Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Başkalarının Düşünceleri Önemsememe

Uyarılar

başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Başkalarının Düşünceleri Önemsememe başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alemsın sen ya siyahça:D...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Başkalarının Düşünceleri Önemsememe telkin cd indir izle İstanbul Başkalarının Düşünceleri Önemsememe nerededir kimdir Başkalarının Düşünceleri Önemsememe çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Başkalarının Düşünceleri Önemsememe hipnoz Başkalarının Düşünceleri Önemsememe olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Başkalarının Düşünceleri Önemsememe hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Başkalarının Düşünceleri Önemsememe kuantum düşünce kitap haberi

başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-05-2009, 08:03 PM   #21 (permalink)
Binbaşı

the desert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 355
1,090 Mesajinıza toplam 4,974 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
the desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of lightthe desert is a glorious beacon of light
Standart Cevap: başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

Alemsın sen ya siyahça:D

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

the desert isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2009, 08:19 PM   #22 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Avatardaki abi de ben oluyorum herhalde.

Genelde kitap dili gibi yazıyorum ya malesef. Bakışlarımda da bir tebessüm var ama, sanırım ciddi gibi çıkmış.

Dağıtalım bu ciddiyeti bari..
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2009, 10:05 PM   #23 (permalink)

Tesekkür: 104
2 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
erdal is an unknown quantity at this point

Alıntı: O bahsedilen kadın, kendine güvenen biri değil, korkusu olan bir kadın bence. Her şeyi ve her kesi kontrol altında tutabilmek için çeşitli yollara başvuruyor. İftiara atabiliyor, olay çıkartabiliyor. Bunun kendine güvenle değil, tamamen bir korkuyla alakası var.Hatta, değersizlik ve kendine güven korkusu var diyebilirim.

Her şeyi ve herkesi kontrol etmeye çalışıyor çünkü, değerli ve ne kadar kendine güvenen birisi olduğunu kendine ve size ıspatlayabilsin.(ıspatlayamazsa çeşitli kendine güvensizlik ve değersizlik korkusu ortaya çıkacak) Dediklerini yaptırmaya çalışıyor, çünkü dedikleri yapılırsa, otorite korkusu ortaya çıkmayacak. Bu korkularının ortaya çıkmaması için de (bunlarla başetmek gücü yok belli ki) elinden gelen her türlü şeyi yapabiliyor.

Kendine güvenmek,değil bunun adı. Tamamen oluşturduğu bir çizgiyi korumak adına yapılan bencillik.Herkesi de bu yolla korkutup bu çizgiyi korumuş oluyor.

Aslında aynı şeyi düşünüyoruz.Yoksa saf olalıım, pollyannacılık oynayalım mantığı değil. Akıllı ve ze güçlü olalım. Yerinde tepki verip kendimizi ifade edebilelim ki, herkes de bize bunun ışığında davransın.

Girdiğimiz her ortamda bu tip insanlardan muhakkak oluyor, ve bu insanlarla geçinmek ''imkansız'' olduğu içinde, bize iki seçenek kalıyor; ya ''bana bulaşmasın'', diyerek alttan almak, yada onun seviyesine inmek.İşin kötü tarafı insanlıktan nasibini almış insanlar için her iki şeçenekte mutsuzluk verici. Aslında böyle kişilere toplum olarak tepki göstersek örneğin; işyerinde çalışanlara baskıcı tutumu olan kişilere (amir, müdür, işçi vs..) diğer çalışanlar örgütlenip tepki gösterebilirlerse sorun aşılabir. Tabii bunun da bazı sakıncaları (komünist,çıban başı vs.. ilan edilebiliriz) var. Yani kişisel olarak göstereceğimiz tepki büyük olasılıkla hiç bir işe yaramayacak, sonuçta üzülen taraf yine biz olacağız.
erdal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2009, 12:22 AM   #24 (permalink)
Teğmen

aquariel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 407
114 Mesajinıza toplam 631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aquariel will become famous soon enoughaquariel will become famous soon enough

Sevgili Gulpor,
bir hikaye vardir, belki bilirsin; adam buyuk oglunu evlendirecek ama oyle bir dugun yapiyor ki masada kus sutu bile eksik degil. Sonra insanlar yavas yavas evlerine giderlerken gizlenip konusmalari dinliyor. Kimisi ne gerek vardi bu kadar ihtisama, kimisi gorgusuz ne olacak gibi yorumlar yapiyorlar. Tabii adamcagiz cok uzuluyor.
Derken ortanca oglu evlenmeye karar veriyor. Onceki yasadiklarini hatirlayinca oglunun dugununu sade ve basit bir sekilde hazirliyor. Yine insanlar giderken gizlenip dinliyor. Bu seferki konusmalar soyle; aaa ne cimri insan biraz harcar canim. Yoksa parasi mi bitti, yazik yazik.
Sonunda kucuk oglani evlendirirken ne fazla ne az guzel bir dugun hazirliyor. Tabii yine konusmalar amaaan pasta guzel degildi, gordunuz mu gelinlik nasildi?
Kisacasi sen insanlarin dusuncelerini onemsemeye devam edersen cok uzulursun. Ben universitede biraktim acaba insanlar benim icin ne dusunuyor diye yorulmayi. Hayat senin adim atmadan once yarin bu hareketimin sonucu beni uzebilir mi diye dusun. Yoksa su ne der, bu ne ister dersen kimseyi memnun edemezsin.
Alt 04-05-2009, 02:14 AM   #25 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,130
27 Mesajinıza toplam 200 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gökkuşağı15 is an unknown quantity at this point
Smile Cevap: başkalarının görüşlerini önemsemeyen varmıı?

sevgili gurpol
oncelikle gecmis olsun....
yanlis anlma soyle ol boyle ol vs demiyorum kimsenin hattine dusmez kimseye akil vermek ve yargilamak bunlar kucuk dusunenlerin isi ...
herkes bir sekilde kendini herkese acmamali ve dolayi ilede herkesin fikrini onemsemelinin dile getirilme cabalari idi benim ki ...aman canim anlatamadiysamda yazmayi hic sevmem ondandir ......
bak burda kac kisi dokuldu .....seni tanimiyoruz bile ...
osho ne demis dunyanin bir tek derdi var o da sensin....
baskalrinin hatalari bizi ilgilendirmez..sevgi ve ilgiyide once kendimeze biz verecegiz.....
ben sinir koyarim insanlara asan olursa muatap olmam....
bu arada laf aramizda kimse duymasin asla cadaloz degilim tam tersi.............yim.
o onlarin kendi cadalozlugu....
neyse cok uzadi saglikla kal ......sevgiler
aziz nesin ne demisti.....
gökkuşağı15 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2009, 02:17 AM   #26 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Alıntı:
aquariel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili Gulpor,
bir hikaye vardir, belki bilirsin; adam buyuk oglunu evlendirecek ama oyle bir dugun yapiyor ki masada kus sutu bile eksik degil. Sonra insanlar yavas yavas evlerine giderlerken gizlenip konusmalari dinliyor. Kimisi ne gerek vardi bu kadar ihtisama, kimisi gorgusuz ne olacak gibi yorumlar yapiyorlar. Tabii adamcagiz cok uzuluyor.
Derken ortanca oglu evlenmeye karar veriyor. Onceki yasadiklarini hatirlayinca oglunun dugununu sade ve basit bir sekilde hazirliyor. Yine insanlar giderken gizlenip dinliyor. Bu seferki konusmalar soyle; aaa ne cimri insan biraz harcar canim. Yoksa parasi mi bitti, yazik yazik.
Sonunda kucuk oglani evlendirirken ne fazla ne az guzel bir dugun hazirliyor. Tabii yine konusmalar amaaan pasta guzel degildi, gordunuz mu gelinlik nasildi?
Kisacasi sen insanlarin dusuncelerini onemsemeye devam edersen cok uzulursun. Ben universitede biraktim acaba insanlar benim icin ne dusunuyor diye yorulmayi. Hayat senin adim atmadan once yarin bu hareketimin sonucu beni uzebilir mi diye dusun. Yoksa su ne der, bu ne ister dersen kimseyi memnun edemezsin.
slm arkadaşım,benim sorunum başkalarının ne düşündüğü değil zaten,bulunduğum yerle benim aynı frekansta olmamamız,vs.beni anlamadığın için ve yukardaki hikayeyi yazdığın için çokda bişey yazmak istemiyorum ama,yinede ilgin için sağol belki almam gereken bi ders vardır yazdığında diye düşüncem,bu hikayeyi daha önceden duymuş olsamda...sevgiyle kal
gülpor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2009, 02:18 AM   #27 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,130
27 Mesajinıza toplam 200 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gökkuşağı15 is an unknown quantity at this point

sevgili gurpol
yazimdaki ellibin harf hatasi icin kusura bakma uyku saatim coktan gectiiiii..............
harfler birbirine girdi,,,,,,,,,,,,,,,,,,,sevgiler.
gökkuşağı15 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2009, 02:31 AM   #28 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

Alıntı:
gökkuşağı15 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili gurpol
oncelikle gecmis olsun....
yanlis anlma soyle ol boyle ol vs demiyorum kimsenin hattine dusmez kimseye akil vermek ve yargilamak bunlar kucuk dusunenlerin isi ...
herkes bir sekilde kendini herkese acmamali ve dolayi ilede herkesin fikrini onemsemelinin dile getirilme cabalari idi benim ki ...aman canim anlatamadiysamda yazmayi hic sevmem ondandir ......
bak burda kac kisi dokuldu .....seni tanimiyoruz bile ...
osho ne demis dunyanin bir tek derdi var o da sensin....
baskalrinin hatalari bizi ilgilendirmez..sevgi ve ilgiyide once kendimeze biz verecegiz.....
ben sinir koyarim insanlara asan olursa muatap olmam....
bu arada laf aramizda kimse duymasin asla cadaloz degilim tam tersi.............yim.
o onlarin kendi cadalozlugu....
neyse cok uzadi saglikla kal ......sevgiler
aziz nesin ne demisti.....
iyi geceler ,saat geç olduğu için ve uykun geldiği için sanırım ,yazdıklarından hiçbirşey anlamadım ama ,yinede teşekkür ederim sevgiyle kal arkadaşım
gülpor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2009, 01:05 PM   #29 (permalink)

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
demret is an unknown quantity at this point

gülpor seni çok ii anlıyorum.. böyle insanların karşısında gücünü göster. sertliğini hissetsinler. kimse senin çizdiğin sınırların içine geçemesin .. ama önce sınır çizmelisin. anladığım kadarıyla iyiliğinin kurbanı oluyorsun. iyi olduğunda insanlar senin sınırlarının olmadığını düşünürler. sınırlarını belli edecek davranışlarda ve tutumlarda bulun.. o zaman kimse sana ne yapman gerektiğini söyleyemez.
demret isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-05-2009, 01:37 PM   #30 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Alıntı:
demret Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
iyi olduğunda insanlar senin sınırlarının olmadığını düşünürler. sınırlarını belli edecek davranışlarda ve tutumlarda bulun.. o zaman kimse sana ne yapman gerektiğini söyleyemez.

Bu cümleleri biraz daha açabilir misiniz? Ne demek istediğinizi tam olarak anlayamadım sanırım.

Sevgiler.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
basakalarinin, goruslerini, onemsemeyen, varmii?