Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim

Uyarılar

Alternatif Kişisel Gelişim kişisel gelişim konuşma, kişisel gelişim, kişisel gelişim ve kişisel başarı, mesleki gelişim kişisel gelişim, kişisel gelişim başarı, kişisel gelişim özgüven, kişisel gelişim makaleler, çocuk kişisel gelişim,

değişime hazır mısınız ?

Kişisel Gelişim Klubü ve Alternatif Kişisel Gelişim değişime hazır mısınız ? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız birlikte ve uyum içinde yeni bir yola çıkmaya hazır mısın? eski oyun ve oyuncaklarını bırakmaya hazır mısın? uyum ve denge sağlayabilmek için, tutunduğun her türlü sahte inancı ve bilgiyi bırakmaya hazır mısın? içinde hapsolduğun her türlü sınırını aşmaya hazır mısın? ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Alternatif Kişisel Gelişim telkin cd indir izle İstanbul Alternatif Kişisel Gelişim nerededir kimdir Alternatif Kişisel Gelişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Alternatif Kişisel Gelişim hipnoz Alternatif Kişisel Gelişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Alternatif Kişisel Gelişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Alternatif Kişisel Gelişim kuantum düşünce kitap haberi

değişime hazır mısınız ?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-11-2007, 09:47 PM   #1 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart değişime hazır mısınız ?

birlikte ve uyum içinde yeni bir yola çıkmaya hazır mısın?
eski oyun ve oyuncaklarını bırakmaya hazır mısın?
uyum ve denge sağlayabilmek için, tutunduğun her türlü sahte inancı ve bilgiyi bırakmaya hazır mısın?
içinde hapsolduğun her türlü sınırını aşmaya hazır mısın?

bu sorulara cevap vermeden önce derin bir nefes alın ve içinize odaklanın.
benliğinizin gizli kalmış en derin köşelerine bakın. kendinize önce “ değişime hazır mısın ? ” sorusunu sorun.
göreceksiniz ki bir tarafınız “ evet ” derken bir tarafınız eskiye sıkı sıkıya tutunmuş olarak “hayır değişmek istemiyorum" diyecek.

korku ve endişeler, bizim buraya kadar getirebildiğimiz varlığımızın koruma programında vardı ve bu program bizim bu bilinç ve farkındalık seviyesine gelmemize hizmet etti.
şimdi artık sınırlayıcı etki oluşturarak varlığımıza hizmet etmeyen programları yürürlükten kaldırmamız gerekiyor.

bizim savunmasız, beklentisiz ve nötr bir şekilde, hiçbir şeye güç vermeden dengede durmayı seçmemiz,
her konuda aşağılara çekileceğimiz hissiyatını verebilir. her direnç gösterdiğimiz ve özel bir ekstra güç kullandığımızda,
kendimizce olmaması gerekeni besleriz. bu durum, içimizdeki dengesizliğin gidermek ve yeni bir ayar yapabilmemiz için bilinçaltımız tarafından özellikle düzenlenir.

iyi ve kötü anlayışına ihtiyac olmadığını kabul ettiğiniz anda değişim başlıyor. bu yeni yaşama ve hissetme biçimine alışmak biraz zaman alsa da,
kalıplaşmış düşünceleri bırakanlar ve kendini değişime açmış olanlar için bu teknik son derece kolay ve basittir.

değişimin devamlı ve sürekli olabilmesi için, ulaştığınız her bir aydınlanma sonucunda, size aydınlanma anına kadar hizmet etmiş bulunan bütün değerlerin salıverilmesi gerekir.
daha fazlasının olabilmesi için, tutunduğumuz ve içinde hapis olduğumuz bütün kabullerimizin geldiğimiz nokta itibarıyla özgürleştirilmesi gerekir.

bu noktaya geldiğimizde; peki şimdi ne yapmam gerek? neye odaklanmak zorundayım? bunu kabul etmek için kendimi nasıl bir alana hapsetmeliyim?
kendine hangi yeni sınırları koymalıyım? soruları soruluyor. cevap, akışta kalmak için kendinize izin vermenizdir.
evrenin sizinle iletişime geçmesine izin verin. yüksek bir farkındalıkla evrenin sizinle nasıl ve ne şekilde temas kurmayı şeçtiğine dikkat edin.
burnunuzun dibinde uçan sineğin, düşen bir yaprağın, canınızı sıkan bir olayın dilini çözmeye ve size neyi anlatmaya veya neyi işaret etmeye çalıştığını anlamaya çalışın.

rahatsızlık hissettiğimizde derin bir nefes alarak, üzerinizde sıkıntı yaratan şeyi içinize alın ve kabul edin.
affetme veya yüzleşmeyi yapamadığınızı fark ettiğinizde en az on sayıda derin nefes alıp vermeye hiç aralık vermeden devam etmeniz
içinizde o konuya ilişkin kızgınlık ya da acının hafiflemesini sağlar.
hala konuya ilişkin genişleme ve dengelenme olamıyorsa bu defa on adet derin nefesi çok büyük hızla ve hiç ara vermeden almalısınız.

değişebilmek için üzerinizdeki yükleri atmanız gerekir. yük olarak kabul ettiğiniz ve rahatsız olduğunuz konu ve kişilerle ilgili oyunu bitirmek istiyorsanız,
onları kabul ederek gönülden sarılmanız ve içinize alarak genişlemeniz gerekir.

kişi ve konularla ilgili olarak bir tarafınız “ bırak ” diğer tarafınız “ bırakma ” diyorsa, derin nefesleri içinize çekerek
o şeyi bıraktığınızda yerine gelecek olanın daha iyi olacağını kabul ederek değişimi başlatın.
bu düşünce ve anlayış içersinde aldığınız derin nefeslerle içinizde engelleyici ve koruyucu ateşin sönerek enerjinin geri çekildiğini ve değişimin
çok çabuk ve kolayca gerçekleşmeye başladığını göreceksiniz.

göreceksiniz ki en doğal ve etkili yöntem güç kullanmadan akabilmektir. sorunlar karşısında güç kullanmak zorunda olmadığınızı öğrenmeye başladığınızda,
sadece ne istediğinize odaklanmanızla; istediğiniz yönde bolluk ve iyileştirme gücüne sahip olduğunuzu anlayacak, hiçbir şey için ekstra bir güç ve
olağanüstü bir çaba harcamak zorunda olmadığınızı öğreneceksiniz.

yeni bir nefes alıp; içini gösteren, üzerinden geçirgen olmaya ve akışa izin verin. geçirgen olmak her şeyin özellikle,
istemediğiniz şeylerin üzerinizden akmasına izin vermektir. aslında kendinizin akmasına izin vermenizdir.
kabul etmediğiniz ve direnç gösterdiğiniz şeyleri, kendi kapalılığınız ve sınırlarınız yüzünden olduklarından farklı bir şekilde algıladığınızı bilerek,
sınırlarınızı ve önyargılı bakış açısını değiştirebildiğiniz de; direnç gösterdiğiniz şeylerle anlaşmanızın çok kolaylaşacağını göreceksiniz.

eğitim ve kurslarım da “ değişime ve değişikliğe hazır mısınız? ” diye sorduğumda herkes tarafından “ evet, hazırım ” cevabı gelmesine rağmen,
neyi değiştirmek ve ne yönde değişmek istiyorsun? sorularına bir cevap gelememektedir.
daha iyisinin ne olabileceği konusunda hiçbir fikri olmayan kişinin; kendisi ve diğerleri için daha iyi şeçimler yapması,
daha ötesi ego programının ona hissettirdiği yemlerin peşinden koşma durumundan bilinçli olarak “ ne yaratmak istediğini bilen insan ”
durumuna geçmesi ve kaderini istediği yönde geliştirebilmesi mümkün değildir.

ortak insan bilinçliliğinin oluşturduğu yükselen basınç; sınırlarını genişletme aşamasına gelmiş insan üzerinde gittikçe artan bir baskıya neden oluyor.
bu yüzden birçok insanın zihinlerde “değişime hazır mısın?” baskısı büyüyor. bu baskı, insanlar arasında daha çok farklılaşmalara,
daha çok bölünmelere neden oluyor.
bu yüzden, bu basıncın farkında olunmaması, doğru sorulara samimi cevaplar verilmemesi sonucunda eski kalıplara tutunan bilinçlerin kalıplarına
daha fazla tutunarak, eski realitelerini daha fazla benimsemelerine yol açabilir.
bu gittikçe yükselen enerjinin altında kalmak anlamında bir çok acı ve zorlukla karşılaşmak demektir.
yükselen enerjinin yarattığı bütün bu acı ve zorlukların amacı; kişi, kurum ve topluluklara kuantum sıçraması yaptırabilmek,
yükselen enerjiye uyum sağlatabilmek, değişim ve dönüşümü kendi üzerlerinde gerçekleştirebilmelerini sağlamaktır.

bu değişim, oluşun doğası gereği olarak, yükselen ortak insan bilinçliliğine uyum sağlamanın kaçınılmaz sonucudur.

bu değişimin en iyi şekilde gerçekleşmesi için kişi ve kurumların kendi karanlıklarına girmeleri ve yüzleşmeleri ilk adımdır.
kim olduğu ile ilgili ve burada /şimdi de olmanın anlamı üzerinde yepyeni anlayışlar oluşturmak çok önemlidir.
karanlığınıza daldığınızda ve sahte kişiliklerinle yüzleşmeye başladığınızda içinizde hissedeceğiniz eski enerjiye ait yangınları söndürmeniz için
derin nefes alışverişlerin en kolay yangın söndürücüler olduğunu ve her an hizmetinizde olarak derin nefesler almanızı beklediğini bilmelisiniz.

değişime hazır hale gelmiş olmasına rağmen henüz dönüşümü başlatamayan kişiler;
aynı anda iki gerçeklikte birden yaşarlar.
eskide yaşarken yeniyi konuşurlar, eskiye bağlı olarak yeniyi yaşamaya çalışırlar.
eski kalıplar, anlayışlar ve inançlara tutunarak yeniyi yaşamaya çalışmak çok zordur.
birçok yaşanmış acı deneyimi tekrar tekrar, üzerinize çekerek sizi devamlı aşağıya çekebilirler.
dualiteden kolayca çıkmak için nefesinizle ilgilenmeniz gerekir.
nefes teknikleri yıkacağınız realitenin yerine yenisini yaparken kullanacağınız malzemedir.
korkularınız ve saklandığınız sahte kişiliklerinizle yüzleşebilmeniz içinde nefes tekniklerinin desteği gerekir.

mustafa kartal

bu yazının içinde hepimizin alabileceği satırlar olduğunu düşünürek sayfalarımıza taşıdım...
nefes teknikleri ile ilgili bilgileri forum sayfalarımızda bulabilirsiniz...

sevgilerle

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 07-11-2007, 10:16 PM   #2 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about
Standart Ynt: değişime hazır mısınız ?

düşüncelerimi değiştirmeyi seciyorum.
yani karanliğa tutunmayi artik birakmayi seciyorum.
aydinliğa bakmayi tüm renkleri görmeyi seciyorum.
anın tadina varmayi seciyorum...
elimdeki sihirli degnegi benim ve ilgili olan herkesin herseyin iyiliği icin kullanmayi seciyorum.
sevgi dolu gozlerle bakmayi görmeyi seciyorum.
hayatimda bulundugum noktada herseyin mukemmel butun ve harika oldugunun farkina varmayi seciyorum.
benim için değişmek bu işte..
degerli bilgiler icin sagol shamanic.ayrica butonada bastim
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-11-2007, 10:30 PM   #3 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

yazdıklarını okurken suratıma yerleşen gülümsemeyi görmen gerekirdi..
çok güzel dile getirmişsin... bende senin butonuna bastım..

çocuk gibi olduk gördüğüm her tuşa basmak istiyorum wave
Alt 07-11-2007, 10:58 PM   #4 (permalink)
su_oguz@hotmail.com
Guest

ben değişimin en güzelini yaşıyorum...
2-3 aydır özellikle sorunların üstesinden çok rahat geldiğimi farkettim..
yaklaşık bir aydır telkinlere ara verdim ,çok uzun süre dinlediğim için...
ama bendeki farkı öncelikle annem farketti...
sen çok değiştin diyor çünkü tahamülsüz düm ve şimdi inanılmaz bir sabır var üstümde .
sanki olaylar karşısında önce kendimle konuşuyorum.
içten içe kendimi rahatlatıp ondan sonra hareket ediyorum..
öncelikle bunu ben kendimde hissettim,sonra çevrem...
ve her şeyden öte,bu sakinliğim,ayna gibi sakinlikleri bana yansıtıyor...
eskiden kızımla çok kavga ederdim (düşünsenize o 5 yaşında ben 34)
eşimle çatışırdık sürekli,ben çok gergindim ve tabii onlarda
şimdi çok şey değişti,ve bu değişim bana her şeyden önce huzur veriyor....
Alt 07-11-2007, 11:02 PM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

bravooo suzzy cimm canı gönülden bravooo ...
ne güzel gelişmeler bunlar... maşallah

darısı değişim yolunda ki tüm üyelerimizin başına
Alt 07-11-2007, 11:04 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

Alıntı:
suzzy Nickli Üyeden Alıntı
ben değişimin en güzelini yaşıyorum...
2-3 aydır özellikle sorunların üstesinden çok rahat geldiğimi farkettim..
yaklaşık bir aydır telkinlere ara verdim ,çok uzun süre dinlediğim için...
ama bendeki farkı öncelikle annem farketti...
sen çok değiştin diyor çünkü tahamülsüz düm ve şimdi inanılmaz bir sabır var üstümde .
sanki olaylar karşısında önce kendimle konuşuyorum.
içten içe kendimi rahatlatıp ondan sonra hareket ediyorum..
öncelikle bunu ben kendimde hissettim,sonra çevrem...
ve her şeyden öte,bu sakinliğim,ayna gibi sakinlikleri bana yansıtıyor...
eskiden kızımla çok kavga ederdim (düşünsenize o 5 yaşında ben 34)
eşimle çatışırdık sürekli,ben çok gergindim ve tabii onlarda
şimdi çok şey değişti,ve bu değişim bana her şeyden önce huzur veriyor....
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-11-2007, 11:08 PM   #7 (permalink)
su_oguz@hotmail.com
Guest

bende sizlere teşekkür ederim,hepinize sevgilerimi gönderiyorum.
evet insan bişeylerin değişmesini isterse kesinlikle bunu başarır..
herkesin başarması dileğiyle...
sevgiler.....
Alt 07-11-2007, 11:38 PM   #8 (permalink)
Yüzbaşı

jaunty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 305
186 Mesajinıza toplam 549 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
jaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura aboutjaunty has a spectacular aura about

.evet bende kahkaha attim.
napiyim cok guzel olmus site duygularimizi ifade edebilmenin binbir cesit yolu var..

suzy enerjini hissettim cok guzel dile getirmissin.tahammulde huzurda onemli bir gelişim var evet.
koşmak istiyorum ben birde..bir enerji bir enerji..
ve ozellikle bu siteye girdigimde cok oluyor neden acaba .
bir enerji var bu sitede o kadar belli ki bu..
nice nice üzel ve buyuk adimlar diliyorum hepimiz icin..
jaunty isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

« ADACAYI | feng shui »