Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Başarısızlıktan Korkmak

Uyarılar

Başarısızlıktan Korkmak Başarısızlıktan Korkmak

başarısız olma korkusu

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Başarısızlıktan Korkmak başarısız olma korkusu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Üzerimde çok ilginç bir etki oluşmasına sebep olan bir siteye denk geldim. Site kendi reklamını yapmak için, Gestalt adı verilen bir psikoloji teorisi üzerinden hareketle, keyifli bir uygulama geliştirmiş: Üç seçenekten birini seçip uygulamanın başlamasını bekliyorsun. Sağ tarafta çeşitli fotoğraflar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Başarısızlıktan Korkmak telkin cd indir izle İstanbul Başarısızlıktan Korkmak nerededir kimdir Başarısızlıktan Korkmak çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Başarısızlıktan Korkmak hipnoz Başarısızlıktan Korkmak olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Başarısızlıktan Korkmak hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Başarısızlıktan Korkmak kuantum düşünce kitap haberi

başarısız olma korkusu

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-04-2008, 06:53 PM   #1 (permalink)
Binbaşı
 
cent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2008
Mesajlar: 1,632
Tesekkür: 234
488 Mesajinıza toplam 2,287 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to allcent is a name known to all
Standart başarısız olma korkusu

Üzerimde çok ilginç bir etki oluşmasına sebep olan bir siteye denk geldim. Site kendi reklamını yapmak için, Gestalt adı verilen bir psikoloji teorisi üzerinden hareketle, keyifli bir uygulama geliştirmiş:

Üç seçenekten birini seçip uygulamanın başlamasını bekliyorsun. Sağ tarafta çeşitli fotoğraflar beliriyor. Bu fotoğrafları dilediğin kadar inceleyebiliyorsun. “Yeter bu kadar incelediğim, nedir o solda ki görüntü?” dediğin anda soldaki görüntü ortaya çıkıyor ve bununla birlikte süre başlıyor. Amaç soldaki şekilsiz şeklin sağdaki fotoğraflardan hangisiyle benzeştiğini en kısa süre içinde bulmak.

İlk denememde neyin ne olduğuna dikkat etmeden siteye girdim. Üç seçenekten birine, öylesine tıkladım. Karşıma gelen fotoğraflara, onlardan sıkılıncaya kadar baktım. Solda ki butona tıkladığımda oyunun başlamasına sebep oldum. Soldaki ilginç görüntüyü sağa çevirdim, sola çevirdim, sağdaki fotoğraflara tekrar şöyle bir baktım ve bir anda sol ve sağ, iki görüntü birleşti. “Aradığın fotoğraf budur arkadaşım!” dedim, sistem seçimimi kontrol etti ve seçtiğim fotoğraf doğru fotoğraftı. Doğru fotoğrafı algılamam otuz saniye kadar sürdü. Bilgisayar beni tebrik etti, “What a Perception!” dedi ve oyuna devam etmemi istedi. Bir de ekledi, “Yarışmaya girmeye hak kazandın.” Bilgisayarın gazına geldim ve devam etmeye karar verdim. Fakat, “Yarışma mı? Ne yarışması?” olmuştum. Heyecanlandım ve başarısız olmak düşüncesi beni o kadar korkuttu ki panikledim. Bir türlü kendimi oyuna veremedim. Sonunda daha fazla bu oyuna devam etmek istemedim ve başarısızlık düşüncesinden kurtulmak için siteyi kapattım. İkinci oyuna başlamam ve siteden kaçarak çıkmam yaklaşık iki dakika aldı.


Çok önemli bir deneyim yaşadım.

Siteye ilk gittiğimde zihnim serbestti. Her an her şeye açık bir durumdaydı. Keyifle izlemeye ve oynamaya başladım. Bunun keyif için oynanan bir oyun değil de bir yarışma olduğunu fark etmemle zihnim büzüldü, sıkıştı, alan küçüldü ve o daracık alanda dört nala at koşturmaya başladım. Hızlı hareket ediyordum ama ha bire duvarlara çarpıp tekrar hızlanıyordum. Tüm bunlar başarılı olmam gerektiği fikrinin belli belirsiz ortaya çıkmasıyla başladı. Sonunda gerginlik o kadar arttı ki dayanamayıp siteden çıkıverdim.

Bir süre sonra gevşedim. Zihnim ve bedenim rahatladı. Yaşadığım deneyimin ne kadar önemli olduğunu idrak ettim. Bu deneyimi insanlar her gün, her yerde, durmaksızın, tekrar ve tekrar yaşamaya devam ediyorlar. Biraz önce anlattığım korkuyu ben mi yarattım yoksa benden bağımsız olarak site mi beni korkuttu? Bu korkuyu ve diğerlerini yaratan insanın kendisi. Zihin korkuyu yaratıyor ve çevresine yansıtıyor. Bu anlamda, zihinsiz olmak demek özgür olmak demek. Hafıza sahibi olmak iyi. Bazı bellek kayıtlarına diğerlerinden daha fazla önem atfetmekse kötü. Atfedilenin artı veya eksi olması fark etmiyor. Sonuçta, artı veya eksi, bir tür aşırılık yaratılmış oluyor.

Her sene sellerin akıp gittiği bir bölgeye taşınan biri, ne önlemler alması gerektiğini kısa sürede öğrenir. Her yeni sene, aldığı önlemleri sınar ve iyileştirir. Zor bir karar alması gerektiğinde bunu yapacak uzun bir senesi vardır. İnsan zihni bu durumu her an, o an içinde yaşar. Her an karar alınması gereken durumlar oluşur. “Yemek yesem mi? İş değiştirsem mi? Sigarayı bıraksam mı?”

Kısa sürede zorlu seçimler yapmam gerektiğinde, sanki yanlış şıkkı seçersem idam edilecekmişim gibi bir korkuya kapılıyorum. Korkuya kapıldığım sırada bir labirent içinde kayboluyorum. Yakalandığım takdirde öldürüleceğimden o kadar eminim ki… Ve çıkışı bulamıyorum, çünkü neredeyse körleşmiş durumdayım. Deli gömleği giydirilmiş gibi, kollarım iki yandan bağlı, ve koşup koşup kendimi labirentin duvarlarına çarpıyorum. Ne yaptığımın farkında değilim. Kendime zarar vermeye devam ediyorum. Ta ki kendimi güvende hissedip ne yapmakta olduğumu fark edinceye kadar. İşte bu noktada uyanıyorum, biraz önce görmüş olduğum rüyadan uyanıyorum, sakinleşiyorum ve tekrar siteye dönüp, yeni bir oyun başlatıyorum, sorunsuz bir şekilde solda ki şekille sağdakini eşleştiriyorum. Bana ne yarışmadan? Zaman kısıtlamasından? Rekabetten?

Madem öyle neden kendini hırpalayasın ki?

Geçen gün okudum, Hindistan’dan Belçika’ya uyuşturucu kaçıran bir adam şöyle yazmış: “Bu gidiş gelişlerden tek şey öğrendim. Gerçek tehlike korku yaratmıyor. Gerçek tehlike aksine korkusuzluk yaratıyor. Sadece ilk seferde korktum, boynumda bir kas maymun gibi hoplayıp zıplamaya başladı. İlk sefer yaşadığım korkunun sebebi zihnimde yarattığım hayallerdi.” Zihinde kurgulanan tehlike, korku yaratıyor. Gerçek tehlikeyse, korkuya zaman bırakmayacak kadar dikkat istiyor, anı yaşamayı gerektiriyor. 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

__________________
yokluk ,varlıgın aynasıdır.Dünyayı isterken de sus,
Bir dileğe kavuşmak isterken de.
Öylece seyre dal gitsin…
mevlana
cent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2013, 12:03 AM   #2 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Nov 2009
Mesajlar: 7
Tesekkür: 93
2 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
SAYİLA is an unknown quantity at this point
Exclamation Cevap: başarısız olma korkusu

bütün linklere tıkladım. Hala neyi anlatmak istediğinizi anlamadım. Bu bir oyun mu? Telkin cd si değil.
Daha ayrıntılı bilgi alabilirmiyim? Teşekkür ederim.
SAYİLA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


başarısız olma korkusu

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Başarısızlıktan Korkmak başarısız olma korkusu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Üzerimde çok ilginç bir etki oluşmasına sebep olan bir siteye denk geldim. Site kendi reklamını yapmak için, Gestalt adı verilen bir psikoloji teorisi üzerinden hareketle, keyifli bir uygulama geliştirmiş: Üç seçenekten birini seçip uygulamanın başlamasını bekliyorsun. Sağ tarafta çeşitli fotoğraflar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Başarısızlıktan Korkmak telkin cd indir izle İstanbul Başarısızlıktan Korkmak nerededir kimdir Başarısızlıktan Korkmak çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Başarısızlıktan Korkmak hipnoz Başarısızlıktan Korkmak olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Başarısızlıktan Korkmak hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Başarısızlıktan Korkmak kuantum düşünce kitap haberi


WEZ Format +3. Şuan Saat: 12:14 AM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.