Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Assertive(Hakkını Savunan)Olma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/assertivehakkini-savunanolma/)
-   -   Assertive(Hakkını Savunan)Olma (http://www.hayatimdegisti.com/forum/assertivehakkini-savunanolma/555-assertivehakkini-savunanolma.html)

hayatimdegisti 05-02-2007 12:50 AM

Assertive(Hakkını Savunan)Olma

Hoşgeldin Rıdvan
Elbette bir çok kişinin yaşamında böyle dönemler olmuştur.Benimde tepkimi gösteremediğim dönemler olmuştu.
Doğru olan elbette hakkını savunmaktır.
Bunun nedeni suçluluk duyguları.Eğer suçluluk duyguların fazla ise ne olursa olsun kendini suçluyorsun.
...

Tşkr ederim bazı eksiklerimiz var sitede ancak ileride daha iyi olacak..

subliminal 05-02-2007 01:30 AM

hoşbulduk Atakan beyyyy

evet haklısınz galiba cvpların için çok saol
soruyu yazmadan cvp geliyo adeta sevincli gerçekten güzel bi site hismiley

ayrıca etkisiz eleman olma olayını düşündümde yani uzatmassak (yanlış anlaşılmasın diye söylüyorum blissy) ??!. krz56 terli345 terli345 terli345

hayatimdegisti 05-02-2007 01:33 AM

Bak gelir gelmez 4 mesaj attın...Hiçde etkisiz eleman değilsin :))

subliminal 05-02-2007 01:42 AM

s45apk

lalezar 27-02-2007 09:14 PM

arkadaşlar sagolun burdaki bu hakkını aramayla ilgili yazıları okudukça baya hakkımı arar oldumm..HAKKKIIII nerdesiinnn,,çok bayatladı dimi bu espri,geri alıyım o zaman....önceden sakınca görürdüm nedense içimdekini söyleyemezdim rahatça...bugün alışverişte kasiyer baya fazla bi para aldı,fiş de vermedi,tanıdık da hoş sohbet...bi taraftan çocuk durmuyo onu zaptetmeye ugraşıyom..neyse çıktık..hesaplıyorum baya fazla para almış...eve dogru gidiyoruz,ya geri dönsem ne diycem arkamı döndüm içersi kalabalıklaşmış..aklıma burdaki yazılar geldi..döndüm geri ..paramı geri aldım...oh be dedim..baktım biraz keyfi hesaplama var,bozuldum azıcık.. uykulusmile uykulusmile..

hayatimdegisti 27-02-2007 09:23 PM

İçinizden bir ses önce boşver diyor 4897
Sonra yok boşvermiyim diyorsunuz super
Bende geçen yaz böyle kumpirin içinden ip çıkmıştı onu iade etmiştim. 8977

kadirayvaz 27-02-2007 11:40 PM

sendikacı mı olsak?

Valla ben bu konuda bir sendikacı ve avukatın bir şeyler söylemesini tercih ederim.Yanılıyormuyum? dusun

hayatimdegisti 27-02-2007 11:57 PM

Kadir Bey sizi kesmedi galiba böyle ufak tefek şeyler super
Biz kumpir iade etmekten basit şeylerden bahsediyoruz siz sendikadan 12389
Elbette o da işin başka bir boyutu....
Her koşulda hakkimizi savunmamiz gerekiyor. f678h

kadirayvaz 28-02-2007 06:33 PM

Her ikiside hakkını savunmuyor mu?

Atakan bey; Üyelerimizden sendikacı ve avukat varsa onların fikirlerinide almak istemiştim.Belki yaşadıklarından örnekler verir.Başka bir pencereden bakarız diye.Hakkını savunmanın küçüğüde,büyüğüde bir bence. f678h smiliyface

Bugle 27-04-2007 12:00 PM

Ynt: Assertive(Hakkını Savunan)Olma

Peki şu olay hakkını arama mı siz karar verin..Bir arkadaşım bir mağazadan çok beğendiği bir eteği alıyor..bir hafta etek dolabında bekliyor,giymeye fırsat bulamıyor.sonra bir gün mağazanın önünden geçerken bir bakıyor ki herşey etiket yarısı...Aynı etek yarı fiyatına düşmüş..çok bozuluyor.eteği kaptığı gibi mağazaya..kasiyere diyor ki''Ben geçen hafta almıştım bu eteği.fiyatı bunun iki misliydi.Bana paramın yarısını iade edin''kız da ''Olur mu hanımefendi..mümkün değil''diyor.O zaman eteği iade edip parasını geri almak istediğini söylüyor.kız o zaman tamam diyor.eteği iade ediyor ve parayı alıyor.Hemen yeğenini arayıp çağırıyor.Daha önce alıp iade ettiği eteğin yarı parasını yeğenine verip eteği tekrar satın alıyor.Böylece %50 indirim hakkından yararlanmış oluyor..Nasıl..assertive mi bu arkadaş..(nasıl arkadaşsa bu)

WEZ Format +3. Şuan Saat: 03:45 AM.