Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar

Uyarılar

Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar

Astral Seyahat

Gizemli Konular ve Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar Astral Seyahat Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Atakan abi sen bu astral yolculuğu gerçekleştirdin herhal..Bana ayrıntılarıyla anlatırmısın biraz.Birde baş tarafı neden kuzeyde oluyor.Bunu da açıklarmısın.Senin baş tarafında kuzeymediydi. dusun Ayrıca astral yolculuk kesinlikle giyinik yapılamaz bunu da duyurayım burdan super...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar nerededir kimdir Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar hipnoz Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi

Astral Seyahat

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-11-2007, 03:13 PM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ehlirock is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Astral Seyahat

Atakan abi sen bu astral yolculuğu gerçekleştirdin herhal..Bana ayrıntılarıyla anlatırmısın biraz.Birde baş tarafı neden kuzeyde oluyor.Bunu da açıklarmısın.Senin baş tarafında kuzeymediydi. dusun Ayrıca astral yolculuk kesinlikle giyinik yapılamaz bunu da duyurayım burdan super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ehlirock isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-11-2007, 06:59 PM   #2 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
canan Nickli Üyeden Alıntı
Ayrıca astral yolculuk kesinlikle giyinik yapılamaz bunu da duyurayım burdan super
neden?
Alt 20-11-2007, 07:25 PM   #3 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
Atakan abi sen bu astral yolculuğu gerçekleştirdin herhal..Bana ayrıntılarıyla anlatırmısın biraz.Birde baş tarafı neden kuzeyde oluyor.Bunu da açıklarmısın.Senin baş tarafında kuzeymediydi. dusun Ayrıca astral yolculuk kesinlikle giyinik yapılamaz bunu da duyurayım burdan super

Valla ben o kadar detaya dikkat etmemistim.Kuzeyde olacak vs diye..Sadece bir süre eskiden uğraşmıştım o zamanda olmuştu.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2007, 10:56 AM   #4 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
Ayrıca astral yolculuk kesinlikle giyinik yapılamaz bunu da duyurayım burdan super
neden?
Astral zaten cıplaklık demektır.Uzerımızdekı gıysıler hemde gunluk negetıf enerjıler tasır.Bunun gıbı detaya ınersek bırcok sebebı var.
Alt 21-11-2007, 10:58 AM   #5 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

Valla ben o kadar detaya dikkat etmemistim.Kuzeyde olacak vs diye..Sadece bir süre eskiden uğraşmıştım o zamanda olmuştu.
Bas kuzeyde olmazsa bu yolculuk kesınlıkle gercekleşmez.Kuzeyde olucak benımde bıldıgınm kadarıyla sıcak soguk dengesını korumak için falan sanırım.
Alt 21-11-2007, 12:09 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

başın kuzeyde olmasından kasıt dünyadaki enerjiden daha fazla faydalanabilmek için sanırım.güneyde mekke var.mekke duyduğum kadarıyla dünyadaki enerji yoğunluğunun en fazla olduğu şehirdir.ve mekkenin hz.muhammed korunduğunu söylüyordu melekler tarafından.bi astral seyahati yapan biriyle konuşmuştum.kendisi kabeye bile gittim demişti.ayrıca kabede kafana göre gezemiyorsun orda çok farklı şeyler var.orda hissettiğim ama göremediğim varlıklar vardı demişti.bu kişi doğuştan doğal olarak astral seyahat yapabiliyordu.söyledikleri ne kadar doğru bilmiyorum.
hiç rüya hatırlamayan birisi başına yakın bi yere mıknatıs koyup uyursa rüyasını hatırlarmış denedim de.mıknatıs manyetik enerjiyi çekiyormuş.ama hiç rüya hatırlamayan birisi mekkede uyusa rüyasını net olarak hatırlar.orası enerjinin en yoğun olduğu yer olduğundan.
bir de astral seyahat metafizik bir olay değildir.hani üniversitelerde matematik konuları vardır.matematiğe soyut matematik derler ya.bu astral seyahate de soyut fizik diyebiliriz.ya da ben ileri fizik diyorum.bunları metafizik diye adlandırdığımız sürece korkularımız hep var olacaktır.işte asıl zengin insan kendindeki potansiyeli kullanabilen insandır.o zaman para bize kendiliğinden gelir.hz.muhammed elini suyla yıkadığı zaman su damlaları altına dönüşüyordu.ya da hz.rabiaya zengin birisi yardım için altınlar gönderiyor.hz.rabia elini havaya kaldırıp indiriyor ve avucu altınla dolu.diyor ki bize altın böyle veriliyor.onlar kendilerini ve dünyayı tanımışlar işte.onlarla hele ki bi peygamberle kendimi kıyaslamak benim haddime değildir.ama örnektir peygamber.
kendi çapımda bu konudaki çalışmalarıma son sürat devam ediyorum.ölülerin seslerini ya da başka varlıkların seslerini kaydetmek tekniği vardı onu da denemeyi düşünüyorum yakın zamanda.ahirimiz ve akıbetimiz hayırolsun.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-11-2007, 01:06 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
üç_gömlek Nickli Üyeden Alıntı
başın kuzeyde olmasından kasıt dünyadaki enerjiden daha fazla faydalanabilmek için sanırım.güneyde mekke var.mekke duyduğum kadarıyla dünyadaki enerji yoğunluğunun en fazla olduğu şehirdir.ve mekkenin hz.muhammed korunduğunu söylüyordu melekler tarafından.bi astral seyahati yapan biriyle konuşmuştum.kendisi kabeye bile gittim demişti.ayrıca kabede kafana göre gezemiyorsun orda çok farklı şeyler var.orda hissettiğim ama göremediğim varlıklar vardı demişti.bu kişi doğuştan doğal olarak astral seyahat yapabiliyordu.söyledikleri ne kadar doğru bilmiyorum.
hiç rüya hatırlamayan birisi başına yakın bi yere mıknatıs koyup uyursa rüyasını hatırlarmış denedim de.mıknatıs manyetik enerjiyi çekiyormuş.ama hiç rüya hatırlamayan birisi mekkede uyusa rüyasını net olarak hatırlar.orası enerjinin en yoğun olduğu yer olduğundan.
bir de astral seyahat metafizik bir olay değildir.hani üniversitelerde matematik konuları vardır.matematiğe soyut matematik derler ya.bu astral seyahate de soyut fizik diyebiliriz.ya da ben ileri fizik diyorum.bunları metafizik diye adlandırdığımız sürece korkularımız hep var olacaktır.işte asıl zengin insan kendindeki potansiyeli kullanabilen insandır.o zaman para bize kendiliğinden gelir.hz.muhammed elini suyla yıkadığı zaman su damlaları altına dönüşüyordu.ya da hz.rabiaya zengin birisi yardım için altınlar gönderiyor.hz.rabia elini havaya kaldırıp indiriyor ve avucu altınla dolu.diyor ki bize altın böyle veriliyor.onlar kendilerini ve dünyayı tanımışlar işte.onlarla hele ki bi peygamberle kendimi kıyaslamak benim haddime değildir.ama örnektir peygamber.
kendi çapımda bu konudaki çalışmalarıma son sürat devam ediyorum.ölülerin seslerini ya da başka varlıkların seslerini kaydetmek tekniği vardı onu da denemeyi düşünüyorum yakın zamanda.ahirimiz ve akıbetimiz hayırolsun.

Ölüler yada diğer varlıkların mı??Bunu denersen ve başarabilirsen bizimle paylaşırsın değilmi???Birde şöyle birşey var benim başıma gelen.Ben gecelri odamda gezinen gölgeler görüyorum.Sence bu ne olabilir.Acaba zihin olarak çok düşündüğüm için beynim beni yanıltıyor olabilirmi??Birde bununla birlikte tuhaf sesler duyuyorum sanki biri bana birşeyler buyuruyor birşseyler yapmamı istiyor.Aileme söyleyemiyorum bunları zaten bana ne gözle bakıyorlar bilmiyorum...Parapsikolojiyle ilgileniyorum diye bana şeytan gözüyle bakıyorlar dusun
Alt 21-11-2007, 01:32 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

Alıntı:
Alıntı:

Ölüler yada diğer varlıkların mı??Bunu denersen ve başarabilirsen bizimle paylaşırsın değilmi???Birde şöyle birşey var benim başıma gelen.Ben gecelri odamda gezinen gölgeler görüyorum.Sence bu ne olabilir.Acaba zihin olarak çok düşündüğüm için beynim beni yanıltıyor olabilirmi??Birde bununla birlikte tuhaf sesler duyuyorum sanki biri bana birşeyler buyuruyor birşseyler yapmamı istiyor.Aileme söyleyemiyorum bunları zaten bana ne gözle bakıyorlar bilmiyorum...Parapsikolojiyle ilgileniyorum diye bana şeytan gözüyle bakıyorlar dusun
arkadaşlar,yazdıklarınızı ilgiyle takip ediyorum.konu ve paylaşımlarınız oldukça ilginç..her ne kadar başı açık bir müslüman olsam da,dini vecibelerimi yerine getiremesemde..20 yaşındayken mekkeyi merakımdan dolayı ziyaret etmiştim..ve itiraf etmem gerekirse orada gördüğüm hiçbir rüyamı unutmadım ve şuan bile hatırlıyorum..oysa ender rüya görürüm..dediklerinizin bilimsel boyutunu hiç araştırmadım..konuyla ilgili fazla bilgiye de sahip değilim..ancak orada görülen rüyalar net olarak hatırlanıyormuş dediğiniz için bende yaşadıklarımdan dolayı yazma ihtiyacı hissettim..evet doğru rüya görüyorsunuz hemde her uykuda ve ayrıntılarının hepsini de hatırlıyorsunuz..ilginç ama gerçek..en azından kendi deneyimlerimden yola çıkarak baktığımda,sanırım bunu onaylamam gerekli...şimdiye kadar hiç düşünmemiştim..orada neden bu kadar fazla rüya gördüğümü ve hatırladığımı..dediğinizin bilimsel bir açıklaması var mı acaba?gerçekten çok merak ediyorum..paylaşımlarınızı biraz da bilimsel açıklamalarla yaparsanız..okuyanlar açısından daha iyi olacağını düşünüyorum..her ne kadar dini ön plana çıkarmadan yazmamız gereksede bu her inançtan insan için gerekli diye düşünüyorum..kim neye inanıyorsa,sonuçta her yol nasılsa inanmaktan geçmiyor mu?teşekkürler...sevgi ve saygılarımla..
Alt 21-11-2007, 01:47 PM   #9 (permalink)
hayalayaz
Guest

arkadaşlar tüm mesajlarınızı okuyamadım...ama dün kısaca baktığımda canan arkadaşımızın astralin giyinik yapılamayacağı hakkında o kadar kesin bir ifadesi vardıki..kısaca neden diye sorudm cevapta kısa geldi...cananım diğer nedenleride yazarmısın bilgilenmem açısından lütfeeen..
Alt 21-11-2007, 05:09 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Alıntı:

hülya hanım şu sitede güzel bilgiler var.
http://blog.mynet.com/abcdeniz?p=23063

ölüler demem yanlış olabilir.ben denemeyi arada düşünüyorum ama korkmuyorum da değil hani.mazallah bi tokat indirir biri.ama o konuyu bikaç yıl önce bi sitede öğrenmiştim.sanırım isviçre civarında bi göl kenarında adam ne amaç içinse artık kayıt cihazını açık bırakmış.dinlerken arkadan gerçekte duymadığı sesi duymuş.biz suçluluk dinlerken duyarız ya hafif telkini.o da öyle ses duymuş ve binlerce saat kayıt yapmışlar.karanlıkta geceleyin kayıt cihazını açık bırakıyorsun ve bahtına hangi varlık denk gelirse konuşmalarını duyabiliyorsun diye okumuştum.daha denemedim.telekinezi ile çekim yasasını ilgileniyorum şimdi.ve az kaldı bi mesaj atacam bu konuda.neyse;

bahsettiğin gölgeleri ben de gördüm çok defa.daha önce depresyon yaşadın mı hiç.ben bi defasında karanlıkta bi varlıkla karşılaştım.korkudan aklım çıktı.sonra gündüz dahi yalnız kalamaz oldum.devasını ararken sınırsız güç kitabını allah gönderdi.bi yerde karşıma çıkardı.ordaki swish mi o isimde bi teknikle bunu önemli derecede azalttım.sonra hep karanlıkta gölgeler gördüm.kafamı kapatıp yattım hep korkudan.sonra kur'an okudum bikaç sayfa.bi daha da uzunca süre görmedim.genelde göz yanılmasıdır.sen baktıkça büyür o.
astral seyahatte de bedenimizin dışına değil içine çıkıyor olabiliriz.ilginç bişey değil mi.ya da çizgi filmlerde hani bi ayna olur ya elini aynaya sokarlar başka boyuttan çıkar elleri.işte burdaki aynanın aynısı insanın kendisi olabilir.ama şu iş yorgunluğundan dünya işlerinden biraz rahatlasak daha anlaşılır şeylere ulaşıcam.ben bu konularla doğuştan ilgiliyim bu konular benim hobim.çevrene sakın bunlardan bahsetme.deli gözüyle bakıp uzaklaşırlar.ve onların senin hakkında arkandan deli diye konuşmaları ve düşünmeleri ayrıca öyle davranmaları kuantum alanında ortak zihin aracılığıyla seni gerçekten delirtir ve delirtecek olaylar yaşatır.bunu kuantum düşünce tekniğini okuduktan sonra farkettim.ve islamdaki gıybet konusu da yani başkasının arkasından konuşmanın günah olması nasıl oluyormuş daha iyi anladım böylece.herşey bağlantılı yani.
bi arkadaşım rüyasında "kaaaaallllllkkkkkk" diye durmadan devam eden emir sözcüğü duyuyor.ve uyanıyor.uyandığında yattığı yeri kontrol edince ekmek kırıntıları varmış.böyle bişey de olabilir.
ama sen olumluya odaklan ve benim için hangi iyiliği yapmaya çalışıyorlar diye anlamaya çalış.bana yardım etmeye çalışıyorlar diye düşün.herşey kötü değil.her varlık kötü değil.sen kötüysen kötüler seni bulur.sen iyiysen onlar muhtemelen iyi olanlarıdır.ben en çok ne zaman birine büyük bi üzüntü yaşatsam o gece beni korkuturlar.

ve bu konularda yıllarca araştırma yapanlar varsa burada daha doğru bilgiler alabiliriz onlardan.
sevgiler.
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks