Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

Aradığım Şey Bu İşte

Korku ve Fobiler Cd'leri ve  Başarıdan Korkmak   Aradığım Şey Bu İşte Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . Aradığım Şey Bu İşte Arkadaşlar merhaba uzun bir süre yazamadığım için kusuruma bakmayın. Bu "başarı korkusu" olayı benim uzun süredir Aradığım ama bir türlü cevap ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   Aradığım Şey Bu İşte telkin cd indir izle İstanbul Aradığım Şey Bu İşte nerededir kimdir Aradığım Şey Bu İşte çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Aradığım Şey Bu İşte hipnoz Aradığım Şey Bu İşteolumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Aradığım Şey Bu İşte hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Aradığım Şey Bu İşte kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Başarıdan Korkmak Başarıdan Korkmak

Reklam Alanı

Aradığım Şey Bu İşte

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 20-05-2009, 12:28 PM   #1 (permalink)
Teğmen

uyguner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
40 Mesajinıza toplam 255 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
uyguner is an unknown quantity at this point
Standart Aradığım Şey Bu İşte

Arkadaşlar merhaba uzun bir süre yazamadığım için kusuruma bakmayın.

Bu "başarı korkusu" olayı benim uzun süredir Aradığım ama bir türlü cevap bulamadığım pek çok şeye cevap veriyor.

Başarı korkusu olup olmadığını anlamamız için verilen belirtiler listesinin hepsi bana uyuyor. Yani ben tam başarılı olacakken ters dönüp "acaba nasıl başarısız olurum" sorusuna cevap olacak işler yapıyorum.

Aslında bana göre çok muhteşem bir özelliğim var. Bu; bir şeyi hemen anlayıp yapabilmektir. Mesela Secret kitabını bir kere okudum. İçindekileri hemen anlayıp uyguladım.Zor denilen eminlik düzeyine daha ilk denemelerimde ulaşıp yaklaşık 10 sn içinde zihnimde imgelediğim şeyi karşımda gördüm. (Secretla Keramet başlıklı yazımdaki olay)

Yani ne bileyim. Bir işi elime aldım mı yapamamak gibi bir durumum olmuyor. Ama ben başarıdan kaçıyorum. Acaba buna çözüm olabilecek şeyler nelerdir? Tavsiyeleriniz, önerebileceğiniz şeyler var mıdır?

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
uyguner isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 28-07-2010, 03:12 PM   #2 (permalink)
Banned

Tesekkür: 17
92 Mesajinıza toplam 193 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
:angel: is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Aradığım Şey Bu İşte

kimse neden cevaplamamış bu başarı korkusunu bende de var malesef:(
:angel: isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 27-03-2019, 07:30 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 2
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
abone is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Aradığım Şey Bu İşte

aynen bendede var. kendini hazır hissedememe durumu oluyo bende birde kontrolcü kişilik de olabilir.
abone isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
aradigim, iste

« Başarı Korkusu | - »
Seçenekler
Stil