Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Astroloji (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astroloji/)
-   -   kova burcu kadını erkeği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astroloji/5183-kova-burcu-kadini-erkegi.html)

ikizruh 19-03-2008 09:00 AM

kova burcu kadını erkeği

yöneticisi: uranüs
renk: lacivert
meslek: çevirmen, din adamlığı, astronomi, tüccar..

BURCUN öZELLiKLERi
- Güya çok atak biridir!
- Ama yalancıdır. Bir şeyi elde etmek için her türlü yalanı söyler.
- Menfaatçilerin en menfaatçisidir.
- Kendini beğenmiştir, her şeyden anladığını sanar!
- İnsanların arkasından çok konuşur. Dedikoducudur, öz annesini bile çekiştirir.
- Çıkarı için yapmayacağı şey yoktur, bozuk para gibi harcar adamı.
- Onun yüzüne doğruları söyleyince de kabahat olur!.

KOVA KADINLARI
Kova kadınında annelik dugusu pek gelişmemiştir. Her karşılaştığı erkeğe göre yaşantısını değiştirir. Pek çok kişi onun soğuk hallerinden dolayı düş kırıklığına uğrar. Kova burcu kadını hayata yüzeysel bakar. Kimseyi kolay kolay anlamaz. Sevgisini verecek kimseleri yoktur. Genel olarak birine ait olmaya pek yanaşmazlar. Ev işlerinden özellikle mutfaktan pek anlamazlar. Konuşurken konudan konuya atlaması, sizin onu anlamanızı da güçleştirir. Aksi, alıngan, isyankar tipler kova burcundan çıkar. Aşırı kayıtsızdırlar, ne yapacakları pek kestirilemez. İstediği an ağzına geleni söyleyecktir. Bu nedenle bir an önce ortamı terk etmenizde fayda vardır. Kafaları da çok karışıktır. Buna rağmen herşeyin en doğrusunu onlar biliyor sanırlar. Başka birinin onlar kadar akıllı olabileceği gerçeğine de katlanamazlar. Ola ki arkadaşı olmuşsanız, size zarar vermesinden sakınmalısınız!

KOVA ERKEKLERİ
Kova burcu erkekinin özellikleri de kova kadını ile benzerdir. Konulara adaptasyon için oldukça zaman harcarlar. Ne yapacağı kestirilemeyen kova erkeki, zaman zaman küstahlaşacaktır. Etrafındakiler, duygusuz olan bu erkekin yanından hızla uzaklaşmalıdır. Birisine yardım edecekse, kesin bir çıkarı vardır. Çıkarları uğruna yapmayacakları şey yoktur. Hep bir yıldız olmak isterler. Bu yüzden sinemacılarla, televizyon programcılarıyla yakın ilişkiler kurarlar. Pek azımız mükemmel sayılırız, ona göre sadece kova erkeki mükemmeldir. Oysa mükemmelliyetin m'sinden bile anlamazlar. Kasıtlı olarak insanı üzmek için konuşurlar. Bunda da başarılı olurlar. Onlardan biriyle tanışacak olursanız, duygularınızı kontrol altına almalısınız. Herkesten "kafasız", "yetersiz" diye söz ederler. Kuşkusuz onların bu tavırları yüzünden kimse onlarla arkadaşlık edemez. İkizler ve terazi burçları ile anlaşmaları mimkündür.

asevgican 20-03-2008 09:49 PM

Ynt: kova burcu kadını erkeği

çok acımasızca olmuş bu seferki ya..:)))

hülyaa 21-03-2008 10:00 AM

ayy sabah sabah bir okudum..gözlerim yuvalarından çıktı.. tuh788
şaka bu galiba... dusun
kova burcunun asıl özelliklerinin tam tersi yazılmış... sevincli
neyse şükredecek bir şey daha çıktı karşıma işte..şükürler olsun ki böyle bir insanla hiç karşılaşmadım... 96

suzzy 21-03-2008 12:02 PM

girlhaha çokgüldüm öğlen öğlen...çok yaşayın siz emi.... girlhaha

hülyaa 22-03-2008 02:49 PM

gülme kıss.. dlckrn
neydi bakayım senin burcun..sanki bundan farksız... khkh56
hepimiz biriz baksana.. sevincli
benim burca denen senide etkiler.. smil56
ohhh azcıkta ben güleyim khkh56 khkh56

suzzy 22-03-2008 02:55 PM

Alıntı:

hülyaa Nickli Üyeden Alıntı
gülme kıss.. dlckrn
neydi bakayım senin burcun..sanki bundan farksız... khkh56
hepimiz biriz baksana.. sevincli
benim burca denen senide etkiler.. smil56
ohhh azcıkta ben güleyim khkh56 khkh56

gül şekerim....ben hala etkisi altındayım...şok... khkh56

memetxyz 22-05-2008 01:00 PM

uysa da uymasa da yorum maalesef makul seviyede bir yorum değil dusunjavascript:void(0);
dusun

asevgican 22-05-2008 01:44 PM

memetxyz,
tam bir kova insanı tepkisi vermişsiniz..:))))))

sudem8 27-05-2009 12:08 AM

Cevap: kova burcu kadını erkeği

BAKTIM DA HİÇ TEŞEKKÜR EDEN OLMAMIŞ.BÜTÜN ÖZELLİKLER TERSİNE YAZILMIŞ):

kawasakiii 28-07-2009 01:59 AM

Cevap: kova burcu kadını erkeği

ben neymişim yaa... siteye yeni üye oldum tokat gibi geldi :)) ama yükselenim farklı kova değilim ben :))

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:36 PM.