Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Buluşmalarımız ve Seminerlerimiz > Eğitim Seminerlerimiz > Ankara Seminerleri

Uyarılar

Ankara Seminerleri Ankara ili içinde yaptığımız seminerler

14 Haziran Ankara Reiki 1 Eğitimi

Eğitim Seminerlerimiz ve Ankara Seminerleri 14 Haziran Ankara Reiki 1 Eğitimi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: halili Nickli Üyeden Alıntı bı de ucretlerını soyleyebılır mısınız?? onu da redflowers nickli üyeden öğreneblirsiniz ben de bilmiyorum çünkü:)...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ankara Seminerleri telkin cd indir izle İstanbul Ankara Seminerleri nerededir kimdir Ankara Seminerleri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ankara Seminerleri hipnoz Ankara Seminerleri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ankara Seminerleri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ankara Seminerleri kuantum düşünce kitap haberi

14 Haziran Ankara Reiki 1 Eğitimi

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-05-2009, 12:34 AM   #11 (permalink)
Üsteğmen

yasal06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,608
515 Mesajinıza toplam 3,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud ofyasal06 has much to be proud of
Standart Cevap: 14 Haziran Ankara Reiki 1 Eğitimi

Alıntı:
halili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bı de ucretlerını soyleyebılır mısınız??
onu da redflowers nickli üyeden öğreneblirsiniz ben de bilmiyorum çünkü:)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 17-05-2009, 12:42 AM   #12 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Evet geldim.

Katılımımız 15 kişiyle sınırlı olacaktır, katılım için bana adınızı yazdırmanız gerekiyor. Özel mesajla ulaşabilirsiniz.

Katılım ücretimiz 150.00 tl dir.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2009, 10:16 AM   #13 (permalink)

Tesekkür: 32
19 Mesajinıza toplam 136 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turkem is an unknown quantity at this point
Post Cevap: 14 Haziran Ankara Reiki 1 Eğitimi

Selam, canım benim.
Ben Reiki bir insiyesi aldım ama uzaktan.katılmak ve eğitimini almak isterim.şartlar nedir.beni bilgilendirirsen çok sevinirim.1.seviyeyi 2 ayrı kişiden farklı zamanlarda aldım. bunuda aktarmak isterim.
IŞIKLA KAL CANIM
Alıntı:
redflowers Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
14 Haziran 2009 Ankara' da Reiki 1 Eğitimi yapılacaktır.

Aşağıda yazacağım bilgiler benimde kendisinden eğitim aldığım sevgili Shamanic in ders programına aittir..

Reiki 1

Reiki tarihçesi ve genel bilgiler..
Reiki nedir ve nasıl kullanılır..
Reiki eğitimi nedir ve hangi aşamalardan geçilir
Reiki etiği
Reiki prensipleri
İçimizdeki şifacı
Aura nedir
chakralar ve enerji sistemi nedir, nasıl çalışıyor
Kendine şifa vermek için kullanılan el pozisyonları,
Başkasına kısa ve uzun şifa vermek için el pozisyonları

Japon Reiki Teknikleri
Tanden i bulmak
Gassho,
Reiji-Ho,
Chiryo,
Kenyoku,
Joshin Kokkyu-,ho

Katılımda bulunmak isteyenler konuya yazabilir, bana veya Shamanic' e özel mesajla ulaşabilirler.

katılımcılara sertifika verilecektir.. eğitim için 21 günlük süre içerisinde insiyasyonlu başka bir eğitim almamış olmanız gerekir..

Seminere katılım 15 kişi ile sınırlı olacaktır.

Eğitimi veren: Özlem Şahin
Reiki Master&Kuantum Yaşam Koçu

Sevgilerle.
turkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2009, 10:24 AM   #14 (permalink)

Redflowers

2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute

Merhaba Turkem'cim

21 gün içinde başka bir insiyasyonlu eğitim almamış olmak tek şartımız, bunun dışında herhangi bir şartımız yok. Bana özel mesajla adını, soyadını ve telefon numaranı bildirmen de gerekiyor tabii ayrıca :)

Sevgiler canım.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Alt 18-05-2009, 10:49 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
betabir is an unknown quantity at this point

seminer süresi ne kadar olacak 1 günlük mü ve seminer yeri neresi belli mi ?
betabir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-05-2009, 10:57 PM   #16 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
betabir is an unknown quantity at this point

bir de şunu öğrenmek istiyorum reiki 1 eğitimi alan reiki 2yi varsa 3 ü almak zorunda mı bu enerjiyi doğru kullanmak için kaç aşama gerekli bilgilendirirseniz çok sevinirim. teşekkürler...
betabir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2009, 12:55 AM   #17 (permalink)

Redflowers

Alıntı:
betabir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
seminer süresi ne kadar olacak 1 günlük mü ve seminer yeri neresi belli mi ?
Alıntı:
betabir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bir de şunu öğrenmek istiyorum reiki 1 eğitimi alan reiki 2yi varsa 3 ü almak zorunda mı bu enerjiyi doğru kullanmak için kaç aşama gerekli bilgilendirirseniz çok sevinirim. teşekkürler...
Seminerimiz 1 günlük olacaktır. 11.00 de başlayarak 18.00-19.00 saatleri arasında bitecektir.

Reiki 1 eğitimini ne için alacağınız önemlidir. Eğer sadece kendinizi şifalandırmak istiyorsanız bunun için Reiki 1 yeterlidir.

Ama bu yolda ilerlemek istediğinizi, tüm yakınlarınızı, tanıdıklarınızı veya tanımadıklarınızı, üzerinde yaşadığınız dünyayı, geçmiş ve geleceğinizi de şifalandırmak isterseniz eğer Reiki 2 şarttır.

Ayrıca benim bu ulaştığım farkındalık yeterli ama başkaları da bunu bilsin, nelere güçlerinin yeterli olduğunun bilincinde olsunlar, kısacası çorbada benim tuzumda bulunsun diyorsanız öğrenci yetiştirmeniz için masterlık aşaması olan Reiki 3 te gereklidir.

Bunların gerekli olup olmadığında zaman, durum ve isteğiniz ön plandadır. Bu sebeple şu an size ne söylersem boş. Reiki bir yaşam biçimidir ve bunu sahiplenebilecek, özüne katabilecek insanlar bu yolda ilerleyebilirler.

Sevgiler.
Alt 20-05-2009, 10:21 AM   #18 (permalink)
Teğmen

3 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
deniz_eren is an unknown quantity at this point

bende katılmak çok istiyorum. sadece buna değil, bni geliştirdiğine inandığım tüm eğitimlerinize katılmak istiyorum. fakat şu sıralar harcamalarımı çok dikkatli yapmalıyım ki krizden etkilenen isimler listesine girmiym. ücret hakkında bilgi verirseniz ona göre bir bütçe hazırlar ve eğitiminize katılabilme imkanı bulabilirm.?
deniz_eren isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2009, 02:36 PM   #19 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 6 kez İyi ki varsın denildi
saliakgun is an unknown quantity at this point

bende katılmak istiyorum. benide bilgilendirirseniz çok seviniirim
saliakgun isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-05-2009, 05:21 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

bayşegül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,788
501 Mesajinıza toplam 3,169 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to beholdbayşegül is a splendid one to behold

selam canlarım bende cok istiyorum reiki almak hemde özlem hanımdan
eger 1 gun ise beni de hemen listenize alın lütfen...
çok istiyorum çok da ihtiyacım var uzun bir süreyse maalesef katılamayacagım 20 hazirandan sonra Ankara da olmayacagım cok istiyorum o gun kızım üniversite sınavına girecek her şeyde bir hayır var
insallah bir gündür ve bende faydalanırım....
bayşegül isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
ankara, egitimi, haziran, reiki