Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim > Anti Aging(Yeniden Gençleşme)

Uyarılar

Kola İçince 1 Saat İçinde Vücudmzda Olanlar

Sağlık Davranış Değişikliği Telkinle Fiziksel Değişim ve Anti Aging(Yeniden Gençleşme) Kola İçince 1 Saat İçinde Vücudmzda Olanlar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İlk 10 dakika: 10 çay kaşığı şeker almış vücudunuza girer (Günlük almanız gereken şeker miktarının tamamı kadar). Fosforik asit tat alma duyunuzu keser ve aşırı şeker yüklemesinden dolayı kusmanızı engeller. 20 dakika: Kan şekerinizde ani bir yükselme olur, yüksek miktarda ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Anti Aging(Yeniden Gençleşme) telkin cd indir izle İstanbul Anti Aging(Yeniden Gençleşme) nerededir kimdir Anti Aging(Yeniden Gençleşme) çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Anti Aging(Yeniden Gençleşme) hipnoz Anti Aging(Yeniden Gençleşme) olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Anti Aging(Yeniden Gençleşme) hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Anti Aging(Yeniden Gençleşme) kuantum düşünce kitap haberi

Kola İçince 1 Saat İçinde Vücudmzda Olanlar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-11-2007, 02:04 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

Lusid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 263
179 Mesajinıza toplam 592 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lusid is an unknown quantity at this point
Standart Kola İçince 1 Saat İçinde Vücudmzda Olanlar

İlk 10 dakika: 10 çay kaşığı şeker almış vücudunuza girer (Günlük almanız gereken şeker miktarının tamamı kadar). Fosforik asit tat alma duyunuzu keser ve aşırı şeker yüklemesinden dolayı kusmanızı engeller.

20 dakika: Kan şekerinizde ani bir yükselme olur, yüksek miktarda insülin patlamasına neden olur. Karaciğeriniz vucudunuzdaki şekeri yağa çevirerek buna bir yanıt verir. Bu sadece bir kaç dakika içinde olur

40 dakika: Kafein absorbsiyonu tamamlanır. Göz bebeklerniz büyür. kan basıncınız yükselir, karaciğeriniz kana daha fazla şeker pompalamaya başlar. Beyninizdeki adenozin reseptörleri rehaveti önlemek için bloke olur.

45 dakika: Beyninizde dopamin salgısı artar. Bu tıpkı eroinin vücuttta yaptığı tepkimelere benzer.

60 dakika: Kafeinin diüretik özellikleri baş gösterir (tuvalet ihtiyacı).Buda vücutta depolanmış kalsiyum, magnezyum ve çinkonun da beraberde dışarı atılması demek.

Bir süre sonra şeker ihtiyacını tekrar duymaya başlayacaksınız, kendinizi halsiz ve bitkin hissedeceksiniz. Vucüdunuzda kola ile alığınız bütün su tekrar dışarı atıldığı için sussuzluğunuz tekrar hissedeceksiniz. Şekeri ihtiyacını takiben, kafein isteğide başlayacak (sigara da ki gibi)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Lusid isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2007, 07:48 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kola İçince 1 Saat İçinde Vücudmzda Olanlar

wuawww,

amaben zaten kola icmiyorum, bunlari da bilmem iyi oldu, tesekkurler paylasiminiz icin
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-12-2007, 10:22 PM   #3 (permalink)
sss

7 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sss is an unknown quantity at this point

yaklaşık 1 yıldır kolayı içmiyor ve çevremdekilerede içirmemeye çalışıyorum bu yazıdaki bilgilerde çok işime yarayacak buna eminim :)
Alt 25-05-2008, 11:12 AM   #4 (permalink)

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
hatayli is an unknown quantity at this point

evet dedikleriniz doğru ama birde şu yönden bakın ben aşırı derecede kola bağımlısıydım ve çok acı yerim kola acının etkisini öldürüyormuş bunu kolayı bıraktıktan sonra öğrendim 1 yıl kadar kola içmedim ve bu süre zarfında acı ile olabilecek tatsız bir rahazsızlık geçirdim eğer kola içiyor ve acı yiyorsanız kesinlikle birden bırakmayın size önerim
Alt 28-05-2008, 10:19 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

formül dedikleri bumuymuş yani??
müptela et aradan çık........tiskindirici
birde şu resimlere bakarsanız...tiskinliğiniz nefrete dönüşebilir
http://www.baktabul.com/ilginc-garip...-brezilya.html
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2008, 02:02 AM   #6 (permalink)
dogan_blade
Guest

ben sigarayı bırakalı uzun zaman oldu sigarayla birlikte cola içmeyi çayı kahveyide bıraktım, arkadaşlar cola meyan kökünden yapılıyor içeriğinde agaç kökleri ve onların arasındaki ölü fare parçacıklarıda mevcut arastırabilirsiniz
o yüzden kolayı her gördüğümde aklıma kan geliyor fare kanı ve tiksiniyorum

colasız cuvarasız kahvesiz alkolsüz tertemiz bir hayat herkesin kendi elindedir bence
Alt 04-06-2008, 10:19 PM   #7 (permalink)
Teğmen

34 Mesajinıza toplam 112 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
lilo is an unknown quantity at this point

Kola Sevmem bende ama zaman zaman içme gereği hissediyorum çok sık olmasada[
lilo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-06-2008, 10:27 PM   #8 (permalink)
Binbaşı

bigci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13
219 Mesajinıza toplam 634 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bigci is an unknown quantity at this point

her gün en az 2.5 litre içmezsem pisikoljim bozuluyo ya :S sigara almam kullanmama ama kola tiryakisi oldum :D
Alt 12-03-2011, 08:20 PM   #9 (permalink)
Teğmen

Zafer yolcusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 210
80 Mesajinıza toplam 242 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Zafer yolcusu is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kola İçince 1 Saat İçinde Vücudmzda Olanlar

Önceden çok içiyordum bu aralar arada sıradaydı.Şİmdi hiç içmem
Zafer yolcusu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-03-2011, 10:27 PM   #10 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice
Standart Cevap: Kola İçince 1 Saat İçinde Vücudmzda Olanlar

yıllar önce bağımlısıydım .3 yıldır içmiorumm derken ev rakadsım hergun kola içiyor bende kendime engel olamıorumm

irademe sesleniyorum artık kolasız hayatı seçiyorumm

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil