Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Astroloji

Uyarılar

terazi burcu kadını erkeği

Gizemli Konular ve Astroloji terazi burcu kadını erkeği Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız yöneticisi: venüs renk: açık pembe, açık mavi meslek: çiçekçi, parfümcü, konfeksiyoncu, terzi, din işleri.. BURCUN öZELLiKLERi - Çok pis sanatçı ruhludur. Bu yüzden salak saçma bi boyutta yaşar. - Böyle aklı bir karış havada gezen Terazi'nin iş bulması da pek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Astroloji telkin cd indir izle İstanbul Astroloji nerededir kimdir Astroloji çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Astroloji hipnoz Astroloji olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Astroloji hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Astroloji kuantum düşünce kitap haberi

terazi burcu kadını erkeği

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 19-03-2008, 08:58 AM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point
Standart terazi burcu kadını erkeği

yöneticisi: venüs
renk: açık pembe, açık mavi
meslek: çiçekçi, parfümcü, konfeksiyoncu, terzi, din işleri..

BURCUN öZELLiKLERi
- Çok pis sanatçı ruhludur. Bu yüzden salak saçma bi boyutta yaşar.
- Böyle aklı bir karış havada gezen Terazi'nin iş bulması da pek mümkün değildir, aylak aylak gezer.
- İnsan kılığında gezinen bir asalaktır denebilir.
- Ama bütün bunlar süsüne düşkün olmasını engellemez.
- Bir halt da beceremez. Aklı bi karış havadadır.
- Dengesizin tekidir, ne zaman ne yapacağı belli olmaz.
- Terazi burcunda doğan, şöyle tam anlamıyla bir ünlü bile olamaz, dikkat ettiniz mi?!.

TERAZİ KADINLARI
Terazi kadını cansız, kötü niyetli, sevgisiz bir tiptir. Başkalrının duygularını da anlayamaz. Huzuruna, rahatına düşkündür. Bunun için yapamayacağı şey yoktur. Kendisini sevecek bir erkeğe ihtiyaç duyar. Bunun için zorla kendisini sevdirmeye çalışır. Renk, çizgi ve görsellik konularında çok zevksizdir. Giyim konusunda da öyle. Parfüme çok düşkündür, bi ton boya sürer. İğrenç kokar, iğrenç görünürler. Her türlü tartışmaya katılır. Öfke doludur. Kabalaşır, saldırır! Meslek sahibi olması gerekiyorsa, kasapta, hırdavatçılıkta çalışmaya bayılır ama nafile.. Hiç bir işi tutturamaz! Kafaları çok karışıktır. Hayatları tehlikeye girecek olsa bile karar veremezler. Bu konuda onlara 3 farklı yol bile önerseniz, kararsızlıkları sürüp gider. Sonunda akıllarını kaybedecek hale gelirler. Zaten Terazi kadınında akıl da pek bulunmaz. Zayıf Terazi kadınının bellekleri de hiç bir işe yaramaz. Durumları çok içler acısıdır.

TERAZİ ERKEKLERİ
Terazi erkeki her konuda dengesizin tekidir. Başkalarının düşüncelerinin etkisi altında kolaylıkla kalabilirler. Buna rağmen neşelidirler. Yalancıdırlar. Elinizdeki bir demet papatyanın gül olduğunu söyleyip sizi inandırmaya çalışırlar. Güzelliğe düşkünlüğü pek yoktur. Sanat zevki sıfırdır. Her lafınızı kafasında taşıdığı terazide tartar. Başınıza iş açar. Onun için en ideal eğlence yolu, arkadaşlarını bir araya toplayıp, yiyip içmektir. Düşüncesizdir. Beyninin bu kısmını pek çalıştıramaz. Dağınık ve kararsız terazi erkeki aynı zamanda çok yavaştır. Hiç birşey için ilerleme kaydedemez. Her şeyi oluruna bırakır. Çok gıcıktır. Başları da durmadan derde girer buna da hiç bir anlam veremezler. Terazilerin bellekleri de bir işe yaramaz. Onlar aşklarını ilan ederken 'sensiz yaşayamam' derler. Ama ayrıldıktan sonra bu aşkı hemen unuturlar. Kalpleri kırılsa bile hemen tamir olur. İstediğiniz kadar kırabilirsiniz. Kova ve İkizler burçları ile iyi anlaşacaklardır.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-04-2008, 11:59 PM   #2 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 2 kez İyi ki varsın denildi
arzuhal is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: terazi burcu kadını erkeği

ben terazi burcuyum özlem hanım.ama sizin şu saydıklarınızla yakından uzaktan baglantım bile yok.ne kadar aşşalamışsınız.korkarım terazi burcundan biri sizin canınızı fena halde yaktı.27 yaşındayım 10 yılımı burclara ve astrolojıye verdim ben.çok fazla bilgiye sahibim.ama inanın sizin şu saydıklarınızın çeyregi hiç bir burcun özelliklerinde yoktur inanın bana eger başka bir sitede olsa idik bu konuyla ilgili yorumunuzu okumuş olsa idim bu kadar şaşkına düşmezdim.kendini bilmez der güler gecerdim.ama bu tür bi sitede hertürlü insanların motivasyona özellikle ihtiyaç duyulan bir sitede bu tür yazılar hiç hoş olmamış.site kuralları die bi yer okumuştum siz sitede kıdemli üye olsugunuza göre benden daha ii bilior olmalısınız.artı terazi burcundan pekde artis cıkmaz demişsiniz.bir tane artis yazayım eger isterseniz en az 5 tane daha yazarım bilginiz olur.hülya avşar.türkiyenin en akıllı bilinen sanatcısıdır.
arzuhal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-04-2008, 10:41 AM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

ikizruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
281 Mesajinıza toplam 427 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ikizruh is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: terazi burcu kadını erkeği

Alıntı:
arzuhal Nickli Üyeden Alıntı
ben terazi burcuyum özlem hanım.ama sizin şu saydıklarınızla yakından uzaktan baglantım bile yok.ne kadar aşşalamışsınız.korkarım terazi burcundan biri sizin canınızı fena halde yaktı.27 yaşındayım 10 yılımı burclara ve astrolojıye verdim ben.çok fazla bilgiye sahibim.ama inanın sizin şu saydıklarınızın çeyregi hiç bir burcun özelliklerinde yoktur inanın bana eger başka bir sitede olsa idik bu konuyla ilgili yorumunuzu okumuş olsa idim bu kadar şaşkına düşmezdim.kendini bilmez der güler gecerdim.ama bu tür bi sitede hertürlü insanların motivasyona özellikle ihtiyaç duyulan bir sitede bu tür yazılar hiç hoş olmamış.site kuralları die bi yer okumuştum siz sitede kıdemli üye olsugunuza göre benden daha ii bilior olmalısınız.artı terazi burcundan pekde artis cıkmaz demişsiniz.bir tane artis yazayım eger isterseniz en az 5 tane daha yazarım bilginiz olur.hülya avşar.türkiyenin en akıllı bilinen sanatcısıdır.
canım neden bu kadar alınganlık yaptığını anlamış değilim dusun bunları zaten ben yazmadım bir sitenin mizah bölümünden aldım.maksat okuyup biraz eğlenmek.sonuçta bende ikizler burcuyum okuyunca gülmekten yarıldım.bunlar tabi ki gerçeği yansıtan şeyler değil ki alınmana hiç anlam veremedim
ikizruh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-07-2009, 12:44 AM   #4 (permalink)

Tesekkür: 1
5 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melekceylin is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: terazi burcu kadını erkeği

bende terziburcuyum böyle biri asla değilim böylede yorum ilk defa gördüm
Her insanın Tanrısı, kendi aklı kadardır. Bazıları vardır görünenin arkasındaki gerçeğe uzanır gözleri. Bazıları ise burnunun ucundan ötesini göremez. Her insanın sevgisi kalbi kadardır. Bazısının sevgisi, sevdiğini durdurur, soldurur ve hatta öldürebilir de ( Buna ne kadar sevgi denirse? ) Bazısının sevgisi de güldürür, oldurur ve çoğaltır. Ne kadar da zordur bunu başarmak!
melekceylin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-01-2010, 10:39 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,124
285 Mesajinıza toplam 1,362 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nevresim will become famous soon enoughnevresim will become famous soon enough
Standart Cevap: terazi burcu kadını erkeği

kararsızım,kendimi sevdirmeye çalıştığı olmuştur,aklım hep karışıktır.bunlar doğru:)

Bookmarks