Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Beklentileriniz

Uyarılar

olmuyor yine beceremedim:(

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Beklentileriniz olmuyor yine beceremedim:( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Çok denedim telkinlerimi sürekli dinliyorum önerilen kitapları bir şekilde okumaya çalışıyorum ama başaramıyorum artık ağlıyamıyorum bile bir yumruk gelip boğazıma oturuyor nefes dahi aldır mıyor önceleri dalgalanma hissi mi acaba diye düşünmüşdüm şöyle bakıyorum hayır değil insanın ailesi ve çevresi ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Beklentileriniz telkin cd indir izle İstanbul Beklentileriniz nerededir kimdir Beklentileriniz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Beklentileriniz hipnoz Beklentileriniz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Beklentileriniz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Beklentileriniz kuantum düşünce kitap haberi

olmuyor yine beceremedim:(

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-03-2009, 11:17 AM   #1 (permalink)
Teğmen

kayrasu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 710
76 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the rough
Standart olmuyor yine beceremedim:(

Çok denedim telkinlerimi sürekli dinliyorum önerilen kitapları bir şekilde okumaya çalışıyorum ama başaramıyorum artık ağlıyamıyorum bile bir yumruk gelip boğazıma oturuyor nefes dahi aldır mıyor önceleri dalgalanma hissi mi acaba diye düşünmüşdüm şöyle bakıyorum hayır değil insanın ailesi ve çevresi çok önemli zaten sürekli içimde bir ses ya saçmalama görünen köy kılavuz istemez neyin savaşını veriyorsun hele yaş 38 oldu bundan sonra amaçda belirlemeyi becersen sonuca nasıl gideceksin ki diyip duruyor yani arkadaşlar ben yine kaybeden oldum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kayrasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2009, 11:25 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of
Standart Cevap: olmuyor yine beceremedim:(

yapmayın böyle..insan 'kaybettim' dediği an kaybetmiştir...daha önce değil..
sizle benzer yönlerimiz var gibi..ben dibe çok yakınım, ama batmak üzere değil, daha önce dibe vurdum şimdi düzelsin diye bekliyorum...

size yardım edebilmeyi çok isterim..birlikte kendime de..

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2009, 11:49 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of

site üyelerimize nazar mı değdi nedir?.. ben de son günlerde bişeylerin acısını çekiyorum.. rüyalarda kabuslar, ağlayarak uyanmalar.. geçmişten kopamadığımızda bugüne gelip geleceğe de umutla bakamıyoruz belki de.. telkinler bizim en önemli yardımcılarımız ama tek başına sadece telkin dinlemekle de olmuyor, uğraşmak daha da fazla çabalamak gerek.. beni hep söylediğim birşey vardır. iyileşme sürecimde hep inat ettim dedim, vagzeçmedim dedim.. şimdi de kötü olmama rağmen ( ki eski durumuma göre çok çok iyiyim ama şimdiye göre kötü) hala sabah kalktım ağlayarak, geldim hayatimdeğiştidee yazılanları okuyorum, çünkü ben inat edeceğim,devam edeceğim, ömrümün son nefesine kadar dahi sürese, inat edip düzelmeye ve kendimin en iyi versiyonu olmaya çalışacağım..

sevgili kayrasu geride kalan 38 yaşını affet lütfen onlar senin deneyimlerindi, öğretmenlerindi..şimdi şu anda ayağa kalksan ve tek bir umudun olmadan bile evet ben iyileşeceğim desen inan çok önemli..

sevgili siyahça.. bak ne güzel kayrasuya yardım edebilmeyi dilemişsin.. lütfen dibe battığını düşünme.. yardımsever birisin demek ki.. demek ki batmak gibi birşey yok.. ben hala inatla kötülük yapan insanlara belki batmış derim ki onlara bile demem..

hadi bakalım yine gayret, buraya bir geliş amacımız var, bazı görevlerimiz var, bizden destek bekleyen insanlar var evrene kötü mesaj göndermeyelim değil mi.. çünkü gönderdiğimizde bütün insanları da etkiliiyoruz.. hadi bakalım nefis bir kahva yapın kendinize ya da çay ne seviyorsanız işte:) biraz içe dönüp öyle konuşmaya çalışın..kendiyle konuşunca rahatlıyor insan.. umarım yardımcı olabilmişimdir.. son olarak sevgilli shamanicin bir sözüyle bitireyim, şöyle afilli bir bitiş olsun:D

'sorunlu bir bakış açısıyla, çözümü bulamazsınız, önce o sorundan dışarıya çıkmak gerekir'.. sevgilerle..
Alt 30-03-2009, 11:53 AM   #4 (permalink)
Üsteğmen

607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

çok teşekkürler sayın yasal06..

sözleriniz iyi geldi...dilerim kayrasuya da iyi gelir..ve sizin daha iyi hissetmeniz için de dua edeceğim şimdi...

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Alt 30-03-2009, 12:46 PM   #5 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute
Exclamation Cevap: olmuyor yine beceremedim:(

Alıntı:
kayrasu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Çok denedim telkinlerimi sürekli dinliyorum önerilen kitapları bir şekilde okumaya çalışıyorum ama başaramıyorum artık ağlıyamıyorum bile bir yumruk gelip boğazıma oturuyor nefes dahi aldır mıyor önceleri dalgalanma hissi mi acaba diye düşünmüşdüm şöyle bakıyorum hayır değil insanın ailesi ve çevresi çok önemli zaten sürekli içimde bir ses ya saçmalama görünen köy kılavuz istemez neyin savaşını veriyorsun hele yaş 38 oldu bundan sonra amaçda belirlemeyi becersen sonuca nasıl gideceksin ki diyip duruyor yani arkadaşlar ben yine kaybeden oldum

Selamlar,

Arkadaşlar değişimin yada gelişimin en güzel tarafı yaşı ya da başka nitelikleri dikkate almaksızın herkez için ve sürekli olmasıdır. Üstelik bakarsanız gerçek dönüşüm bir çok kez ilerlemiş yaşlara rağmen yapılmıştır.
Önemli olan bunu istemek ve en azından istemek için kararlı olmaktır.

Telkinler bizleri istediğimiz davranış değişikliklerine taşırlar, bizlerde hangi konudaki telkinleri dinleyerek ilerliyorsak bu yönde alıştırma ve uygulamalarla değişikliği pekiştirmeliyiz.

Kaçış yada tepki sonucu değilde gerçekten gerçekleştirmek istediğimiz şeylere odaklı seçimler ve hedeflerle çalışmaya başlayarak bebek adımları ile ilerleme başlanırsa gerisi gelecektir.

Çok büyük dişlilerin çalıştırdığı bazı mekanik düzenekler için kullanılan bir hareket sistemi vardır, bu hareketi sağlayacak elektrik motoru istenen devir e gelene kadar önce kademeli olarak düşük devirlerde çalıştırılır. Yıldız üçgen denen bu elektrik motoru bağlantısında önce hız düşük ama güç fazladır, sonra güç azaltılarak kademeli olarak hız artırılır....

Bu düalitik dünyaya uyumla yaklaşmanın ipuçlarını görmektir, bunu doğada da göreceksiniz.

Telkinlerin içeriklerini de belli aralıklarla gözden geçirirken size ne ifade ettiği hakkında düşünün ve okurken neler hissettiğinize dikkat edin.
Biliçaltınız size hizmet etmek üzere bekliyor, siz onu telkinlerdeki gıdalarla beslediğinize göre buna uygun sonuçları alacak şeylere yönelin ki hayata geçirip alışkanlık değişimlerine başlayabilin.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2009, 04:08 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

turunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 423
173 Mesajinıza toplam 1,335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to behold

Bak arkadaşım bahar geldi. Güneş sıcacık. Farklı bak. Görmediklerini göreceksin.
Görmeki çin gözlerin, tutmak için ellerin, çarpan bir kalbin var. Demek ki hala
yaşıyorsun. Ne demek dibe vurmak? 38 daha erken. Kuşlar böcekler bile vazgeçmiyor.
İnan yarın bu günden daha güzel olacak. Kalk aynada kendine bak ve seni çok
seviyorum de. Gülümse ve baştan,teniden başla.

Şimdilik sevgiyle kal.

Hadi ama
turunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-03-2009, 04:17 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold

Ben hayat doluyum tüm canlıları selamlıyorum seviyorum iyi ki varlar diye iyi bende varım diye daha önce farkedememiştim çünkü onları, biraz daha çaba ve pekiştirmek gerek ben hiç yılmadım ve bu halimle burdayım bir gün herşey istediğiniz gibi olacak ve hedefler belirleyin.Mutlu kalın...
Alt 31-03-2009, 02:12 PM   #8 (permalink)
Teğmen

kayrasu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 710
76 Mesajinıza toplam 553 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the roughkayrasu is a jewel in the rough

hepinize çok ama çok teşekkür ederim mesajlarınızı okuyunca içimden şükür et bak yanlız değilsin birebir tanımasan dahi çevrenin tam tersi istediğin gibi sevgi dolu, destek ve yardım etmeye çalışan insanların arasındasın aslında görmüyor musun? diyen bir ses duydum sanki sevgili Siyahça haklısın kaybettim kelimesi galiba iyi bir ifade olmamış o güzel yüreğin için çok teşekkür ederim inan mesajın bana o kadar yardımcı oldu ki hepinizin mesajı aslında çok büyük yardımcı oldu Yasal06 canım benim seminerde sadece seninle 3-4 dk bir sohbetim oldu ne yazık ki destegin için sana da teşekkür ederim sevgili turunç mesajın yüzümde bir gülümseme ifadesi yarattı neşe dolu cıvıl cıvıl moral veren bir mesaj teşekkür ederim benimle yakından ilgilenmeye sorunlarımı paylaşmaya çalışan destek olmaya çalışan sevgili ebru li sana da çok teşekkür ederim canım aslında yanlız olmadığımı ne kadar güzel yüreklerle artık bir şekilde beraber oldugumu şimdi görebiliyorum ve sevgili Merto yaş konusunda haklısın ama toplum işte aylarca işsiz gezmeme sebep oldu yaşım. şimdi düşününce neden bunu sorun ettiğimi çözdüm iş veren insanlar sayesinde bu bende kabus olmuş artık öyle hale gelmişim ki kendimi resmen 80-90 yaşında elden ayaktan düşmüş hiçbir şey yapamayan yapsa bile çok geç kalmış gb hissediyorum telkin içeriklerine gelince ilk liste yaparken içeriklere bakmışdım ,tekrar hiç okumadım haklısınız okusam iyi olur tekrar tekrar içtenliğiniz verdiğiniz moral için hepinize çok çok teşekkür ederim
kayrasu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2009, 02:30 PM   #9 (permalink)
Teğmen

semkur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 315
84 Mesajinıza toplam 711 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
semkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of lightsemkur is a glorious beacon of light

canım kayrasu ben derken biz
Hadi bakalım bugün ayağa kalkma günü.. Güneş dışarda pırıl pırıl ve bizim yolumuz uzun. Hadi tut elimi, takalım kulaklarımıza içimizde ışık meditasyonu güle oynaya yürüyelim.
Hadi canım bak birde içtikmi ohhhhhhhhh.
Seni sevgiyle kucaklıyorum...
Alt 31-03-2009, 06:17 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

bugün İzmir'e yaz geldi biliyor musunuz??!!

en sevdiklerimle dağlara ot toplamaya gittik bugün...(şu ot faydalı, bu ot faydalı derken topladığımızdan çoğunu yedik bile)
kısa kollularla dikenlerin otların içinde, sırtımızda güneş, kalbimizde güneş, yazı getirdik bugün..

ve şimdi eve döner dönmez kalpleri güneş sıcaklığında birkaç insan görme arzusuyla siteye daldım..

sizlere, hepinize olan sevgim kalbimden taşıyor artık biliyor musunuz?!
hatta sevgimin derecesini düşünürken gözlerim yaşarıyor! (deli miyim sizce?)

bugün İzmir'e yaz geldi ve benim sevgim dünyaya yeter!...

SEVİYORUM...SEVMEYİ DE SEVİYORUM...HERKESİN YERİNE, HERKESİ SEVEBİLİRİM BUGÜN...

Hüff konuyu feci dağıtmışım, özür dilerim...Kayrasu sizi de seviyorum demek istemiştim...

Bookmarks

Etiketler
beceremedim:(, olmuyor, yine