Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Astroloji (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astroloji/)
-   -   slm burcunuz? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astroloji/1458-slm-burcunuz.html)

25emel 18-06-2007 11:26 AM

slm burcunuz?

slm arkadaşlar baktım çoğumuzun merak ettiği bir konu hemen el atmak istedim 44 bakalım kim hangi burctanmış.sonra da ortalamasını alırız sung66 bakalım hangi burclar favori sitede sevincli

peterbold 18-06-2007 11:33 AM

Ynt: slm burcunuz?

bende merak ettim şimdi. hemen oylayayım krz56

murat 18-06-2007 11:57 AM

Ankette sonuçlar görünmüyor Emel yapamıyorsan söyle ben yapim bak yorma kendini 44 Bu arada ASLAN burcuyum

25emel 18-06-2007 12:03 PM

Alıntı:

murat Nickli Üyeden Alıntı
Ankette sonuçlar görünmüyor Emel yapamıyorsan söyle ben yapim bak yorma kendini 44 Bu arada ASLAN burcuyum

nasıl görünmüyor ya sonuçları sadece üye oylayınca göster dedim oyladınmı ki? yada dur ayarı degiştireyim

25emel 18-06-2007 12:05 PM

anket sonuclarını herhangi biri görebilir yaptım şimdi bi bak bakalım murat ?

murat 18-06-2007 12:09 PM

Oylamıştım şimdi oldu görünüyor teşekkür ederim emel

25emel 18-06-2007 12:10 PM

Alıntı:

Oylamıştım şimdi oldu görünüyor teşekkür ederim emel

iiiiiiiiiiiiiiiiiiyii şükür yrl78 rica ederim ne demekk ne demekkk blissy
Alıntı:

lerzan Nickli Üyeden Alıntı
oelurum de basmam elliye.. kirkbir ustunu isaretledim yeter:) bundan oteye soran muzur cikarsa huzurum kacar, hem burcum KOC ona gore:)

ya sen 60 da olsan kaç yazar beee her halukarda 15 yaşındasın !!! khkh56 khkh56

Deria 18-06-2007 01:18 PM

amaan
burcun ne önemi var :) hepimiz burdayız bu siteden haberdarız ya.
burcumuzu kendimiz mi seçtik sanki sadanim
neyse şaka bi yana ben burcumdan memnum zaten.
bir Aslan da burda var.

venüs 18-06-2007 03:08 PM

Teraziyim ben... TARTARIM haa ona göre blook

Resear 18-06-2007 03:15 PM

bende boğayım,saırım şu an itibaryle en fazla olan burç krzm67

hayatimdegisti 18-06-2007 03:16 PM

Alıntı:

25emel Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

nasıl görünmüyor ya sonuçları sadece üye oylayınca göster dedim oyladınmı ki? yada dur ayarı degiştireyim

Ankete oy verenlerin ismini de gosteren bir eklenti vardi...Onu eklemeye calistim.Sanirim Murat o sirada oylama yapmaya calismis.
Eklenti hata verince tekrar eski haline getirdim.

Aslında o eklenti olsa cok daha iyi olacakti..Böylece açik oylama ile kim neye oy vermis gorebilecektik... neutrali5

O zaman oy kullananlardan isteyenler neye oy verdiklerini de bildirsinler.

BURCU GELEGEN 18-06-2007 04:44 PM

Aslan ve Boğa başa baş he smileydance

Umutlu 18-06-2007 05:10 PM

Sitede ne çok boğa,aslan ve başak varmış yahu!Ama bizler dahada çoğuzdur eminim 44 Başaklar'ın gücü adınaaa! k8908

murat 18-06-2007 05:19 PM

Ara biraz daha açılırsa artık bende burçların etkisine inanacağım.Şu anda Aslan ve Başak burcu lider

BURCU GELEGEN 18-06-2007 05:29 PM

Hayırrr Aslanların gücü o y789

serhatt 18-06-2007 05:56 PM

AKREP KRAL smileydance

oelma22 18-06-2007 07:00 PM

slm ben de kovayım ve burcumdan oldukça memnunum,belliki aslanlar ağırlıkta,aslanlar da her zaman her yerde en önde canımm dusun

25emel 18-06-2007 07:49 PM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Alıntı:

Ankete oy verenlerin ismini de gosteren bir eklenti vardi...Onu eklemeye calistim.Sanirim Murat o sirada oylama yapmaya calismis.
Eklenti hata verince tekrar eski haline getirdim.

Aslında o eklenti olsa cok daha iyi olacakti..Böylece açik oylama ile kim neye oy vermis gorebilecektik... neutrali5

O zaman oy kullananlardan isteyenler neye oy verdiklerini de bildirsinler.

khkh56 khkh56 khkh56 bende sorunu ben çözdüm sandım biran khkh56 ya bir kez daha denesek olmazmı ? 44 kimin neye oy verdiğini görmek daha iyi olurdu bencede 44 bu arada benden de bir boğa oyu çıktı sung66

murat 18-06-2007 08:14 PM

Alıntı:

oelma22 Nickli Üyeden Alıntı
slm ben de kovayım ve burcumdan oldukça memnunum,belliki aslanlar ağırlıkta,aslanlar da her zaman her yerde en önde canımm dusun

Olurmu canım.Aslan sadece burç olarak önde karıştırmayalım lütfen çekmeyelim başka yerlere.Yoksa bizim gönlümüz,canımız,kanımız herşeyimiz kanarya.Bakma sen burcumuzun aslan olduğuna o kaderin oyunu blissy hismiley

tresor 18-06-2007 09:32 PM

benim burcum ikizler yukselen burcum aslan selamlar tresor

Bugle 18-06-2007 10:53 PM

yengeeeeeeeeeeeeeeeç

Umutlu 19-06-2007 12:38 AM

Doğru söze ne denir sevgili Kanarya Murat fbsmile ama Allah'tan kader bana öyle bi oyun oynamadıda aslan burcuna düşmedim,üç-beş günle kurtarmışım yoksa burda bile söyleyemezdim burcumu inan 44 fbsmile Hani forumda yasak olmasa bide takım anketi yapalım görelim gerçeği diycem ama utananadam fbsmile

hayatimdegisti 19-06-2007 01:10 AM

Burç Eklentisi

Foruma Burç modu ekledim...Profilinizde burcunuzun simgesi gözüküyor.Ayrica o simgenin üzerine maus geldiğinde burcunuzun özellikleri gözüküyor... hismiley

25emel 19-06-2007 01:24 AM

oooo çok sevdim ben bunu yaa 44 hele özellikleri görünce daha bi sevdim neden acaba f678h bi bakalımmm pratik,sabırlı,azimli,artistik,vefalı,inatcı,hoşgö rülüymüşümm harika ya neredeyse mükemmelim sevincli yalnız atakan beyy size hiç yakıştıramadım kararsız,vefasız a a a a sevincli neyse ki işbilikci,özenli,artistik,mantıklıymışınız. sevincli sevincli sevincli
burcunun burç özellikleride iyimiş,tresor da belli canımm zekii 44 ya lerzanı göremedim dusun dusun bir kaç kişiyi daha...

yakamoz 19-06-2007 01:26 AM

Benim de burcum http://www.mircstar.com/burc/aslan1.jpg yükselenim http://www.astrouniverse.com/images/tulam.jpg music45

hayatimdegisti 19-06-2007 01:35 AM

Alıntı:

oooo çok sevdim ben bunu yaa 44 hele özellikleri görünce daha bi sevdim neden acaba f678h bi bakalımmm pratik,sabırlı,azimli,artistik,vefalı,inatcı,hoşgö rülüymüşümm harika ya neredeyse mükemmelim sevincli yalnız atakan beyy size hiç yakıştıramadım kararsız,vefasız a a a a sevincli neyse ki işbilikci,özenli,artistik,mantıklıymışınız. sevincli sevincli sevincli
burcunun burç özellikleride iyimiş,tresor da belli canımm zekii 44 ya lerzanı göremedim dusun dusun bir kaç kişiyi daha...

Bu eklenti sadece doğum günü bilgilerini giren üyelerin profillerinde burç simgelerini gösteriyor...
O nedenle tüm üyelerin profilinde simge yok...

25emel 19-06-2007 01:45 AM

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Bu eklenti sadece doğum günü bilgilerini giren üyelerin profillerinde burç simgelerini gösteriyor...
O nedenle tüm üyelerin profilinde simge yok...

hııııııııııııı tamm peki teşekkürler 44

Umutlu 19-06-2007 01:46 AM

Bilmiyorum sizler görebiliyor musunuz ama bende burçlarınızın simgeleride görünmüyor 4897 ama yinede iyi fikirdi doğrusu Atakan Bey super bir de takım modu ekleseniz foruma ortalık sarı-laciverde bürünecek gibi 44 ama tabi bunun olmıycağını biliyorum maalesef super

BURCU GELEGEN 19-06-2007 10:28 AM

Atakan Bey çok teşekkürler bakayım hemen y789

BURCU GELEGEN 19-06-2007 10:41 AM

Daramatik, ağırbaşlı, hırslı, gururlu, cömert, romantik, otoriter mişim sung66

oelma22 19-06-2007 08:14 PM

fbsmile muratcım allahtan sadece burcun aslan,ben de burç konusunda demek istedim zaten,aksi mümkün mü,benim gibi fenerbahçe fanatiği varken sitede fbsmile sevgiler,bu arada şampiyonluğumuz ve de roberto carlos umuz hayırlı olsun wave

merali 19-06-2007 09:07 PM

ben başak burcuyum :) şuan için akrep burcu arkadaşlarımız çoğunlukta..

venüs 20-06-2007 02:03 AM

Konuyla alakasız olacak ama, mesajlarda mevzusu geçtiği için sormadan geçemeyeceğim... İfadelerde neden BEŞİKTAŞ yok...unutuldu mu...? bilinçli bir unutma mı yoksa dusun

yakamoz 20-06-2007 02:53 AM

Daha önce bu sorulmuştu, Atakan Bey bulamadığı için koymamış. Bulan olursa ifadelere eklenir tabi neden olmasın?

BURCU GELEGEN 20-06-2007 12:50 PM

Evet ya beşiktaş olmalı thumbsanim khkh56

hayatimdegisti 20-06-2007 01:48 PM

Alıntı:

BURCU GELEGEN Nickli Üyeden Alıntı
Evet ya beşiktaş olmalı thumbsanim khkh56

Beşiktaşlı üyelerimiz bu smileylerin bjk versiyonunu bulup info@hayatimdegisti.com adresine mail atarlarsa hemen eklerim..
gssmile fbsmile art56art56

kadirayvaz 20-06-2007 03:08 PM

Böyle önem derecesi fazla olmayan konularla yormayın bence Atakan beyi.Adamcağız siteyi mükemmel hale getirmek için zaten yeterince yoruluyor.Haksızmıyım?

venüs 20-06-2007 03:51 PM

Sıradan bir meraktı..

haklısınız.. gereksiz bir mevzu..... ÖZÜR DİLERİM VAKTİNİZİ ALDIĞIM İÇİN........

berkeberk 20-06-2007 06:11 PM

yükselenimde dahil olmak üzere yengeç burcuyum. ne kadar doğru bilmiyorum da kırk yılda bir denk gelirmiş. %100 yengeç

BURCU GELEGEN 20-06-2007 10:45 PM

Banane ben istiyorum Beşiktaş ağla sad456

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:02 PM.