Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar

Uyarılar

Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar

neden rüya görmeyiz

Gizemli Konular ve Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar neden rüya görmeyiz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Selam Arkadaşlar ben lucid filan geçtim istemiyorum sadece sıradan da olsa rüya görmek istiyorum ama hiç göremiyorum.Acaba neden bilgisi olan varmı?Sakın hatırlamıyorsundur demeyin çünkü uzun zamandır görmüyorum.Lütfen aydınlatıcı bilgi verin ?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar nerededir kimdir Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar hipnoz Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi

neden rüya görmeyiz

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-04-2008, 05:21 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bildik_merve is an unknown quantity at this point
Standart neden rüya görmeyiz

Selam Arkadaşlar ben lucid filan geçtim istemiyorum sadece sıradan da olsa rüya görmek istiyorum ama hiç göremiyorum.Acaba neden bilgisi olan varmı?Sakın hatırlamıyorsundur demeyin çünkü uzun zamandır görmüyorum.Lütfen aydınlatıcı bilgi verin ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

bildik_merve isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2008, 06:32 PM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: neden rüya görmeyiz

merhablar mervecim..

mutlaka görüyorsundur canım..

öncelikle geceleri yatarken rüyalarımı hatırlamayı seçiyorum diye tekrarlayarak uyu..
rüya meleklerini ve rüya rehberlerini davet ederek sana bu konuda yardımcı olamalarını rica et..

yanıbaşında mutlaka defter kalem bulundur.. mümkünse özel bir defter olsun senin rüya defterin..
ona baktığında rüyalarını hatırlama emrini vermiş olacaksın bilinçaltına..
gün içerisinde de rüyalarımı hatırlamayı seçiyorum de..

sabahları uyandığın anda hatırladığın şeyler olabilir ..
renkler imajlar bu bir his bile olabilir tek kelime bile olsa anımsadığın mutlaka defterine yaz..

bu konu ile ilgili bir çok alıştırmanın olduğu ışık elçi nin rehber rüyalar adlı kitabını tavsiye ederim..

içsel çalışmalar yapman meditasyon olumlama gibi kendine dönmen
rüyalarınla iletişim kurman konusunda sana yardımcı olacaktır..

tatlı rüyalar görmen dileklerimle..

sevgiler..
Alt 17-04-2008, 11:45 PM   #3 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ennteresan is an unknown quantity at this point

eğer uyku düzenin varsa uyku saatlerinin evrelerini belirle. ortalama zaman aralıkları bilimveteknik dergilerinin yanında verilen yeni ufuklara dizisinde "uyku ve rüya" dergisinde mevcut. ayrıca bu konuda geniş bilgi edinebilirsin bu dergide. rüya rem uykusu sırasında görülür ve bu evreden sonra uyanırsan rüyanı hatırlayacaksındır.
rüya görüyorsun ama hatırlamıyorsun=bu sonuca biraz araştırma yaptıktan sonra sen de ulaşırsın. bu arada daha fazla bilgi istersen yardımcı olabilirim.
ennteresan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-04-2008, 11:50 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

rüya görmemen, görmüş olsan da hatırlamaman büyük bir nimet veya büyük bir yetenek olsa gerek
bana göre rüyasız bir uyku mükemmel bir uykudur...

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2008, 07:08 PM   #5 (permalink)

Yardımcı olduğunuz için teşekkürler shamanic abicim dediklerine bugünden itibaren uygulamaya başlaıyacağım.İnşallah faydası olur Enteresan kardeş daha fazla bilgi hususunda yardımcı olabilirim demişsin zaten çok dikkatimi çeken konular engin bilginlerini paylaşırsan çok mutlu olurum.Teoman kardeş sana gelince heralde rüya gören bir insansın o yüzden kıymetini bilmiyor olabilrsin ama gerçekten sabah kalktığında arkadaşlarınla paylaşacak bir rüyanın olmaması çok kötü bir durum hele arkadaşların çok güzel rüyalar görüyorsa.........bakalım inşallah shamanıc'in verdiği reçeteyi uygulamaya çalışacağım SELAMETLE
bildik_merve isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2008, 07:21 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

teoman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 712
521 Mesajinıza toplam 2,173 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
teoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud ofteoman_ has much to be proud of

Alıntı:
bildik_merve Nickli Üyeden Alıntı
Teoman kardeş sana gelince heralde rüya gören bir insansın o yüzden kıymetini bilmiyor olabilrsin ama gerçekten sabah kalktığında arkadaşlarınla paylaşacak bir rüyanın olmaması çok kötü bir durum hele arkadaşların çok güzel rüyalar görüyorsa.........bakalım inşallah shamanıc'in verdiği reçeteyi uygulamaya çalışacağım SELAMETLE
bence çok şanslısın rüya görmediğin için... gel, göz göre göre kendini ateşe atma
neyse sen bilirsin yine de...
rüyalar hakkında biraz daha konuşmaya devam edersem sevgili rüya üstadımızdan uyarı alacağım en iyisi susmak wave
saygılarımla...

Karnımı besliyorum
teoman_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2008, 07:28 PM   #7 (permalink)

0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ennteresan is an unknown quantity at this point

yok benim bildiklerim çok kısıtlı. gerçi bu konuda bilimadamları da yoğun çalışmalar içinde çünkü henüz tam olarak çözülebilmiş değil. ben de kendi çapımda bu konu üzerine araştırmalar yapıyorum.vakit bulduğum an özellikle rüya ve bellek bağlantısı üzerine bildiğim konuları özet yazmaya çalışırım. Tıp okuyan özellikle sinirbilim üzerine ilgisi olan birkaç kişiyle bu konularda çalışıp ortaya elle tutulur birşeyler çıkarmak isterim.
arada sıkıcı bilgiler olsada bu bilgiler sayesinde beynin işleyişini kavramak bu konuda çoğu yanlış bilgileri ayırabilmenizi sağlıyor.
ennteresan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-04-2008, 08:02 PM   #8 (permalink)
hayalayaz
Guest

bildik merveciğim önce hoşgeldin diyeyin sonrada, bir düzeltme yapayım..

şamanic bir abla, abi değil
Alt 18-04-2008, 08:11 PM   #9 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

sağol hayal ablam ...
merve ile birlikte 5 etti beni erkek sananlar.. ben de çaktırmıyorum artık..

dönüp kendime ying yang çalışması yapıyorum vardır bir hayrı diye..

Alt 18-04-2008, 08:16 PM   #10 (permalink)

ayyyy çok özür dilerim gerçekten çok utandım umarım bilmeden kırmamışımdır

Bookmarks