Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Genel Kişisel Gelişim Cd'leri > Assertive(Hakkını Savunan)Olma

Uyarılar

Assertive(Hakkını Savunan)Olma

Genel Kişisel Gelişim Cd'leri ve Assertive(Hakkını Savunan)Olma Assertive(Hakkını Savunan)Olma Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Bugle Nickli Üyeden Alıntı Peki şu olay hakkını arama mı siz karar verin..Bir arkadaşım bir mağazadan çok beğendiği bir eteği alıyor..bir hafta etek dolabında bekliyor,giymeye fırsat bulamıyor.sonra bir gün mağazanın önünden geçerken bir bakıyor ki herşey etiket yarısı...Aynı etek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Assertive(Hakkını Savunan)Olma telkin cd indir izle İstanbul Assertive(Hakkını Savunan)Olma nerededir kimdir Assertive(Hakkını Savunan)Olma çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Assertive(Hakkını Savunan)Olma hipnoz Assertive(Hakkını Savunan)Olma olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Assertive(Hakkını Savunan)Olma hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Assertive(Hakkını Savunan)Olma kuantum düşünce kitap haberi

Assertive(Hakkını Savunan)Olma

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-04-2007, 03:56 PM   #21 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart Ynt: Assertive(Hakkını Savunan)Olma

Alıntı:
Bugle Nickli Üyeden Alıntı
Peki şu olay hakkını arama mı siz karar verin..Bir arkadaşım bir mağazadan çok beğendiği bir eteği alıyor..bir hafta etek dolabında bekliyor,giymeye fırsat bulamıyor.sonra bir gün mağazanın önünden geçerken bir bakıyor ki herşey etiket yarısı...Aynı etek yarı fiyatına düşmüş..çok bozuluyor.eteği kaptığı gibi mağazaya..kasiyere diyor ki''Ben geçen hafta almıştım bu eteği.fiyatı bunun iki misliydi.Bana paramın yarısını iade edin''kız da ''Olur mu hanımefendi..mümkün değil''diyor.O zaman eteği iade edip parasını geri almak istediğini söylüyor.kız o zaman tamam diyor.eteği iade ediyor ve parayı alıyor.Hemen yeğenini arayıp çağırıyor.Daha önce alıp iade ettiği eteğin yarı parasını yeğenine verip eteği tekrar satın alıyor.Böylece %50 indirim hakkından yararlanmış oluyor..Nasıl..assertive mi bu arkadaş..(nasıl arkadaşsa bu)

Bende onu anlamiyorum.Nasil oluyorda bir ürünün fiyati yari yariya düşebiliyor...
O açıdan bakıldığında arkadaşınızın yaptığı doğru gibi geldi bana...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-04-2007, 04:24 PM   #22 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point

Merhaba katkım olsun belki basit gelecektir ama yakın zamanda semtimize ait büyük bir marketten aldığım krem peynirin aldıktan sonra üzerinin sulanmış ve renginin yeşile döndüğünü farkettim . Şöyle bir denedim tadı zehir gibi acıydı üstelik Ama kapağını açmıştım ve kapağını da bilmeden çöpe atmışım. Üzerinde son kullanım tarihi yazdığı için önemliydi bu da ıspatımı biraz zorlaştıracaktı -genelde bakarım son tüketim tarihini geçmemişti .- Tabii doğru markete gittim iki gün sonra farkettiğim için alışveriş fişini aldım ve doğru tezgaha gittim Tezgahtaki görevli bayan bir türlü değişmeye yanaşmıyor ille başka ürün değil aynı üründen başka peynir almamı istiyor. Bense iyiden iyiye şüphelendim yeşil peyniri kim sever otlu Van peyniri olmadıktan sonra ;) Başka ürün almak istediği söyledim ama yanaşmıyor inatçı mı inatçı nasıl sinirlendim En sonunda üst görevli birini çağırdım oradaki tüm peynirleri kontrol ettim dönüp pes edebilirdim başka zaman olsa kiminin kapağının açık kırık olduğunu gerçekten diğer tüm peynirlerin yeşillendiğini görünce derhal gözlerine serdim Acayip bozulmuşlardı mahcup oldular özür dileyip hemen peynirleri o dolaptan kaldırdılar Meğer ve "o dolabın tüm ürünleri bir haftadır iade" diye yakınıyordu görevli. Ve hemen parasıyla daha başka bir ürün aldım .Bu benim en doğal hakkımdı ama savaşarak almış gibiydim ... Bu assertive kavramını sevdim doğrusu hayatımın tüm alanlarında da kullanmam gerektiğini düşünüyorum

yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2007, 12:02 AM   #23 (permalink)
Bugle
Guest

İş yerinde yaşanan psikolojik taciz(mobbing)ile ilgili bilgisi ,tecrübesi,hakkını almışı var mı aramızda?Bu konu yavaş yavaş Türkiye 'de de gündeme gelmeye başlıyor..yasalaşıp yasalaşmadığıyla ilgili bilgisi olan varsa görüşlerini rica edeyim lütfen..(sanırım bu konu hakkını aramaya giriyor değil mi?)
Alt 03-05-2007, 12:44 AM   #24 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
İş yerinde yaşanan psikolojik taciz(mobbing)ile ilgili bilgisi ,tecrübesi,hakkını almışı var mı aramızda?Bu konu yavaş yavaş Türkiye 'de de gündeme gelmeye başlıyor..yasalaşıp yasalaşmadığıyla ilgili bilgisi olan varsa görüşlerini rica edeyim lütfen..(sanırım bu konu hakkını aramaya giriyor değil mi?)
Bu konuda www.mobbingturkiye.net sitesini öneririm.Site sahibi ayni zamanda bu sitenin eski üyelerindendir.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2007, 01:01 AM   #25 (permalink)
Bugle
Guest

Atakan bey,duyarlılığınıza ve titizliğinize çok teşekküler.Sorulara hemen cevap vermeniz büyük incelik.Verdiğiniz link çok faydalı oldu..Böyle güzel bir platforma üye olmanın mutluluğunu her geçen gün daha da çok hissediyorum..
Alt 10-05-2007, 03:28 AM   #26 (permalink)
Çevirmen

29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point

bende bazen aldığım üründe bi sorun çıktığında genelde tembellik edip gidip hakkımı aramazdım.
telkinleri dinlemeye başladıktan sonra böyle bir olayla karşılaşmadım. bu mesajı da okuduktan sonra artık bu konuda tembellik yapmamaya karar verdim. wave
bu arada geçen gün şöyle bir olay yaşadım.
bizim yurdun oda kapıları oldukça serttir ne kadar yavaş açmaya çalışırsanız çalışın çok gürültü çıkarır. arkadaşlarımın beni defalarca uyandırımşlığı vardır bu yüzden. geçen günde ben lavaboya gitmek için odadn çıktım döndüğümde oda arkadaşımı uyandırdım ve bana "biraz yavaş olabilir misin" dedi eskiden olsa suçlulk duyar mahcup olurdum. ama sbaah sabah uykulu halimle şu cevabı vermek nerden aklıma geldi bilmiyorum "kapı öyle ben ne yapayım" daha önce asla kurmadığım bir cümledir. gerçi daha sonra yatınca acaba kırıcı mı oldum diye düşünmekten uykum kaçtı ama neyse. tamam belki biraz uykulu olmamla ters tepki vermiş olabilirim ama benim hatam değildi. eskiden benim hatam oolmadığı zamanlarda bile mahcubiyet duyar özür dilerdim.
gelelim ikinci olaya. bunun hakkını aramaya örnek olup olmadığından emin değilim ama paylaşmak istedim. bu gün üniversitenin hangi topluluğu hatırlamıyorum ama odtu ye "belalı aile" adlı oyunu getirdi. biletlerde koltuk nosu yazmıyordu isteyen istedği yere oturuyordu. ben arkadaşlarımdan önce gittiğim için onlarada yer tutmak istedim. önlerde bir yerde dört koltuk buldum ve arkadaşlarımı beklemeye başladım. derken teyzenin biri geldi oturdu. "pardon dedim orası dolu benim arkadaşlarım gelicek ben onlara tuttum". ama teyzem ısrarcıydı yok ben sordum da oturdum felan dedi ama bana sormamıştı ki bilgisi olmayanlara sormuştu insanlarda boş sanıp boş demiş olucaklar ki o da geldi pat diye oturdu tabi. ne yani beni kaldırıcakmısın şimdi dedi. bende kusura bakmayın ama evet dedim. teyze söylene söylene kalktı. kendimi biraz saygısız gibi hissettim ama sonuçta ben o koltuğu o teyzeye değil arkadaşlarım için ayırmıştım ve pişman olmadım kaldırdığım için. bu arada diyolog teyze ve benim aramda geçiyor ama diğer tanımadığım bi sürü insanlarda hayretle bizi izliyordu. bense gayet rahattım.
amma da uzun yazdım :)
sabrınızdan dolayı tşk ederim.
Alt 10-05-2007, 08:28 AM   #27 (permalink)
Çevirmen

90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tresor is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Peki şu olay hakkını arama mı siz karar verin..Bir arkadaşım bir mağazadan çok beğendiği bir eteği alıyor..bir hafta etek dolabında bekliyor,giymeye fırsat bulamıyor.sonra bir gün mağazanın önünden geçerken bir bakıyor ki herşey etiket yarısı...Aynı etek yarı fiyatına düşmüş..çok bozuluyor.eteği kaptığı gibi mağazaya..kasiyere diyor ki''Ben geçen hafta almıştım bu eteği.fiyatı bunun iki misliydi.Bana paramın yarısını iade edin''kız da ''Olur mu hanımefendi..mümkün değil''diyor.O zaman eteği iade edip parasını geri almak istediğini söylüyor.kız o zaman tamam diyor.eteği iade ediyor ve parayı alıyor.Hemen yeğenini arayıp çağırıyor.Daha önce alıp iade ettiği eteğin yarı parasını yeğenine verip eteği tekrar satın alıyor.Böylece %50 indirim hakkından yararlanmış oluyor..Nasıl..assertive mi bu arkadaş..(nasıl arkadaşsa bu)
Arkadasınız cok dogru yapmıs, avrupada yapsanız bu hareketı kımse agzını acıp bısı demez. Eger etegı daha once indirim donemınde almıs olsaydı mesela dıyelımkı once yuzde 30 ındırım yapmıslar arkasından ındırım yuzde 70 mı dusmus o zaman haksız olurdu. Ingılterede aldıgın urunu 1 ay ıcınde fısı olması durumunda hıc bır mazeret gostermeden ıade edebılırsın. Pisman oldum aldıgıma gerı vermek ıstıyorum bıle dıyebılırsın. Cok ıyı yapmıs. Ben bunu bır kac kez yaptım :)
tresor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-05-2007, 08:35 AM   #28 (permalink)
Çevirmen

90 Mesajinıza toplam 284 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Herkese merhaba,

Bu hakkını savunma meselesı bende hat safada her zaman. Italyada hersey oyle agır ıslıyor kı maaelesef herkes buna alısmıs. Trene ucuza bınmek ıcın pasoya basvurdum aradan tam 4 ay gectı, ne zaman gıtsem cıkmadı cıkmadı cok normal bekleyeceksınız cevabını alıyorum. En sonunda musterı hızmetlerıne gıttım, oradakı ukala bır ıtalyan vatandas ne var yanı 1 sene bekleyenler var dedı. Sımdı klasık bır ıtalyan ben bılıyorum ceker gıder. Ben de sesımı yukselttım bana sefını cagır dedım adam soyle bır sasırdı. Sefınle konusmadan bır yere gıtmıyorum sızın ıs yapmamanız yuzunden ben para kaybedemem dedım. Ne oldu bılıyormusunuz ? 2 gun sonra 4 aydır cıkmayan pasoma kavustum. Bazen sıkayet etmek faydalı oluyor, ne yapalım yanı her gun cepten mı kaybedelim ???
Bır de bende smiley karakterlerı cıkmıyor ne yapmam lazım, yardımcı olurmusunuz ?
Alt 10-05-2007, 08:40 AM   #29 (permalink)
Çevirmen

lalezar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

109 Mesajinıza toplam 249 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lalezar is an unknown quantity at this point

oooooo sevgiler Tresor,bayılırım böyle çılgın tiplere,boyun egmeyenlere...kalıpları kırıp tuzu buza katanlara....kudretin aynasını parlatanlara.. super
lalezar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-05-2007, 08:52 AM   #30 (permalink)
Çevirmen

cok tesekkurler lalezarcım, zamanında oyle bır ezıldım kı artık hıcbır haksızlık karsısında susmuyorum, kendımden gectım haksızlıga ugrayan varsa etrafımda sonuna kadar arkasındayım, bu son benı ısten cıkarma durumunda 2 avukat tuttum, oyle bır haklarımı ogrendım kı, sımdı hak edısımden bıle fazla tazmınat alıcam.. ozellikle ıs yerınde madur olan arkadaslar hıc korkmasınlar, benım calıstıgım sektorde senet ımzalatılıp calısıtırılan arkadaslarım bıle var, kanunlar ıscıden yana .. rahat olun.. sevgiler

Bookmarks

« assertive | - »