Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim

Uyarılar

Alternatif Kişisel Gelişim kişisel gelişim konuşma, kişisel gelişim, kişisel gelişim ve kişisel başarı, mesleki gelişim kişisel gelişim, kişisel gelişim başarı, kişisel gelişim özgüven, kişisel gelişim makaleler, çocuk kişisel gelişim,

SEDONA YÖNTEMİYLE DUYGULARI SERBEST BIRAKMAK

Kişisel Gelişim Klubü ve Alternatif Kişisel Gelişim SEDONA YÖNTEMİYLE DUYGULARI SERBEST BIRAKMAK Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sedona yöntemi gerçekten çok etkili bir yöntem...Uzun zamandır en çok uyguladığım yöntem ve çok etkisini gördüm...Serbest bıraktıkça,daha çok rahatlıyıp,hem herşeyi kafaya takma huyundanda kurtulabiliyorsunuz bir süre sonra... Hayatınızda bir türlü içinizden atmayı başamadığnız sorunlar için bence sedona çok yardımcı oluyor... ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Alternatif Kişisel Gelişim telkin cd indir izle İstanbul Alternatif Kişisel Gelişim nerededir kimdir Alternatif Kişisel Gelişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Alternatif Kişisel Gelişim hipnoz Alternatif Kişisel Gelişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Alternatif Kişisel Gelişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Alternatif Kişisel Gelişim kuantum düşünce kitap haberi

SEDONA YÖNTEMİYLE DUYGULARI SERBEST BIRAKMAK

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-09-2008, 03:53 PM   #21 (permalink)
Akulina
Guest

Standart Ynt: SEDONA YÖNTEMİYLE DUYGULARI SERBEST BIRAKMAK

Sedona yöntemi gerçekten çok etkili bir yöntem...Uzun zamandır en çok uyguladığım yöntem ve çok etkisini gördüm...Serbest bıraktıkça,daha çok rahatlıyıp,hem herşeyi kafaya takma huyundanda kurtulabiliyorsunuz bir süre sonra...
Hayatınızda bir türlü içinizden atmayı başamadığnız sorunlar için bence sedona çok yardımcı oluyor...
Tavsiye ederim... super

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-01-2009, 02:59 PM   #22 (permalink)

Tesekkür: 100
7 Mesajinıza toplam 50 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meaculpa is an unknown quantity at this point
Standart kuantum ve sedona

Sedona Yöntemini aslında farkında olmadan çoğumuz uygulamışızdır,

Sedona Yöntemi isimli kitabı okuduktan sonra bilincimde bazı çağrışımlar oldu,
Kuantum Fiziği prensiplerinden birtanesi şöyleydi:
Maddenin yapı taşı olan atom.
Atomaltı dünyaya baktığımızda atomun yapısını oluşturanlar; proton+elektron+nötron+%99.99 boşluk.

Merak ediyorum acaba duygulara durumlara vs. böyle bir öz gözlemleme yapıldığında bu duyguların hafiflemeye başlaması bu ilke gereği miydi,

Rüyaların yazılmaya başlanması ile sembollerle ifade edilen sert takıntılı duyguların gene yumuşaması bu ilke gereği miydi ?
Alt 13-01-2009, 11:35 AM   #23 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 14
8 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gizkudra is an unknown quantity at this point

bu konuyu bıraz gec görmüşğm ben..:)evet bende de olumsuzkugun uzerıne gıtmeyı fazla sevıyorum sankı uzerıne gıdınce daha cabuk atlatacakmısım gıbı gelıyor ve farkında olmadan düşündükçe büyütüyorum,kuvetlendiriyorum kötü hisleri..şimdi daha iyi anladım sallama ya diyenleri..:)serbest bırakmak bu yuzden iyi olmalı..tesekkurler...
gizkudra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-01-2009, 12:25 AM   #24 (permalink)
Üsteğmen

ışıkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,142
323 Mesajinıza toplam 3,530 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud ofışıkk has much to be proud of

arkadaşlar ben her geçen gün şaşkınlıkla izliyorum kendimi ve bulduğum yöntemleri.bu bir senedir sürüyor..şöyle ki; bugün Matrix'e hükmetmek konusunu okurken arkadaşlar sedona yönteminden bahsetmişler, ilk defa duydum nedir ne değildir hemen araştırdım okudum.böyle birşey yok.ben zaten bunu yapıyormuşum. beni birkaç gün meşkul eden bir sorunum olunca,hemen kendime sorular sormaya başlarım bu bayadır var 4 veya 5 yıldır.daha sırrı bile keşfetmemişim düşünün sonra soruların cevaplarını alınca bir rahatlama çöker bana.sorunum uçup gider serbest kalır hep.önemini yitirir.hem de hemen

veee sedona yöntemini okurken kendime sorduğum sorularla yüzyüze geliverdim arkadaşlar gerçekten hepimiz biriz.bunların hepsi içimizde var yeterki keşfedelim birşekilde.

sevgiler.
“İçine baktığında, bunu sevgiyle yap.”
Joe Vitale

ışıkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-11-2009, 10:09 PM   #25 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 13
6 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eertas is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: SEDONA YÖNTEMİYLE DUYGULARI SERBEST BIRAKMAK

merhaba,
hale dwoskin' in sedona yöntemi isimli kitabını okuyorum şu anda. kitabın yarısını geçtim. bir yandan okumaya devam ederken diğer yandan da serbest bırakma yapmaya çalışıyorum. kötü bir tesadüfle bir arkadaşımla anlaşmazlık yaşadığım bir döneme denk geldi. malesef bütün çabama rağmen serbest bırakma işlamini bir türlü gerçekleştiremiyorum. soruları soruyorum kendime o anda bir şey hissetmiyorum pek, ama çok zaman geçmeden yine aynı soruna ya da hisse aynı şekilde takılmış buluyorum kendimi. yani belli ki uygulayamıyorum bu yöntemi:) şaka bir yana duygularımı serbest bırakmayı, ikili ilişkilerdeki anlaşmazlıklarda haklı iken bile içine düştüğüm suçluluk hissini bertaraf etmeyi öyle çok istiyorum ki. ben istedikçe benden kaçıyor gibi yakalamak istediğim duygusal özgürlük.
eertas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2009, 12:56 AM   #26 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
2 Mesajinıza toplam 22 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ıraz is an unknown quantity at this point

kesinlikle katılıyorum yıllardır uğraşıyorum.Sonunda öğrendim kendimi resetledim hayatım değişti hergün bir mucize yaşıyorum ve bu kadar kolay olduğuna inanamıyorum.Çok güzel bir duygu şimdiye kadarki acı çektiğim yıllara hayıflanıyorum.içimdeki sınırsız gücü ve evrenin yaratıcı zekası birleşince ve kullanınca bunları müthiş şeyler çıkıyo ortaya yaşamak meğer ne kadar da güzelmiş nefes almak eğlenmek içimdeki uyuyan çocuk uyandı sanki...
ıraz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-12-2009, 01:59 AM   #27 (permalink)
Teğmen

esin_S - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 99
30 Mesajinıza toplam 226 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
esin_S is an unknown quantity at this point

İçimde,başedemediğim şey güvensizlik sanırım.. Hissettiğim yer de tam olarak boğazım ve biraz alt kısmı.. Resmen acıyor bazen..

Kendime olan güvensizliğim, zaman zaman çevremde ki insanlara karşı da güvensiz olmama sebep oluyor.. Farkındayım.. Ve bu durum, beni sık sık haklı çıkarıyor.." Bak, güvendin de ne oldu?" diyorum.. Şimdi ben daha çok bu duyguyu düşünmek, üzerinde durmak yerine, kafamdan uzaklaştırmaya çalışıyorum.. Onun yerine beni mutlu edecek şeyleri düşünmeye odaklanıyorum.. Ve doğrusu, doğru olanın bu olduğunu sanıyordum!!..

Ya bu eritme yöntemi, ters bir etki yaratırsa, ya beni tekrar tekrar haklı çıkarırsa diye düşünüyorum.. Şüpheci yaklaşımıdan dolayı özürdilerim..

Sevgiyle Kalın!!..
esin_S isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-03-2010, 04:27 PM   #28 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azulcielo is an unknown quantity at this point

kitabı hiçbiryerde bulamıyorum
nerden temin edebilirim acaba sedona yöntemi kitabını?
azulcielo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-03-2010, 05:43 PM   #29 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about

duyguyu iki kat güçlendirmek bu siteye gelmeden henüz önce farkettiğim birşeydi ve buradaki yazıları görünce çok ilginç geldi. farkedemediğimiz duyguları farketmek için ne yapmamız gerekir ve bu iki kat güçlendirme tekniği her duygu için geçerlimidir ? ( öfke konusunda pek kullanılabileceğimi zannetmiyorum )
Megavolt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2010, 11:42 AM   #30 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 12 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azulcielo is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: kuantum ve sedona

Alıntı:
meaculpa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sedona Yöntemini aslında farkında olmadan çoğumuz uygulamışızdır,

Sedona Yöntemi isimli kitabı okuduktan sonra bilincimde bazı çağrışımlar oldu,
Kuantum Fiziği prensiplerinden birtanesi şöyleydi:
Maddenin yapı taşı olan atom.
Atomaltı dünyaya baktığımızda atomun yapısını oluşturanlar; proton+elektron+nötron+%99.99 boşluk.

Merak ediyorum acaba duygulara durumlara vs. böyle bir öz gözlemleme yapıldığında bu duyguların hafiflemeye başlaması bu ilke gereği miydi,

Rüyaların yazılmaya başlanması ile sembollerle ifade edilen sert takıntılı duyguların gene yumuşaması bu ilke gereği miydi ?

Kitabı hiçbiryerde bulamıyorum acaba bana bu konuda yardımcı olur musunuz?
azulcielo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks