenkocaman bir kayayı beğenip almış eline Ne olacak şimdi, demiş Baba sen bu taşı atacaksın ne kadar uzağa giderse o mesafe arasınıpadişahımız sana bağışladı.demiş. adam taşı kaldırmış tam atacakkentaş elinden kayıp başına düşmüş. Adamcağız oracıkta ölmüş. Askerler budurumu Padişaha haber vermişler. İşte o zaman Sultan Mahmut o meşhursözünü söylemiş;"VERMEYİNCE MABUD,NEYLESİN SULTAN MAHMUT"

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Bookmarks