Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar

Uyarılar

Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar

bunu okumadan astral seyahat yapmayın

Gizemli Konular ve Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar bunu okumadan astral seyahat yapmayın Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Astral Seyahat çok eskilerden çağlardan beri insanların ilgisini çekmiştir. Pekiyi nasıl oluyor da kimi insanlar fizik bedenlerinden ayrılarak zaman ve mekanı aşıp diledikleri yere gidebiliyorlar? Astral seyahat varlığın vücuttan ayrılarak dolaşması durumudur. Astral seyahatin gerçekleştirilebilmesi için çok uzun bir süre ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar telkin cd indir izle İstanbul Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar nerededir kimdir Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar hipnoz Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar kuantum düşünce kitap haberi

bunu okumadan astral seyahat yapmayın

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 29-10-2009, 10:34 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
26 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hasannel6 is an unknown quantity at this point
Standart bunu okumadan astral seyahat yapmayın

Astral Seyahat çok eskilerden çağlardan beri insanların ilgisini çekmiştir. Pekiyi nasıl oluyor da kimi insanlar fizik bedenlerinden ayrılarak zaman ve mekanı aşıp diledikleri yere gidebiliyorlar?
Astral seyahat varlığın vücuttan ayrılarak dolaşması durumudur. Astral seyahatin gerçekleştirilebilmesi için çok uzun bir süre uğraşılması gerekir. İlk evresi meditasyon veya lüsid rüyada tecrübe kazanmaktır. Yani ruhu tanıma ve rahatlatma sonrasında tecrübe ile astral seyahat yapılabilir ama kolay bir süreç değildir. Astral seyahat ulaşılabilecek en son noktalardandır, ruhun bedenden ayırarak istediği yere gitmesidir. Astral seyahat anında yaşanılanlar bazen rüya şeklinde hatırlanır. Ama rüyaların hepsi sadece astral seyahatlerden mevcut değildir. Kısacası astral seyahat, normal bedenimizden enerjiden meydana gelen astral bedenimizin bilinçli olarak ayrılması, maddelerden uzakta ve düşünce gücünün hakim olduğu bir boyutta bulunmaktır.
Astral seyahat psişik durumlar içerisinde en tehlikesiz olanı olarak kabul ediliyor. Astral seyahat sırasında beden ile ruh arasındaki bağın kopması, kaybolmak veya zarar görmek olanaksızdır. Zaten her gece uyuduğumuzda astral bedenimiz vücudumuzdan otomatik olarak ayrılıp gezmekte ve bunun bir sonucu olarak rüya görmekteyiz. İşte buradaki amaç her gece bilinçsiz olarak yapılan bu olayı bilinçli olarak yapabilmektir.
Kimilerine göre astral seyahati isteyerek yapmak doğa kanunlarıyla bağdaşmazken, kimilerine göre bir ilim, bazılarına göre ise insana beyninin oynadığı küçük bir oyundur.

YİNEDE RUHEN GÖRMEK AYRI

BİRDE BEDENİMİZİN EN UFAK HÜCRELERİNE KADAR ZEVKİ TADMASI AYRIDIR.
ZATEN AHİRETTEDE VÜCUDUMUZ BUNDAN KAÇ KAT BÜYÜK OLACAKMIŞ.
Kİ CENNETTE İSEN EN UFAK ZERRECİKLERİMİZ BİLE ZEVKİ TADSIZ DİYE

YOK CEHENNEMDE İSEN ACIYI TADSIN DİYE...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

hasannel6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2009, 02:12 PM   #2 (permalink)
Teğmen

26 Mesajinıza toplam 154 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Standart Cevap: bunu okumadan astral seyahat yapmayın

üyelere sesleniyorum..lütfen bir konuyu beğensekte beğenmesekte düşüncelerimizi bildirirsek yani yorum yaparsak

daha çok tanırız birbirmizi ve daha çok bağımız olur.....

hemde canımız sıkılmaz...daha çok görüş alırız
Alt 29-10-2009, 04:06 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
44 Mesajinıza toplam 116 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
melanie87 is an unknown quantity at this point

Evet çoğu kişi astral seyahatin zararlı olmadığını sölüyor. Buna da inanıyorum ama ben ilk etapta korkarım sanırım.Bir de çok uğraşmak gerekiyo bunun için o kadar uğraşır mıyım bilemem..Ama bana Lucid rüya çok güzel geliyor. Onu yapmaya uğraşıyorum ben..İnşallah becerebilirim bir gün..Ama bütün bu şeylerle uğraşırken de insan dikkatli olmalı.Evet rüya aleminde herşeyi yapabilmek güzel olur ama gerçke hayattan da kopmamak lazım..
melanie87 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2009, 05:28 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
77 Mesajinıza toplam 354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
NaturaLLowe is an unknown quantity at this point

ArkadaşLarr ßende Sizee SöyLüyorum Lucid ßana KaLırsa Daha İyidirr.İnsanın Bedenini Dışarıdan Görmesi ßiLee psikoLojikmen zararLar verebiLr.
NaturaLLowe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-10-2009, 06:07 PM   #5 (permalink)
Teğmen

gerçekten yapan var mı acaba bedenini gören....
Alt 29-10-2009, 11:51 PM   #6 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 32
77 Mesajinıza toplam 354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
NaturaLLowe is an unknown quantity at this point

Alıntı:
gerçekten yapan var mı acaba bedenini gören....
Tabiki Gören Vardır.
NaturaLLowe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2009, 06:57 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 12
113 Mesajinıza toplam 576 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
darkdays is an unknown quantity at this point

böyle bişeyi ilk defa duyuyorum gerçekten çok ilginçmiş. ben bunlar sadece filmlerde olur diye düşünürdüm :D ama ilginç gerçekten şaşırdım :)
darkdays isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2009, 10:26 PM   #8 (permalink)
Teğmen

Yüce Allah ın insana verdiği güçler..

hatta insan beynini kullanarak su üstünde yürüyebilir,zehri içip vücudunda etkisiz hale getirebilir vb.diye söyleniyor
Alt 07-11-2009, 03:58 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
16 Mesajinıza toplam 58 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Meccah is an unknown quantity at this point

Cin olmadan adam çarpmak gibi birşeyden bahsediyorsunuz. :)
Önce ALLAH a tam tevekkül ile iman edin bence.Öyle beyni yorarak hayal dünyaları tasarlayarak bu yola çıkarsanız uçucam diyip damdan kendinizi atarsınız.
Lucid bağımlılık yapar zararlıdır.
Astral ise tehlikelidir psikolojinizi bozar.
Belirli bir seviyeye ulaşmadan ben derim ki normal insan gibi yaşamayı deneyin.
Meccah isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-11-2009, 05:37 PM   #10 (permalink)

songül metin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 7
7 Mesajinıza toplam 20 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
songül metin is an unknown quantity at this point

arkadaşlar birkere istem dışı yatakta uykuya dalmak üzere iken bedenimin havalandığını yataktaki bene baktığımı gördüm .ne olduğunu anlamadığım için ölüyormuyum acaba diye düşündüm
songül metin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks