Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bağımlılıklar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bagimliliklar/)
-   -   Ben seni hiç unutmayacağım... (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bagimliliklar/614782-ben-seni-hic-unutmayacagim.html)

Alexandra 20-08-2010 07:41 PM

Ben seni hiç unutmayacağım...

Ben seni hiç unutmayacağım
Unuttuğumu sanacağım

Unutmayacağım seni..
Belki unuttuğumu sanacak burukça gülümseyeceğim hayata..
Ama biliyorum unutmayacağım seni..
Dokunuşlarını hala tenimde, yüreğimde hissederken..
Seni solurken her nefeste..
Kalbimin her çarpışında seni seviyorum derken hayaline..
Seni severken nasıl unuturum?
Belki öleceğim sende..
Her ölümüm dirilişlere gebe olacak..
Ve ben tekrar ölünceye kadar seni soluyacağım..
Seni yazacağım şiirler ve seni okuyacağım..
Sensizlikte seni bulup orda kalacağım..
Ama asla unutmayacağım sevgilim..
Unuttuğumu sanacak burukça gülümseyeceğim hayata..
Sen gözümden süzülen damla olarak kalacaksın
Ruhumdan taşıp yanaklarımı buldun
Süzülüp yüreğime akacak ve tekrar yanaklarımı bulacaksın!
Ve ben her ağlayışımda yanaklarımdan süzülenin sen olduğunu bilerek ağlayacağım
Tuzlu tadını dudaklarımda hissetmek için delireceğim belki de

Ben seni asla unutmayacağım sevgili..
Sen her ağlayışımda yüreğime dolacaksın...
Sen nefesim olacaksın ölümlerime sebep...
Ben seni unutmayacağım sevgili
Unuttuğumu sanacağım!...

(alıntı)
cat56

scouter 22-08-2010 06:23 PM

Cevap: Ben seni hiç unutmayacağım...

Çok güzel bir şiir paylaşımın için çok teşekkürler..

the desert 22-08-2010 06:33 PM

unutmak gerekıosa keısnlıkle unutulmalı..meli malı ama zor mor ama onemlı olan zoru başarmak...

Alexandra 22-08-2010 06:49 PM

Alıntı:

the desert Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 763899)
unutmak gerekıosa keısnlıkle unutulmalı..meli malı ama zor mor ama onemlı olan zoru başarmak...

Yoluna devam ediyorsun mecburen fakat geçmişinde sana güzel bir şeyler vermiş bir insanı unutmayı doğru bulmuyorum ben artık. Zamanında ben de senin gibi düşünüyordum, ancak affetmeye başladıktan sonra, içim sevgiyle dolduğunda unutmak gerekmediğine de karar verdim. Yaşadım güzeldi ve bitti, dostça ayrılduk, yollarımıza gittik ama aklıma geldiğinde seninle yaşadıklarım dostça anacağım, yüzümü bir gülümseme alacak...

İyi ki vardın, diyeceğim iyi ki geldin girdin hayatıma...

Artık kalıplaşmış düşüncelerin ötesine geçtim. Benim baktığım yerden her şey daha berrak daha aydınlık...

Omuzuma bir yıldız kondurup gittiyse, unutmaya çalışmanın anlamı ne?
Hep seveceğim ve hiç unutmayacağım.

O benim ilk göz ağrım. Sevgilim. Şimdi de dostum. Görünce yaklaşıp yanına dostça sarılacağım.

- meli, -malı bence de olmaz. Karar verdin mi yapacaksın bu dünyada...

cat56

the desert 22-08-2010 07:03 PM

valla bence dost falan olunmaz....bıtmışse bıtmıştir...hala acısı varsa vardır bışıler...omzuna yıldız konduran bırısı o yıldızı hıc sondurmemeleı bence..sonduruosa da anlamı yoktur bence...

Alexandra 22-08-2010 07:22 PM

Alıntı:

the desert Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 763908)
valla bence dost falan olunmaz....bıtmışse bıtmıştir...hala acısı varsa vardır bışıler...omzuna yıldız konduran bırısı o yıldızı hıc sondurmemeleı bence..sonduruosa da anlamı yoktur bence...

Seni o kadar iyi anlıyorum ki... Aslında o kadar da doğru söylüyorsun ki... Bu sefer gördüm kendi yüreğimle, her zaman öyle olmuyormuş. 17 sene hatta daha da fazla senin gibi düşündüm ben de. Hiçkimse birbirine benzemediği gibi, hiçbir ilişki de benzemiyormuş.

cat56

scouter 11-09-2010 12:58 AM

Alıntı:

the desert Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 763908)

Bence bizleri kısıtlayan ve affetmememizi, dolayısıya da özgür kalamamamızı sağlayan düşünceler de bunlar değil mi? Örneğin daha önce bir şeyler yaşadığın biri ile tekrar karşılaşabilirsin, hatta onunla aynı ortamda çalışmak zorunda kalabilirsin.

Eğer affetmeyi başaramaz ve kendini özgür bırakmazsan, sürekli aynı acıyı tekrar tekrar yaşayarak kendine eziyet etmeye devam edersin ancak...

zahiri 11-09-2010 01:04 AM

abla naptin sen yaa paylasilirmi boyle siir :):)

scouter a katiliyorum kesinlikle..

Alexandra 11-09-2010 04:58 PM

Alıntı:

zahiri Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 767805)
abla naptin sen yaa paylasilirmi boyle siir :):)

scouter a katiliyorum kesinlikle..

Çok haklısın Scouter, böyle bir şiir nasıl yazılır, ben de kendime engel olamayıp paylaştım.

Çok şükür affettim ve dolayısıyla bu kadar rahat bahsedebiliyorum. Scouter da sen de beni çok mutlu ettiniz. Çok teşekkürler. Bu kadar derin bir noktayı paylaşabilmek benim için çok önemli gerçekten.

Sevgiler

cat56

scouter 12-09-2010 12:49 AM

Sevgili Bluepebbles;

Hepimizin hayatında geçmiş yıllarda çok sevdiğimiz ayrıldığımız veya ayrılmak zorunda kaldığımız birileri var mutlaka. Onu andıkça ya da hatırladıkça acı çekmeye devam ediyoruz çoğu zaman.
İçimizde yaşattığımız ayrılık acısına gelince; bu acı kimi zaman terkedilmenin acısı, kimi zaman da çok sevdiğimiz, gözümüzden bile sakındığımız, çok değer verdiğimiz birinden beklemediğimiz, çoğu zaman da hak etmediğimiz davranışlara maruz kalmaktan kaynaklanıyor. Terkeden, çekip giden kendisini hayatın akışına bırakıveriyor ama biz kendimize onu unutma fırsatı verirsek onu tamamen kaybetmekten korkarak beynimize hapsediyoruz. Hapsettiğimiz o değil, kendimiziz aslında. Sürekli onu düşünerek, üzülerek gidene değil kendimize eziyet çektiriyoruz aslında. Onu düşünmekle o kadar meşgul oluyoruz ki karşımıza çıkan yeni fırsatların farketmeden elimizden uçup gitmesine izin veriyoruz.

Bu nedenle geçmişi, geçmişte yaşadığımız acıları ve bize o acıları yaşatanları affederek kendimizi özgür bırakmalıyız. Evet belki çok sevdiğimiz bir insanı ne yaparsak unutamayız ama onu affeder ve kendimizi özgür bırakırsak, onu hatırladığımızda, yada onunla tekrar karşılaştığımızda yüreğimizin eskisi kadar acımadığını görebiliriz.

Bir de bir çok insanın yaptığı bir hata var. Yerine birini koymak, ya da benzerlerinde onu aramak düşüncesi... Bir insanın kendi kendisine yapabileceği en büyük kötülük adeta. Gerçeği kalmadı kopyasıyla idare ediverin gibi bir şey :-))))

Neyse affetmek, unutamasak da affedebilmek, kendimizi özgür bırakmanın, kendi iç huzurumuzu yakalamanın en büyük anahtarı bence. Size Leman Sam'ın bir şarkısını hediye gönderiyorum :-)))

Sevgiyle kalın. Sizi çok seviyorum.İyi ki varsınız.

ANLADIM
Dun Gece Hiç Tanımadığım Bir Erkeğe
Sırf Sana Benziyor Diye Usulca Sokulup Merhaba Dedim
Dun Gece Hiç Tanımadığım Bir Erkeğe
Sırf Sana Benziyor Diye Usulca Sokulup Merhaba Dedim

Tanıdık Bir Huzur Aradım Şaşkın Bakışlarında Dun
Bildik Bir Söz Bekledim Eskiden Kalma Öylesine
Konuştu Bir Şeyler Söyledi Beklediğim Sözler Bunlar Değil
Yüzüme Baktı Gözlerime Ama Senin Gibi Değil

Anladım Ki Hiç Kimse Hiç Kimse Sen Değil
Hiç Kimse Senin Gibi Canımdan Öte Can Değil
Anladım Ki Hiç Kimse Hiç Kimse Sen Değil