Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Sağlık > Beslenme

Uyarılar

Beslenme sağlıklı beslenme, hamilelikte beslenme, beslenme nedir, günlük beslenme, kanser beslenme, beslenme hastalıkları, gebelikte beslenme, çocuk beslenme, bebek beslenme, hamilelik beslenme, beslenme diyet, çocuklarda beslenme, beslenme ve, sağlık beslenme, bebeklerde beslenme, gebelik beslenme, spor beslenme, beslenme çeşitleri, karaciğer beslenme, beslenme hamilelikte, doğal beslenme, bitkiler beslenme, kolestrol beslenme, demir beslenme, beslenme vitaminler, beslenme ürünleri, beslenme faydaları, şeker beslenme, beslenme diyeti, bitkisel beslenme

Zayıflama önerileri

Sağlık ve Beslenme Zayıflama önerileri Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba arkadaşlar, Bi kaç kilo vermem gerekiyor telkinleri dinliyorum pilatesde yapıyorum ama bi işe yaramıyo. Ben sebzelerin bi çoğunu yiyemiyorum sanırım bu nedenle zayıflayamıyorum diye düşünüyorum. Sebze yemeden zayıflayabilirmiyim ya da sebzesiz bi diyet var mı bana bu konuda yardımcı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Beslenme telkin cd indir izle İstanbul Beslenme nerededir kimdir Beslenme çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Beslenme hipnoz Beslenme olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Beslenme hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Beslenme kuantum düşünce kitap haberi

Zayıflama önerileri

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 26-07-2009, 10:37 PM   #1 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Unhappy Zayıflama önerileri

Merhaba arkadaşlar,
Bi kaç kilo vermem gerekiyor telkinleri dinliyorum pilatesde yapıyorum ama bi işe yaramıyo. Ben sebzelerin bi çoğunu yiyemiyorum sanırım bu nedenle zayıflayamıyorum diye düşünüyorum. Sebze yemeden zayıflayabilirmiyim ya da sebzesiz bi diyet var mı bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 30-07-2009, 03:16 PM   #2 (permalink)
Administrators
Zerynthia

6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Zayıflama önerileri

anam kimsede yardımcı olmiyii
Alt 30-07-2009, 03:33 PM   #3 (permalink)
Super Moderator

yeni bir hayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 30,500
1,573 Mesajinıza toplam 7,820 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant futureyeni bir hayat has a brilliant future

Merhabalar,

Sebze yememek tabii ki,çok büyük bir eksiklik..Bu eksikliğini tamamlamaya çalışmalısın..Yaz sebzeleri ile özellikle hafif şeyler hazırlanabiliyor..Suyu ne kadar tüketiyorsun?..Su, bazen ummadığın mucizeler yaratabilir..Salata tabağın büyük olmalı,ufak bir ayrıntı daha sana..Ayrıca gıda takviyelerinden de faydalanabilirsin..Olumlu düşünmek de çok etkili..
yeni bir hayat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2009, 03:34 PM   #4 (permalink)
Moderator
Sultan Oğuz

suzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,492
518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute

merhabalar vampirella...kusura bakma biraz geç oldu cevabımız...

hatırlattığın içinde ayrıca teşekkürler...forum içerisinde diyet ve beslenme bölümlerimizde bir çok tarif bulunmakta...

eminim okumuşsunuzdur...ayrıca bu konuyla ilgili sizin için küçük bir araştırma yaptım...umarım faydası olur..

sevgiler...

Mayo Clinic doktorları, geliştirdikleri son diyete uyup günde dört porsiyon sebze, üç porsiyon da meyve yiyen herkesin ideal kilosuna kavuşacağını söylüyor. İdeal kilolarına ulaşmak için çaba harcayan ancak bir türlü başarılı olamayanlar için uzmanlar son geliştirdikleri formülü açıkladı:

"Günde en az dört porsiyon sebze, üç porsiyon meyve..." Meyve ve sebzelerin büyük oranda lif ve su içerdiğini vurgulayan Mayo Clinic doktorları ve beslenme uzmanları, klasik kahvaltı anlaşının da değiştirilmesi gerektiğini söyledi.

Günün ilk öğününde yağ, yumurta, reçel yerine yine sebze ve meyve öneren uzmanlar, özetle şu mesajı verdi:

"Acıktıkça meyve, sebze yiyin, miktarı önemli değil." Brokoli gibi yeni ve farklı sebzelerin denenmesini de tavsiye eden uzmanlar, salatada marulla sınırlı kalınmamasını, ıspanak, hindiba, pazı, tere, lahana gibi sebzelere de yer verilmesini önerdiler.

Sebze-meyve bağırsak kanserini de önlüyor

Uzmanlar, bağırsak kanseri vakalarının yüzde 75 inin riskli yaşam tarzı ve keyif verici maddelerin aşırı tüketiminden kaynaklandığını belirterek, bu hastalıktan korunmak isteyen herkese çiğ ve taze sebze, meyve öneriyor.

Düzenli olarak sebze, meyve tüketen kişilerin, bağırsak kanseri riskini büyük ölçüde düşürdüklerini söyleyen uzmanlar, sadece bu tür gıdaları yemenin yeterli olmadığını hatırlatıp düzenli spor yapılması gerektiğini de hatırlatıyor.

Denemekte fayda var!

Sebzeleri çorbalara katarak tüketin.

Pişirilmiş veya püre yapılmış sebzeleri sos olarak kullanın.

Kahvaltınıza çiğ sebze ve meyveleri dahil edin.

Salatalarınızı mümkün olduğunca zenginleştirin.

Yemek tariflerinize çiğ sebzeleri ekleyin.

Köfte yaparken kıymaya havuç, patates ya da elma ekleyin.

alıntıdır...

************************************************** *

ayrıca diyet ve beslenme bölümümüzün linkini veriyorum...

http://www.hayatimdegisti.com/forum/beslenme/
<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
suzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2009, 03:40 PM   #5 (permalink)
Moderator
Sultan Oğuz

suzzy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,492
518 Mesajinıza toplam 4,080 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond reputesuzzy has a reputation beyond repute

aynı anda yanıtlamışız...
<a href=http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif target=_blank><font color=#095990>http://img100.imageshack.us/img100/310/angely17qj.gif</font></a>
Şimdi tüm ihtiyaçlarımın karşılığını yerküre ve gökkürenin sonsuz bereketinden çekip alıyorum.Bütün kanallar serbest Bütün kapılar açık!
suzzy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2009, 10:50 PM   #6 (permalink)
Administrators
Zerynthia

böhüüü salata yemeyi sewiyorum yapıyorum ama yeterli değil hiç zayıflamadım bide çok acıkıyorum üfff üstelik ülserim war kilo almak istemiyorum. kapak enginar patlıcan karnıbahar bamya brokoli biber pişmiş domates havuç soğan pırasa şimdi aklıma gelenler. bunların hiçbirini yiyemiyorum sadece bi kere yemek zorundayım diye mercimek çok sewdiğim için tadını alamicağım şekilde kabak ve patlıcan rendelemiştim onun dışında hiç yiyemiyorum ekmeksiz peynir zeytin yiyemiyorum çok ağır geliyo hiç sewmiyorum o nedenle diyet listelerini okuyunca iyice moralim bozuluyo insanlar kendilerine bakmadan göbeğimle dalga geçiyolar
normalde su içmeyi sewmem daha doğrusu içmek aklıma gelmez ama artık elimde suyla dolaşıyorum bi anda kafama dikmiyorum suyu ama sık aralıklarla içiyorum daha bi mucize göremedim ama mucizeye ihtiyacım war bu ay zayıfladım zayıfladım yoksa bi daha zayıflayamam
telkinleri dinlememe rağmen zayıflayamamamın nedeni bu sebzeleri yemediğim için dengeli beslenemememden kaynaklanıyo sanırım bilmiyorum
Alt 31-07-2009, 12:44 AM   #7 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 946
182 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilsoy will become famous soon enoughnilsoy will become famous soon enough

kilozede arkadaşım... sebzeyi boşver... benim dr un dediği gibi otobur koyunun kocaman bir yağ dolu kuyruğu oluyor... otobur ineklerde yağlı ve kilolular.. yıllarca bizi ot yemek için yönlendirdiler... oysa biz etoburuz... yerleşik düzenden sonra tarıma geçişle sebze tüketmeye başladık... et ve sebzeyi dengeli tüketmeye çalış... mutsuz olarak yediğin hiçbirşey vücuduna yarar sağlamaz... içinde vücutta hızla şekere dönüşmeyen yiyeceklerden (glisemik indeksi düşük yiyecekler ) yemeye dikkat ederek istediğin şeyleri sıkı sık ye...
kahvaltını doyurucu yap... öğlen yemeğinde ana yemek ağırlılıklı olsun yanına çeşit olsun diye salata ye... ilkindide kesinlikle birşeyler atıştır ki akşama çok acıkarak yemek masasına oturma..
gün boyu kendini doyurmaktan korkma... akşama dikkat et sadece... kendine çok büyük hedefler koyma... ben bunca yıl kiloyla yaşadıktan sonra anladım ki büyük hedefler insanı çok yoruyor... öss ye 1 ay kala çalışıp yüksek puan almayı düşünmek kadar anlamsız...
nilsoy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2009, 10:48 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 15
5 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yerçekimi is an unknown quantity at this point

Alıntı:
WaMPiReLLa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar,
Bi kaç kilo vermem gerekiyor telkinleri dinliyorum pilatesde yapıyorum ama bi işe yaramıyo. Ben sebzelerin bi çoğunu yiyemiyorum sanırım bu nedenle zayıflayamıyorum diye düşünüyorum. Sebze yemeden zayıflayabilirmiyim ya da sebzesiz bi diyet var mı bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim
merhaba, Wampirella ve kilo vermek isteyen diğer arkadaşlar
benim size anlatacaklarım sanırım ilginizi çekecektir. Bundan iki yıl önce 17 kilo vermiş biri olarak yazıyorum ohöööm 17 kilo evet hemde 7-8 ay gibi bir süre içerisinde. Şimdii hani her insanın bir kırılma noktası vardır ya nasıl anlatsam hani bir laf, bir bakış veya bir duygu herşeyi sil baştan yapabiliyor bazen. İşte benim bununla ilgili hikayem;

Ben evlenmeden önce çok zayıf biriydim deli gibi kilo almak istiyordum , 45-46 kilo arasındaydım o zamanlar ,boyum 1,68 bu arada neyse evlendim ve hamileliğimde 30 kilo aldım nasıl seviniyordum çatlak ben millet kilo almayım diye bakarken ben sanki geçmiş yılların acısını çıkartırcasına kilomla mutlu barışık yaşıyordum.Bebek doğdu ve kısa sürede eski kilomdan sadece birkaç kilo fazlalık kalmıştı ben yine 50 yi göremiyordum yani .Sonra yeme alışkanlıklarımız değişmeye başladı tatlı sevmeyen ben eşim karşımda hııım hııım diye hımmlayarak baklavaları götürürken bende ona uydum.O sıralarda bebekti, işti derken hiç zaman kalmıyordu bana ,birkaç yıl sonra muhasebe müdürlüğüne getirildim maaşımda 2 katı oldu tabi ,e paramda var zamanda yok gelsin pizzalar gitsin pideler tabi bu bir iki yılda olmadı yavaş yavaş farkında olmadan şişmanlamaya başladım eşim ve ben birbirimizle yarışır gibi kilo alıyorduk ve hiç de sorun yapmıyorduk ama ben artık yavaş yavaş rahatsız olmaya başladım bu durumdan, birçok başarısız diyet girişimim oldu e yaşta gidiyor tabi bu arada o metabolizma denen şey durdu sanki ne yapsam olmuyordu ama yinede bu durum çok problem değildi sanki ,amaaa birgün eşimle bir kafede otururken bir kız girdi içeri böyle incecik, platin sarısı saçlar felaket güzel bir kız bende o aralar saçlarımı boyatmayı düşünüyorum ben direk kızın saçlarıyla ilgilendim zayıflığı dikkatimi bile çekmedi eşime yavaşça '' ne kadar güzel di mi kızın saçl... '' diyebildim eşim hemen sözümü kesti dedi ki ''sen ondan daha güzelDİN ''-din ,güzel-din '' böyle elimde çay bardağı kalakaldım hiçbirşey diyemedim başka zaman olsa ''hee demek şimdi güzel değilim , sen kendi koca göbeğine bak diye başlayan cümlelerle burnundan getirirdim onun bu söylediğini ama tek bir kelime diyemedim ,içim acıdı evet yaaa kırıldım tam kelime bu kırıldım. Birkaç gün böyle çökmüş ruh haliyle gezdim ama bu arada iştah maaşallah yerinde daha çok yiyordum sanki bir akşam bir baktım tartıya 71 kiloyum hiii hiçkimseye bişey diyemedim sabaha kadar uyuyamadım dön allah dur işte o akşam karar verdim.Ben 46 kiloydum eskiden ve bu durumdan memnun değildim kilo almak istiyordum şimdi 71 kiloydum ( 69 aslında sabah tartılınca 1-2 kilo eksik çıkıyor herzaman sabahki kilo doğruymuş ) e yine memnun değilim şimdi kilo vermek istiyorum yapabilirmiyim evet niye olmasın millet 30-40 kilo veriyor ben niye veremiyimki diye kendimle birsürü sohbet ettim ve oldu arkadaşlar ben bir adım attım o aralar doğum günüm yakındı eşimde (bak nasıl sinirlendim yine )bilin bakalım bana ne hediye almış ''koşu bandı '' allahtan çok ihtiyacım vardı da sesim çıkmadı neyse klasik bol su salata+balık , kibrit kutusu peynirli diyetlerden kendime uygun bir liste yaptım ama en önemlisi sabah akşam hızlı tempoda 1 er saat yürüdüm.Tam bir kalori uzmanı olmuştum bir dilim börek bilmem kaç kalori bunu yakmak için 27 dk yürümem lazım gibi, değermi değmez valla bu sıcakta diye diye o böreklere tatlılara giden elim gitmez oldu artık, yani kendi kendimle hesaplaşmaya başladım çoğu kez ben kazanıyordum yemiyordum ama arada bir çilekli pasta da değermi diye sorduğumda eveeet diye bağırıyordu bana e o zamanlar başka tabi arada o da kazansın ki haksızlık olmasın dimi .

Neyse arkadaşlar yazdıkça yazasım geliyor bu telkinlerle Atakan Bey naptınız bana böyle iki kelimeyi biraraya getiremeyen ben susmak bilmiyorum beni sabırla okuduysanız teşekkürler arkadaşlar . Umarım en kısa sürede o kırılmayı yaşarsınız birkaç gün böyle leyla leyla gezersiniz belki ama olsun sonu iyi oluyor mesela benim sonum 52 kiloyum 10 ağustosta tatile gidiyorum efeniiim 36 beden tamam tamam 38 beden mayomu da aldım .
Wampirella duydunmu beni benim aldığım mayonun bir 36 bedeni kalmış onu senin için ayırttım canım super, sevgiler herkeze...

(bu arada aklıma geldi belki marka vermek yasaktır markasını söylemiyorum bir mineral de kullandım ben spor yaparken ilaç değil bu ,çok karşıyım zaten böyle şeylere chromium picolinate diye bir minarel zararlı birşey değil tatlı isteğini engelliyormuş ve spor sırasında daha fazla kas oluşmasını sağlıyormuş bende işe yaradı ama bilmiyorum benim birşeylere koşulsuz inanmak gibi bir özelliğim olduğu için belki psikoljiktir belkide gerçekten işe yarıyor bir araştırın isterseniz )
yerçekimi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-07-2009, 07:49 PM   #9 (permalink)
Administrators
Zerynthia

mayo için teşekkürler ben 34 bedenim ama kilom bölgesel yani göbekim bide can simitlerim war ilk başlarda sporla geçiceğini düşünmüştüm ama geçmedi üniversite hayatımı yurtta kalarak geçirdiğim için hep fastfood tarzı beslenmekten dolayı 8 kilo aldım daha sonra geçen yaz 1 ayda 4 kilo vermiştim ama bu son zamanda yine 6 kilo aldım şuan pilates yapıyorum üstüne bugün dvd bozuldu pilatesimi yapamadım ona ayrıca sinir oldum evin yakınındaki spor aletlerine koşmayı düşünüyorum neyse ben açıkçası biraz sabırsızım sonuçları hemen görmek istiyorum ya da bi kilo verdiğimi görsem belki beni motive edicek napıcağıma henüz karar veremedim daha doğrusu ne yiyeceğime ama semizotu yeme planları içerisindeyim hergün semizotu yersem nolur onu merak ediyorum bu arada yemekten yarım saat önce çörekotu zımbırtısını çiğnemeyi denedim diyetlerden birindemi yazıyodu ne üff çok kötü bi deneyimdi onu bi daha yapabileceğimi sanmıyorum şimdi merak ettiğim bişey war. arkadaşım bugün bi msj attı ağustosun 13-14-15i arasında karpuz detoksu yap dedi 4 kilo verdiyomuş ama sadece dediğim tarihlerde oluyormuş bu 3 gün 3 ögün karpuz yiyomuşsun başka bişey yemiyomuşsun aynı zamanda karaciğeri ve safra kesesini temizliyomuş ben emin olamadım belki karaciğer ve safra kesesi için faydalı olabilir ama bu üç günlük detoksun kalıcı zayıflık yaptığını sanmıyorum üstelik bildiğim kadarıyla uzmanlarda karpuzu çok aşırı yemeyi tavsiye etmiyolar sonuçta şekerli su yaa benim daha çok aydınlanmaya ihtiyacım war kafam çok karışık şuan bilgi kirliliği yaşıyorumo kadar çok şey okudum ki zaten bugün kek yedim çok üzüldüm ama napıyım arada kendimi ödüllendirmeliyim diye düşündüm seninde dediğin gibi birazda onlar kazansın ama bende durum biraz farklı ben henüz kazanamadım
Alt 08-08-2009, 08:24 PM   #10 (permalink)
Administrators
Zerynthia

arkadaşlar bugün her zamanki gibi yine zayıflamak için araştırmalar yaparken daha öncede duyduğum ama ilgimi çekmeyen acı cehre diye bi kapsülümsü bişey gördüm ilgili yorumları okudum herkes çok memnunmuş bir sürü kilo vermişler kısa sürede filan bende tabiki bende neden etkili olmasın diyerek kalktım aktara acı cehre almaya gittim kalmamıştı aktardaki adam başka şeyler önerdi filan tabi onları hiç duymadığım için almak istemedim gerçekten öyle olduğu için mi ya da acı cehreye göre biraz daha pahalı olduğu içinmi bilmiyorum diğer şeyleri adlarını hala bilmiyorum övüp övüp durdu acı cehre sadece vücuttan su atmaya yarıyo filan dedi bende emin olamadığım için hiçbi şey almadan çıktım düşündümde aranızda kullanan varsa ve etkili olduğunu düşünüyorsanız beni biraz bilgilendirebilir misiniz

Bookmarks

Etiketler
onerileri, zayiflama