Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Astral Seyahat ve Lucid Rüyalar (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astral-seyahat-ve-lucid-ruyalar/)
-   -   Lucid Rüya İçin Yapmış OLduğum ÇaLışmam.. (http://www.hayatimdegisti.com/forum/astral-seyahat-ve-lucid-ruyalar/12954-lucid-ruya-icin-yapmis-oldugum-calismam.html)

TR-ance 25-08-2008 03:26 PM

Lucid Rüya İçin Yapmış OLduğum ÇaLışmam..

Herkese Selam..

Bu Mp3'ü Yaklaşık 1 Aydır Denemekteyim Ve OLumlu Sonuçlar Almaktayım.. ( Deneyen Birçok Kişide OLumlu Yorumlarda Bulundular.. ) Yarattığı Etkilere Bakarsak En Temel Şu İki Etki Gözüküyor..

1-) Rüyaların Daha Net OLması..
2-) Rüyaların Kontrol Edilmesinin Kolaylaşması..

Hiç Lucid Deneyimi OLmayan Arkadaşlar İçin Etki Süresi Biraz Daha Uzayabilir Ama Genelde İyi Bir ÇaLışma.. Eğer Dinlemek İçin Tavsiye İsterseniz Sizlere Bu Mp3'ü Yatmadan Evvel Kulaklıkla Ve KESİNLİKLE Rahatsız Edilmeden Dinlemenizi Tavsiye Ederim.. Uykuya Daldığınızdada Rem Uykusuna Dalacaksınız Ve Rüyalarınız Daha Net OLacak Çünkü Dalga Boyları Düşük Tetada Bitiyor Ve Buda Lucid İçin En İdeali..

Umarım Memnun KaLırsınız.. smiliyface

Link : http://rapidshare.com/files/13993473...d_Dreaming.mp3

SevgiLer...

MuminOKAN 25-08-2008 03:51 PM

Ynt: Lucid Rüya İçin Yapmış OLduğum ÇaLışmam..

şimdi ofisteyim yorum akşama...
teşekkürler sapkal89 super

CeM 25-08-2008 09:28 PM

Şu anda pc'de sorun var,indiremiyorum ama sağol paylaşım için kiss3

Novos 04-09-2008 04:48 PM

teşekkürler indiriyim, yorumu yazayım denedikten sonra.

cedrus48 04-09-2008 05:09 PM

Çalıştığım iş yerinde filtre olduğu çin indiremedim eve gider gitmez ilk işim indirmek olacak.Çok merak ediyorum.Bakalım dediğin gibi varmı.

Novos 05-09-2008 09:03 PM

merhaba bu lucid için yaptığın çalışmada dün akşam rüya gördüm ama hatırlamıyorum, rüyayı tam aksine hiç hatırlamadım, ama ölü gibi uyumuşum,
bugün kendimi bomba gibi hissetmemi sağladı acaba çakra açıcı etkisi var mı? dusun

gül sultan 23-09-2008 02:06 PM

hata veriyor

perilice58 27-09-2008 09:04 PM

y789 korkularımı yendikten sonra yapacam astral seyahatleri ama dosyayı bilgisayarıma indiriyorum

YESHAPPY 28-12-2009 03:19 PM

Cevap: Lucid Rüya İçin Yapmış OLduğum ÇaLışmam..

işte bendeki sorun... Rüyalarımı net hatırlarım duygularıyla beraber;ama asla rüyamın farkında olamam. (hayatım boyunca 1 ya da 2 kere olmuştur) inşallah işime yarayacak bu.Teşekkürler.

cicero 09-01-2010 03:05 PM

yatmadan evvel ne kadar süre dinlenmesi gerekiyor?

ChosenOne 09-01-2010 07:25 PM

Uygun bir vakitte bende indirip deneyimleyip anlatacağım fakat şu aralar olmaz........
Sağol.....

YESHAPPY 23-03-2010 07:19 PM

Sanırım hiçbirimiz cesaret edip dinleyemediky789

Megavolt 23-03-2010 10:19 PM

TR- ance çalışmaların gerçekten çok güzel. Fakat delta dalgaları konusuna değinmemişsin, yani vücudumuzun tam olarak dinlenmesi adına bunlar da lazım değil mi? Lise döneminde 1-2 ay kadar her gece bilinçli rüya görüyordum. Bunu meditasyonu biraz derinleştirerek yapıyordum. Sanki bi ara bağımlı hale geldim gibi oldu ve hep yorgun olduğumu hatırlıyorum. Denemek gerçekten eğlenceli olacaktır sürekli hale gelmedikçe. TR-ance astral seyahatle ilgili çalışmaların olacağını söylemiştin :)))))
çalışmalarında başarılar (çakra açıcı ve derin meditasyon mp3 lerini hala kullanıyorum)
mutlu akşamlar

vittoria è nostra 27-12-2010 05:46 PM

emeğine sağlık. teşekkürler. rüyalarımda bana anlatılmak istenen birşeyler olduğuna inanıyorum ama bunu farkedemıyorum çoğunuda hatırlayamıyorum. belki bunun çin yardımcı olur. sevgilerimle.

hlyyy 27-01-2011 07:30 PM

rapidshare açtım, ama nasıl indirileceğini bilmiyorum, birisi bana nasl indirildiğini söyler mi acaba ???

niobem 27-01-2011 08:37 PM

nasıl dinlemek gerekiyor? ne sıklıkla? ve nasıl umarım arık biri cewplayabilir

Megavolt 27-01-2011 10:50 PM

Alıntı:

niobem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788527)
nasıl dinlemek gerekiyor? ne sıklıkla? ve nasıl umarım arık biri cewplayabilir

sadece deneme amaçlı kullanmanızı tavsiye ederim , sürekli kullanımda zihinsel yorgunluk hissedebilirsiniz, trance in bu çalışmasını hiç kullanmadım , diğerlerinden bildiğim kadarıyla etkisi bir hayli yüksek olacaktır, düzenli kullanımda bir artısının olmayacağını düşünüyorum, demir eksikliğiniz varsa kullanmayın yıpratıcı olabilir

niobem 27-01-2011 11:29 PM

megavolt cewap için teşekkürler...

Işıldayan Safir 28-01-2011 01:03 AM

Megavolt, Astral seyahat ve lusid konularında gerçekten bilgilidir. Astral konusunda ondan çok şey öğrendim. Ona güvenebilirsiniz.

Megavolt demir eksikliği yorgunluk mu yapıyor? Onun nedeni neydi? Sanırım bunu önceden de sormuştum ama unuttum. dusun2

Megavolt 28-01-2011 01:09 AM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788562)
Megavolt, Astral seyahat ve lusid konularında gerçekten bilgilidir. Astral konusunda ondan çok şey öğrendim. Ona güvenebilirsiniz.

Megavolt demir eksikliği yorgunluk mu yapıyor? Onun nedeni neydi? Sanırım bunu önceden de sormuştum ama unuttum. dusun2

teşekür ederim hazal :)) demir eksikliğinde yeterli oksijen taşınamadığı için yorgunluk yaratıyor.

Işıldayan Safir 28-01-2011 01:16 AM

Alıntı:

Megavolt Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788565)
teşekür ederim hazal :)) demir eksikliğinde yeterli oksijen taşınamadığı için yorgunluk yaratıyor.

Kansızlıkla mı ilgili?

Megavolt 28-01-2011 01:43 AM

Alıntı:

Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 788567)
Kansızlıkla mı ilgili?

evet,demir seviyesinin düşüklüğü tanılayıcı olduğu için öyle söyledim , aslında demir seviyesi düşük olmasa bile kansızlık olabilir ,,en çok rastlanılan tipi o olduğu için söyledim

niobem 28-01-2011 11:10 AM

mp3 u yatmadan once 6-7 kez dinledim...bedensel olarak bi etki yapmadı ( başagrısı tarzı....) ve ruyalarım ilginç ama cok netti...renkler bile...resmen yaşadım dokundum hissettim... enteresan bi deneyim oldu...
ama bi niyetle yatsaydım daha guzel olurdu diye dusunuyrum... teşekkürler tekrardan......

niobem 29-01-2011 09:27 PM

ilginç olan bşey daha var arkadaşlar... ruyamda gordugum arkadşıma ruyamı anlattım...ve duyduklarına inanamadıgını soyledi... cok samami değiliz...ozel konularını da bilmem ole... ama bana dedi ki "bu h.içinde yaşadıgım şeyleri anlattıgın" dedi ...şaşrdım...korktum...şaşkınbir gülümseme....

niobem 30-01-2011 11:18 PM

gncl.......

CemlEsk 28-02-2011 10:28 PM

Dalgalar ile Lucid Görme çok daha çabuk ve kolay olur :)) Çalışmanı bizlerle paylaştığın için saol :))

esra_dark_angel 28-02-2011 11:49 PM

Arkadaşlar şimdi indirdim bunu dinlemeye başladım en başta bi gerilim hissediyosunuz sanki size bi şey yaklaşıyo gibi sevincli kendinizi farklı bi alemde gibi hissediyosunuz sonra motor yavaşlaması gibi bi sesy789ama sonra alışıyosunuz bakalım bu gece rüyalarımda ne gibi bi değişiklik olucak =) bide ben sonlarına doğru boğazımda bi tutukluk ağrı hissettim aynı şeyi hisseden var mı yada nedenini bilen?

CemlEsk 28-02-2011 11:55 PM

Ben bunu bu gece yatakta dinlemeyi düşünüyorum :)) O zaman olumlu bi sonuç alırım diye umuyorum.

neseli ceni 01-03-2011 12:16 AM

Alıntı:

esra_dark_angel Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 791636)
Arkadaşlar şimdi indirdim bunu dinlemeye başladım en başta bi gerilim hissediyosunuz sanki size bi şey yaklaşıyo gibi sevincli kendinizi farklı bi alemde gibi hissediyosunuz sonra motor yavaşlaması gibi bi sesy789ama sonra alışıyosunuz bakalım bu gece rüyalarımda ne gibi bi değişiklik olucak =) bide ben sonlarına doğru boğazımda bi tutukluk ağrı hissettim aynı şeyi hisseden var mı yada nedenini bilen?

Kendini ifade etmekte güçlük çektiğin zamanlarda boğazında bi tutukluk olabiliyor. Nacizane fikrim.

sweeet 13-06-2011 01:31 AM

Geçen haftasonu indirdim ve sadece bir gece dinleyebildim. Dinleyebildim diyorum çünkü tuhaftı. Sanırım işe yarıyor. Tabi bunu bir denemeyle kesin olarak söyleyemem.

İşte açtım mp3 ü yaklaşık 30 dakika 1 saat kadar dinledim. Sonra bilincim açık bir şekilde uykuya daldım. Daha önce hiç böyle birşey yaşamamıştım. Yani bedenimi hissediyorum. Ama bedenim uykuya dalmış zihnim ise uyanık. Bedenimin uyuduğunu şöyle hissettim hiç bir hareketi yapamıyordum. Gözlerim kapalı açamıyorum. Neyse o karanlıkta bilinçli birşeyler hayal etmeye çalıştım başaramadım. Sonraaaa (hehehe :))) ) kendimi Topkapı Sarayı'nda Nigar Kalfa olarak buldum. Baya kanlı, canlı, heycanlıydı.

Bilimçaltıma o yerleşmiş. Denediğim gece salı gecesiydi ertesi gün Muhteşem Yüzyıl vardı be o gün içinde yarın dizide ne olacak diye düşünüp fazla kafa yormadığımı hatırlıyorum. Neyse ben de Nigar kalfa karakterini beğeniyorum konuşma tarzı, ifadeleri falan. Zaman zaman "Onun gibi konuşabilir miyim? Çok tatlı konuşuyor." diye düşündüğüm olmuştur. Sorularımın cevabını buldum valla eğlenceliydi yaşadım o dokuyu. Rüya gördüğümün de farkındaydım. Bazen saçma rüya görsek bile uyananan kadar fark edemiyoruz. Keyfini çıkarmaya baktım rüyanın.

İşte böyle ilk denemem. Tabi ertesi gün biraz yorgunluk hissi vardı. Yeniden denemek istiyorum ama bakalım 2. denemem nasıl olacak? Korktum mu, diyorum kendi kendime; hayır, yani belki biraz. Bir zararını görmedim ama.

MarEspEraNZa 13-06-2011 08:26 AM

son bir kaç gündür gördüğüm rüyalardan sonra üzerine denemek istiyorum bunu

ecot640 13-06-2011 12:43 PM

Ben de indirdim bakalım ne olacak cok heyecanlı :))
Su telkinler yüzünden artık rüyalarımı hatırlayana kadar canım cıkıyor eminim işe yarayacaktır . Lucid yapmakla ilgili cok hoş planlarım var işallah yapabilirim mp3 icin de cok cok cok tesekkürler :)

MarEspEraNZa 14-06-2011 03:08 AM

indirdim ve 1 saat dinledim
dinlerkende bir resme konsantre oldum
resim iyice netleşmeye gerçekleşmeye başladı gibi geldi o an şaşırdım ve çektim gözümü :D
ardından müzik yine açık 1- 1,5 saat kadar şekerleme yaptım uyu- uyan uyu uyan her daldığımda bi rüya
3-4 değişik rüya sabah 9-11 civarı

ecot640 14-06-2011 02:43 PM

Ben dün indirdim uyumadan önce ve uyku sırasında dinledim. Açıkcası müzik cok korkutucu :)
Ve rüya da görmedim işin garibi. Halbuki ben her uykumda rüya gören bir insanım. Bugun de dinleyecegim etkisini gösterir heralde 1-2 gün sonra

sweeet 14-06-2011 03:08 PM

Alıntı:

ikiesitbir Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 800490)
indirdim ve 1 saat dinledim
dinlerkende bir resme konsantre oldum
resim iyice netleşmeye gerçekleşmeye başladı gibi geldi o an şaşırdım ve çektim gözümü :D
ardından müzik yine açık 1- 1,5 saat kadar şekerleme yaptım uyu- uyan uyu uyan her daldığımda bi rüya
3-4 değişik rüya sabah 9-11 civarı

Sevgili ikieşittirbir(2=1) :)) gözlerin açık olarak mı bir resme konsantre oldun?

3-4 değişik rüya iyimiş valla benim rüyalarım uzun metrajlı film gibi oldu. Ben öyle severim gerçi hikayaye kapılıp gidiyorum.

Sevgili ecot rüya görmemen ilginç yahu :)) Ben 2. dinleyişimde 2 gece üst üste gördüm rüya :)) Hatta o mp3'teki sesleri gzölerim kapadığında hissettim aynı şekilde olmada da benzer şekilde uykuya daldım. Neyse bu sefer ilkine göre daha normal günlük rüyalar çevremdeki kişiler ile ilgili rüyalar gördüm.

Rüyanız hayra kalsın...

MarEspEraNZa 15-06-2011 01:38 AM

Alıntı:

sweeet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 800529)
Sevgili ikieşittirbir(2=1) :)) gözlerin açık olarak mı bir resme konsantre oldun?

3-4 değişik rüya iyimiş valla benim rüyalarım uzun metrajlı film gibi oldu. Ben öyle severim gerçi hikayaye kapılıp gidiyorum.

Rüyanız hayra kalsın...

evet gözlerim açık :)) aklıma bu konuyla alakalı bir video vardı anlatımlı olarak , oradan geldi :) bilgisayar monitöründeydi resim 12389 sanki çözünürlük arttı birdenbire y789

tam ne gördüğümü hatırlayamıyorum 1 - 1,5 saat içinde bir kaçkez daldım uyandım. bu arada müzik devamlı açıktı uyanınca sanki ses kapalıymış gibi geldi
müziğin sesinin azalıp çoğalan yerleri var ama dikkat kesilmeyince çaldığını anlayamadım blook

mrs.mystery 07-11-2012 04:35 PM

merhaba ben de lucid rüya görmek istiyorum. bu müziği indirmek istiyorum. ama link kırık. elinde olan biri paylaşabilir mi acaba? teşekkür ediyorum.

TR-ance 03-04-2013 12:39 PM

Öncelikle herkese uzun bir aradan sonra tekrardan merhabalar :)

Bundan tam beş sene günlerimi hatta ve hatta haftalarımı katarak sizlere bu çalışmayı hazırlamıştım.Görüyorum ki,genel itibariyle Başarılı olabilmişim ne mutlu. :) Ne var ki artık ben "Binaural" dalgalarla uğraşmayı bıraktım.Zira (özellikle meditasyon konusunda) bulabileceğim en son bilgileri belirli bir sistem içinde buldum ve itiraf ediyorum o sistem benim çakra çalışmamı etki olarak ezip geçiyor.:) (diğer çalışmalarım da bu ezilmeden kurtulamıyor :) )

Herkese tekrardan teşekkür ederim ve iyi günler dilerim..

Ek:Eğer google'a "Orijinal Yoga Sistemi" yazarsanız bahsettiğim sistemi görebilirsiniz.. Ayrıntılar ve merak ettikleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.. :)

Ek-2:Orijinal Yoga Sisteminde bulunan "Yoga Nidra" çalışmaları ile Lucid Ruya seviyesine gelmeniz benim mp3 ile karşılaştırılınca gerçekten çok daha kolay hale geliyor size bunun garantisini verebilirim.

Not:Aynı mesajı tekrardan diğer açtığım konulara da yazacağım zira siz saygıdeğer üyelerimize iyiliğimin dokunmasını canı gönülden istiyorum. :)

eyvaan 30-03-2015 03:36 PM

Link kırık rica etsem yenilermisiniz.

Erham61 31-05-2016 02:52 AM

Link kırık yenileyebilir misiniz ?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:21 PM.