Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Bağımlılıklar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bagimliliklar/)
-   -   şaka maka ben bu siteye bağımlı oldum:D (http://www.hayatimdegisti.com/forum/bagimliliklar/478772-saka-maka-ben-bu-siteye-bagimli-oldum-d.html)

Xarmaşık 08-04-2010 11:06 PM

Cevap: şaka maka ben bu siteye bağımlı oldum:D

Alıntı:

masterphidias Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 608967)
İtiraf ediyorum ben de onu kelebek filan değil Mavi bir canavar kedi olarak algılıyordum...Sandım ki çaki gibi bir korku filmi animasyonu,kedi mavi olmaz tabii ama ben de fonu mavi herhalde diye düşünüyordum...hahahahaha burda söylenmese kelebek hayatta aklıma gelmezdi...aynen sizin dediğiniz gibi bir kedi olarak görmeye devam ederdim...

Bu kadar olur aynen... Hepimizin ilk algılaması aynı demekkismil56

melis_88 09-04-2010 12:00 AM

smil56bende kedi sandımdı8977

Elektra 09-04-2010 12:39 AM

Allah Allah. Halbuki ne kadar şirin mavi bir kelebek girlhaha ee ne dersiniz avatarımı değiştirmemi mi istersiniz?wave44

cymbella 09-04-2010 12:50 AM

Alıntı:

Elektra Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 609805)
Allah Allah. Halbuki ne kadar şirin mavi bir kelebek girlhaha ee ne dersiniz avatarımı değiştirmemi mi istersiniz?wave44

bence değiştirme ben hala mavi kedi görüyorum ama olsuny789 böyle fantastik bi his bırakıo superxy narnia aklıma gelio nedense senin avatarına benzer bi karakter mi vardı acaba hatırlayamıyorum ama girlhaha

Elektra 09-04-2010 12:55 AM

O zaman kalsın. y789

melis_88 09-04-2010 12:57 AM

bencede değiştirme :D güzel böylesmil56

Elektra 09-04-2010 01:15 AM

Tamamblissy

Muallim 09-04-2010 01:23 AM

Mavi bir kelebek ama mavi bir kediyi de çağrıştırıyor. Bence de güzel bir avatar.

Elektra 09-04-2010 01:27 AM

Alıntı:

Muallim Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 610335)
Mavi bir kelebek ama mavi bir kediyi de çağrıştırıyor. Bence de güzel bir avatar.

Teşekkür ediyorum hocam. Mavi bir kediye benzediğini okuduktan sonra görebildim. İnsan kelebek olarak gördüğünü yine kelebek olarak algılıyor. Çünkü bu resmin daha büyüğü bende mevcut ve o resimde kelebek olduğu gayet net ;) Ama burda belli olmamış. Sevgilerle...actionsmile

spawnix 09-04-2010 02:13 AM

hehe melis bende senin gibi koptum burda bi giren bidaha çıkamıyo:D
aslında hayatımızda karşılaşmayı beklediğimiz o güzel insanların hepsi sanki burda toplanmış, inan insan çevresinde böyle insanlara o kadar muhtaçki bu yüzden burası bizim için cevher dolusu bir dünya bana göre:)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 04:12 PM.