Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Astroloji

Uyarılar

doğum saatini tam olarak bilmiyorsak yükselen burç nasıl bulunur?

Gizemli Konular ve Astroloji doğum saatini tam olarak bilmiyorsak yükselen burç nasıl bulunur? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ben doğum saatimi bilmiyorum çünkü ailem tam olarak hatırlayamıyor sabah civarı olduğu söyleniyor. yükselen burçta doğum saatine göre bulunduğundan dolayı şuana kadar hiiç öğrenemediğim yükselen burcum nedir.. başka bir yöntem var mı acaba? yükselen burçlarımızı bulabilmek için? bilgi sahbi arkadaşların ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Astroloji telkin cd indir izle İstanbul Astroloji nerededir kimdir Astroloji çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Astroloji hipnoz Astroloji olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Astroloji hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Astroloji kuantum düşünce kitap haberi

doğum saatini tam olarak bilmiyorsak yükselen burç nasıl bulunur?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-12-2010, 11:55 AM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart doğum saatini tam olarak bilmiyorsak yükselen burç nasıl bulunur?

ben doğum saatimi bilmiyorum çünkü ailem tam olarak hatırlayamıyor sabah civarı olduğu söyleniyor. yükselen burçta doğum saatine göre bulunduğundan dolayı şuana kadar hiiç öğrenemediğim yükselen burcum nedir.. başka bir yöntem var mı acaba? yükselen burçlarımızı bulabilmek için? bilgi sahbi arkadaşların mesajlarını sabırsızlıkla bekliyorum:) çünkü yükselen burcumu çok merak ediyorum :( herdaim sevgiyle ve ışıkla kalın:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2011, 08:46 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart Cevap: doğum saatini tam olarak bilmiyorsak yükselen burç nasıl bulunur?

Nuray Sayarı tv de söylemişti, eğer bilmiyorsan hayatında dönüm noktam dediğin olayların tarihini verirsen ordan yola çıkılarak bulunabiliyormuş yükselen burcun.
YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-01-2011, 12:38 AM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: doğum saatini tam olarak bilmiyorsak yükselen burç nasıl bulunur?

Alıntı:
YESHAPPY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nuray Sayarı tv de söylemişti, eğer bilmiyorsan hayatında dönüm noktam dediğin olayların tarihini verirsen ordan yola çıkılarak bulunabiliyormuş yükselen burcun.

teşekkür ederim canım öyle birşeyi bende duymuştum ama hiç denemedim.

önceden doğum tarihim için sabaha karşı diyorlardı bir internet sitesinden yararlanarak öğrenmeye çalıştım doğum saatım tahmınen 5 olarak baz alındı bu durumda yay çıktı özelliklerine baktıgımda bu benım burcum diyemedim pek

şimdi sordugumda öğleden önce doğdugumu söylüyorlar. çünkü aile bireyime işteyken haber verilmiş öğlen olmamıştı daha diyor ve 10-11 civarı olarak tahmın ediyorlar. buda balık burcuna tekamul ediyor. balık burcuda içime siniyor açıkcası ama saattakı belirsizlik beni tereddute düşürüyor.

mesela şöyle yay ile balıktakı bana uyan uymayan özelliklere baktım.
altını çizdiklerim bana uymayanlar
kalın punto ile yazdıklarımda özellik olarak bana uyanlar.

Yükselen Yay ise

Siz hayata iyimser gözlükle bakan, asil yaradılışlı, herkesi dost kabul eden,arkadaş canlısı,sıcak kanlı ve samimi birisiniz. Olduğunuz gibi görünmekten hoşlanıyorsunuz ve insanlara çabuk inanıyorsunuz.Mert olup onları incitmekten kaçınıyorsunuz. Haksızlık yapmak sizin için dünyadaki en son iş sayılır. Başka insanlardan da böyle olmalarını beklersiniz. Hareketli, neşeli ve nüktedansınız. Bulunduğunuz ortama çabucak uyarsınız. Espriler yaptığınız gibi beğenmediğiniz şeyleri de alaya alabilirsiniz. Genel olarak sözcüklerinizde acıtmayan ama insanlara dokunduran espriler yer alır. Hıncınızı sözcüklerle almayı istersiniz. Çift karakterli ve değişken yapınız sizi iki çeşit insan yapabilir. Birincisi duygusal ve içine dönük birisidir. Çekingen ve duyarlıdır. İkincisi ise cesur,ateşli,tedbirsiz,gururu söz konusu olursa sözünü esirgemeyen birisidir. Bunlardan birisi yerine göre ortaya çıkabilir. Yükselen yay için özgürlük de çok önemlidir ve bunun kısıtlanması bile onu çılgına çevirebilir.Yükselen Yay burcu insanı olarak seyahat etmekten, serüvenler yaşamaktan ve gezip görmekten büyük zevk alırsınız. Aslında sizin macera peşinde koşmanıza gerek yoktur zira, macera gelir sizi bulur. Her yolculuğun sonunda anlatmaya değer bir şeyler bulursunuz. Yay Yükselen ile yolculuk yapmak gerçekten zevklidir. Size yaşam pek çok şey verecektir. Öyle olaylar karşınıza çıkacaktır ki bunlardan derin deneyimler elde edeceksiniz. Bu da size hayatın sadece eğlence olmadığını gösterecektir. Yaşadığınız deneyimlerden ders alacak ve aynı yanlışları yapmamaya çalışacaksınız. Sonunda bir gün gelecek olgunlaşacaksınız. Yine de yaşamın her zamanında her zaman yaydan fırlamaya hazır bir ok gibi olacaksınız. Siz pencereleri kapalı bir evde rahat edemezsiniz. Doğa her yönü ile sizi çekecektir. Maddi ve manevi olarak kısıtlanmak, bağımsızlığın elinizden alınması ve sorumluluk altında kalmaktan çekineceksiniz. Bu nedenle belli bir yere ve kişiye körü körüne bağlanmak sizin için değildir. Bununla beraber sevdiğiniz insan ile beraber olmak ve güzellikleri paylaşmak da size zevk verecektir. İlgi görmek ve sevilmek istersiniz. Sevdiğiniz insan her şeyini sizinle paylaşmalıdır. Bunu bulamazsanız ortamdan ayrılmak daha olumlu gelecektir. Siz ateşli bir sevgilisiniz ve sevince tam seversiniz. Hem sevgili hem de iyi bir dost olursunuz. Sevdiğiniz için her fedakarlığı yaparsınız ve onu kaybetmek istemezsiniz. Bu arada iki ilişkiyi yaşamanız olasıdır. Gizli aşk serüvenleri sizi çok yaralayacaktır. Sevgide aradığınızı bulamazsanız daldan dala konabilirsiniz. Kararsız,aceleci,değişken ve meraklı birisiniz. Bunu aşkta da gösterirsiniz. Sevdiğiniz zaman cömert birisi olursunuz. Sizi din,felsefe,astroloji ve doğa üstü konular çok çekecektir. sadece öğrenmekle kalmayıp iyi bir öğretici de olursunuz. Altıncı hissiniz de çok güçlüdür ve önceden hissederek olayları kavrayabilirsiniz. Yaşamda tanınan birisi olmak istersiniz ve hayatınızda daima daha genişleyen ve büyüyen uğraşlar yer alacaktır. Yay Yükselen size uzunca bir beden verecektir. Vücudunuz ince ve biçimlidir. Alnınız açık ve burnunuz biçimlidir. Renginiz buğday veya koyu renklidir. Saçlarınız kahve rengi veya kestane renginde olur. Erkeklerin saçları genç yaşlarda şakaklardan açılmaya başlar. Elleriniz ve ayaklarınız biçimlidir. Yay'ların şans dişleri denen ön iki dişleri daha iri ve çıkık olur. Siz de güler yüzlü ve sempatik birisi olmalısınız.

Yükselen Balık ise

Siz esrarlı,romantik ve hayal dünyası oldukça zengin birisiniz. Sizi diğer insanlar anlamakta zorluk çekecektir. Sizin görünüşte iki farklı yarınız vardır. Biri sevgiye bağlı kıskançlık ve kaygılı olmak,diğeri de mantık savaşı veren bir sağduyu çabası. Bir öyle bir böyle olmayı başaran ilginç birisiniz. Eğer sahip olduğunuz yaratıcı gücünüzü kullanırsanız çok şey kazanabilirsiniz. Çünkü sizin elinizden her iş gelebilir. Sizdeki acıma,şefkat,merhamet ve yardım etme duyguları çok gelişmiştir. Aslında muhtaç durumda olanlara yardım etme duygusu sizdeki en gelişmiş yandır. Eğer haritanızda sizi zorlayan zarar görmüş işaretler varsa karamsar,gerçeklerden kaçan ve keyif verici maddelere bağımlı birisi olmaya adaysınız. Yersiz korkular yüzünden hayatı kendinize zindan edebilirsiniz. Basit konularda bile dünyanın sonu gelmiş gibi üzülebilirsiniz. Oysa sizdeki hayal dünyasının gücü pek az insanda vardır. Sezgileriniz son derece kuvvetlidir. Olayları daha önceden sezebilir ve gelişmeleri algılayabilirsiniz. Çok fazla arzularınız ve idealleriniz vardır ama hayal dünyasının kapılarını kapatarak başarılı olabilirsiniz. Başarı olmakta hayalin büyük rolü vardır ama sizde bu uyuşturucu gibi etki eder. Duygularınız genel olarak her konuda ağır basar. Bu yüzden hem aşkta hem de iş hayatında hayal kırıklığı yaşamanız olasıdır. Çabucak ağlayan ama çabucak da gülen bir yapınız var. Çabuk üzülmek ve kolay sevinmek sizin doğanızdır. İlham perileri size her adımda yardım eder. Hayal dünyasının sanatta kullanan an birisi oldukça başarılı olur. Siz sadece para kazanmak için değil ama zevk almak için çalışmak istersiniz. Yaptığınız işlerde ruhsal bir tatmin olmalıdır. İnsanların istek ve beklentilerini sezen ve anlayan bir tarafınız var. Halay gücü, yaratıcılık ve sezgi verilmesi gereken iş alanları size uygundur. Sizde sihirli ve esrarlı bir çekicilik vardır. Güzel veya yakışıklı olmasanız da insanlara hoş görünmeyi başarırsınız. Gözleriniz de duyarlı iç aleminizin dışa açılan noktalarıdır. Sözcüklerle anlatamadıklarınızı açıklarlar. Yaşam amacınızın temelinde sevgi yaşar. Bunu verecek ve alacak birilerine ihtiyacınız vardır. Size tartışma,kavga ve dövüş oldukça uzak bir konudur. Geçimsiz insanlar itici gelir. Yine de fazla derin olan kendinize acıma duygusu en büyük zararı verir. Mistik,felsefe ve doğa üstü konular ilginizi çeker. Siz ruhsal aleme hemen girmeye hazır gibisiniz. Hayal kurmak ile anlam kazanan bir soyut dünya içinde yaşamak istersiniz. Gerçeği söylemek gerekirse gerçek dünyaya bir tül perdenin ardından bakıyorsunuz ve her şeyin anlam kazanmasını istiyorsunuz. Hayatın en basit olayı bile anlam kazanınca güzel gözükmektedir. Yükselen Balık burcu orta boy civarında olur. Bedeni tombulcadır .Kol ve bacaklar da kısadır. Rengi soluk veya beyaza yakındır. Gözleri her zaman mahmur bakar. Genellikle güzel olan gözleri derin bir hülya içindedir. Yaş ilerledikçe kilo alma ve şişmanlama sakıncası vardır. Yükselen Balık burcu kadına çekicilik verirken erkek için böyle bir şey söylenemez.

sanırım sonuç ortada ben balık olmalıyım :))
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks