Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ankara Buluşmaları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ankara-bulusmalari/)
-   -   Ankara Hazır Mısın? :) 1 Kasım 2008 Ankara Buluşması (http://www.hayatimdegisti.com/forum/ankara-bulusmalari/14147-ankara-hazir-misin-1-kasim-2008-ankara-bulusmasi.html)

aysegul_tirtil 16-10-2008 05:24 PM

Ynt: Ankara Hazır Mısın? :)

uy897 ben kesin geliyorummmmmmmmmm,ahhh cok mutlu oldum.birsürü güzel insan tanıycammmmmmmmm derty

Belgin ∞ 16-10-2008 05:33 PM

Canım bu buluşmaya vesile olduğun için sana teşekkür ederim.Arkadaşlar normalde biz ayşegül le buluşacaktık Ankara'da ayın 1 inde.O da ankara dışında yaşıyor malum bende.Ama o keşke toplantı yapabilsek ne güzel olur deyince kıramadım can arkadaşımı.Şöyle kalabalık kalabalık bir toplantı yapalım dedim.

Kasım'ın 1 i olarak tarih belirlenmiştir.

Yer konusunda daha önce buluştuğumuz bir yer vardı gelenler bilir.Ne dersiniz yine orası olsun mu?Eğer olur derseniz onu da kararlaştırıp açıklayalım.Kızılay'da.

aysegul_tirtil 16-10-2008 05:55 PM

evet ya iki kişi olacaktık şimdi bir sürü güzel insan toplanacagız.bakarsınız seminerde olur girlhaha

Novos 16-10-2008 06:33 PM

Alıntı:

redflowers Nickli Üyeden Alıntı

Yer konusunda daha önce buluştuğumuz bir yer vardı gelenler bilir.Ne dersiniz yine orası olsun mu?Eğer olur derseniz onu da kararlaştırıp açıklayalım.Kızılay'da.

sana katılıyorum belgin, çok uygun olur orası bence de.

Belgin ∞ 16-10-2008 06:51 PM

Evet düşündük taşındık efenim.Önceki buluşma yerimiz gerçekten çok rahattı.Sadece bize ayrılmış bir alan.Hem merkezi bir yer.buluşma gününe daha çok var.O yüzden gidip tespit yapabilirsiniz.(Hatta buluşmaya 1-2 gün kala gidip kişi sayısına göre yer ayırtabilecek biri varsa buluşma günü kahvesi benden :) )

Buluşma yeri:Ardıç Kitap ve Sanat Evi
Adres:Yüksel cad.(konur sk. köşesi)Gülsan apt. 8/10 2. kat Kızılay
Buluşma saati:13:00

Not:buluşma gününden bir gün önce irtibat telefonu verilecektir.

perilice58 16-10-2008 09:06 PM

Alıntı:

Evet düşündük taşındık efenim.Önceki buluşma yerimiz gerçekten çok rahattı.Sadece bize ayrılmış bir alan.Hem merkezi bir yer.buluşma gününe daha çok var.O yüzden gidip tespit yapabilirsiniz.(Hatta buluşmaya 1-2 gün kala gidip kişi sayısına göre yer ayırtabilecek biri varsa buluşma günü kahvesi benden :) )

Not aldım inşallah aksilik olmazsa geleceğim peki ben dışardan katılıyorum büyük ihtimallede cumartesi sabah ankarada olurum umarım kolay yerdedir ve yerimizi nasıl ayırtcağız genel bilgi detayları ile verirseniz memnun olurum

Novos 16-10-2008 10:10 PM

Alıntı:

perilice58 Nickli Üyeden Alıntı

Not aldım inşallah aksilik olmazsa geleceğim peki ben dışardan katılıyorum büyük ihtimallede cumartesi sabah ankarada olurum umarım kolay yerdedir ve yerimizi nasıl ayırtcağız genel bilgi detayları ile verirseniz memnun olurum

ayrıca yerinizi ayırtmaya gerek yok, siz sadece buluşma adresine gideceksiniz. buluşma yeri ankaranın tam merkezinde, otogardan metroyla kızılay durağında indiğinizde karanfil sokak çıkışından çıkacaksınız, buluşma yeri durağa çok yakın adresi kime sorsanız gösterirler.

Novos 16-10-2008 10:15 PM

Alıntı:

bu göreve ben talibim, perşembe günü yer ayırtırım o zaman, kahvemi de isterim sevincli

perilice58 16-10-2008 10:37 PM

Alıntı:

novos Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

perilice58 Nickli Üyeden Alıntı

ayrıca yerinizi ayırtmaya gerek yok, siz sadece buluşma adresine gideceksiniz. buluşma yeri ankaranın tam merkezinde, otogardan metroyla kızılay durağında indiğinizde karanfil sokak çıkışından çıkacaksınız, buluşma yeri durağa çok yakın adresi kime sorsanız gösterirler.

y789 Bilgi için teşekkürederim

Belgin ∞ 16-10-2008 10:38 PM

Tamam kahven benden.Geçen sefer verdiğim bir pasta sözü de vardı sana.O da yanında ikramiye.Nasıl?

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:29 PM.