Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astral-seyahat-ve-lucid-ruyalar/)
-   -   Lucid Rüya İçin Yapmış OLduğum ÇaLışmam.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astral-seyahat-ve-lucid-ruyalar/12954-lucid-ruya-icin-yapmis-oldugum-calismam.html)

MarEspEraNZa 13-06-2011 08:26 AM

Cevap: Lucid Rüya İçin Yapmış OLduğum ÇaLışmam..

son bir kaç gündür gördüğüm rüyalardan sonra üzerine denemek istiyorum bunu

ecot640 13-06-2011 12:43 PM

Ben de indirdim bakalım ne olacak cok heyecanlı :))
Su telkinler yüzünden artık rüyalarımı hatırlayana kadar canım cıkıyor eminim işe yarayacaktır . Lucid yapmakla ilgili cok hoş planlarım var işallah yapabilirim mp3 icin de cok cok cok tesekkürler :)

MarEspEraNZa 14-06-2011 03:08 AM

indirdim ve 1 saat dinledim
dinlerkende bir resme konsantre oldum
resim iyice netleşmeye gerçekleşmeye başladı gibi geldi o an şaşırdım ve çektim gözümü :D
ardından müzik yine açık 1- 1,5 saat kadar şekerleme yaptım uyu- uyan uyu uyan her daldığımda bi rüya
3-4 değişik rüya sabah 9-11 civarı

ecot640 14-06-2011 02:43 PM

Ben dün indirdim uyumadan önce ve uyku sırasında dinledim. Açıkcası müzik cok korkutucu :)
Ve rüya da görmedim işin garibi. Halbuki ben her uykumda rüya gören bir insanım. Bugun de dinleyecegim etkisini gösterir heralde 1-2 gün sonra

sweeet 14-06-2011 03:08 PM

Alıntı:

ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 800490)
indirdim ve 1 saat dinledim
dinlerkende bir resme konsantre oldum
resim iyice netleşmeye gerçekleşmeye başladı gibi geldi o an şaşırdım ve çektim gözümü :D
ardından müzik yine açık 1- 1,5 saat kadar şekerleme yaptım uyu- uyan uyu uyan her daldığımda bi rüya
3-4 değişik rüya sabah 9-11 civarı

Sevgili ikieşittirbir(2=1) :)) gözlerin açık olarak mı bir resme konsantre oldun?

3-4 değişik rüya iyimiş valla benim rüyalarım uzun metrajlı film gibi oldu. Ben öyle severim gerçi hikayaye kapılıp gidiyorum.

Sevgili ecot rüya görmemen ilginç yahu :)) Ben 2. dinleyişimde 2 gece üst üste gördüm rüya :)) Hatta o mp3'teki sesleri gzölerim kapadığında hissettim aynı şekilde olmada da benzer şekilde uykuya daldım. Neyse bu sefer ilkine göre daha normal günlük rüyalar çevremdeki kişiler ile ilgili rüyalar gördüm.

Rüyanız hayra kalsın...

MarEspEraNZa 15-06-2011 01:38 AM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 800529)
Sevgili ikieşittirbir(2=1) :)) gözlerin açık olarak mı bir resme konsantre oldun?

3-4 değişik rüya iyimiş valla benim rüyalarım uzun metrajlı film gibi oldu. Ben öyle severim gerçi hikayaye kapılıp gidiyorum.

Rüyanız hayra kalsın...

evet gözlerim açık :)) aklıma bu konuyla alakalı bir video vardı anlatımlı olarak , oradan geldi :) bilgisayar monitöründeydi resim 12389 sanki çözünürlük arttı birdenbire y789

tam ne gördüğümü hatırlayamıyorum 1 - 1,5 saat içinde bir kaçkez daldım uyandım. bu arada müzik devamlı açıktı uyanınca sanki ses kapalıymış gibi geldi
müziğin sesinin azalıp çoğalan yerleri var ama dikkat kesilmeyince çaldığını anlayamadım blook

mrs.mystery 07-11-2012 04:35 PM

merhaba ben de lucid rüya görmek istiyorum. bu müziği indirmek istiyorum. ama link kırık. elinde olan biri paylaşabilir mi acaba? teşekkür ediyorum.

TR-ance 03-04-2013 12:39 PM

Öncelikle herkese uzun bir aradan sonra tekrardan merhabalar :)

Bundan tam beş sene günlerimi hatta ve hatta haftalarımı katarak sizlere bu çalışmayı hazırlamıştım.Görüyorum ki,genel itibariyle Başarılı olabilmişim ne mutlu. :) Ne var ki artık ben "Binaural" dalgalarla uğraşmayı bıraktım.Zira (özellikle meditasyon konusunda) bulabileceğim en son bilgileri belirli bir sistem içinde buldum ve itiraf ediyorum o sistem benim çakra çalışmamı etki olarak ezip geçiyor.:) (diğer çalışmalarım da bu ezilmeden kurtulamıyor :) )

Herkese tekrardan teşekkür ederim ve iyi günler dilerim..

Ek:Eğer google'a "Orijinal Yoga Sistemi" yazarsanız bahsettiğim sistemi görebilirsiniz.. Ayrıntılar ve merak ettikleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.. :)

Ek-2:Orijinal Yoga Sisteminde bulunan "Yoga Nidra" çalışmaları ile Lucid Ruya seviyesine gelmeniz benim mp3 ile karşılaştırılınca gerçekten çok daha kolay hale geliyor size bunun garantisini verebilirim.

Not:Aynı mesajı tekrardan diğer açtığım konulara da yazacağım zira siz saygıdeğer üyelerimize iyiliğimin dokunmasını canı gönülden istiyorum. :)

eyvaan 30-03-2015 03:36 PM

Link kırık rica etsem yenilermisiniz.

Erham61 31-05-2016 02:52 AM

Link kırık yenileyebilir misiniz ?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:21 AM.