Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Ağlama Hissi & İsteği

Uyarılar

AĞLAMA İSTEĞİ

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Ağlama Hissi & İsteği AĞLAMA İSTEĞİ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız 2 haftayı geçti ve kaç gündür dalgalanma hissi ağlama deseniz bugün işte yemek yerken durup dururken delice ağalamaya başladım..1 saat boyunca sürekli ağladım rahatladım sanırım ..iyim daha da iyi olucam elbette..Atakan bey sağ olsun 96...suçluluk telkini bu dalgalanma ve ağalama ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ağlama Hissi & İsteği telkin cd indir izle İstanbul Ağlama Hissi & İsteği nerededir kimdir Ağlama Hissi & İsteği çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ağlama Hissi & İsteği hipnoz Ağlama Hissi & İsteği olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ağlama Hissi & İsteği hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ağlama Hissi & İsteği kuantum düşünce kitap haberi

AĞLAMA İSTEĞİ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-07-2008, 04:40 PM   #11 (permalink)
led
Teğmen

Tesekkür: 0
24 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
led is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: AĞLAMA İSTEĞİ

2 haftayı geçti ve kaç gündür dalgalanma hissi ağlama deseniz bugün işte yemek yerken durup dururken delice ağalamaya başladım..1 saat boyunca sürekli ağladım rahatladım sanırım ..iyim daha da iyi olucam elbette..Atakan bey sağ olsun 96...suçluluk telkini bu dalgalanma ve ağalama durumunu ortaya çıkartıyormuş...şimdi sadece ego+topluluk telkinini dinliyorum...biraz ara vermek gerek suçluluğa...geçmişin bir çok kalıntısı su yüzüne çıktıkça arınıyoruz..azimliyim bu işibaşarıcam.. ...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 25-07-2008, 07:17 PM   #12 (permalink)

1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
xkaradutx is an unknown quantity at this point

evet bazen benimde ağlama ihtiyacım doğuyor
xkaradutx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-07-2008, 12:09 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1,097
166 Mesajinıza toplam 1,009 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
umelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really niceumelihad is just really nice

İyi günler, ağlamak istiyorsanız, içinizde kabuklar kırılıyor demektir. Bende çok istiyorum ama her zaman ağlayamıyorum. ama benim çevreme baktığımda genelde herkeste böyle bir durum gözlüyorum. İnsanlar mutsuz, karamsar, kötü .................. ama ben allaha şükürler olsun her zaman gülümseye biliyorum. Sizin gibi arkadaşlarım sayesinde. Biz gülersek eminim herkes önce zorla sonra içten bir gülümseme ile yanıt gelir.. Karamsarlığımız ve kabuklarımız daha çabuk kırılır..........

Her zaman cevremize ışık,umut ve sevgi olalım.

En kötü anda bile vardır bir umut ışığı
umelihad isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-07-2008, 07:58 PM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all

Bende de oldu bugün

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-07-2008, 03:22 AM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 888
89 Mesajinıza toplam 486 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ruhsal will become famous soon enoughruhsal will become famous soon enough

üzerimde garip bir durgunluk var. aptallaşmışım gibi de geliyor. birşeyler yapmak için harekete geçmeli ama sanki biraz daha beklemem gerek, biraz daha zamana ihtiyacım var gibi. sanırım biraz donuk bir insan haline geldim.
harekete geçtiği tek konu zırıl zırıl ağlamak. hele kısık sesle telkinleri dinlerken uyuma moduna geçince, uyumak ne kelime ağla ağla. ben zaten çok ağlarım, çok da rahatlarım ağlayınca. burada garip olan ben ağlarken gözyaşlarım sıcak olduğundan mıdır, tuzlu olduğundan mıdır, yanaklarım acırdı, kimyasal bir madde sürmüş gibi kızarırdı. şimdi bir bebeğin gözyaşları gibi boncuk boncuk, kendine ince bir yol açmış derenin serin suyu gibi, iri iri ama sessizce yağan yağmur gibi öyle huzur verici bir ağlayış ki..
arkadaşlar bırakın kendinizi doya doya ağlayın. biriktirdiğiniz herşeyi gözyaşlarınızla akıtın gitsin. sonrasında derin bir huzur çöküyor insanın üstüne...
Alt 11-08-2008, 08:37 AM   #16 (permalink)
Teğmen

15 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
benekli007 is an unknown quantity at this point

bende de oluyor.bi de karşıda birisiyle konuşurken aniden ağlayasım geliyor ve karşımdaki insan yanlış anlıyor.daha alıngan oldum. ağla üstelik her kimi görsem ağlayasım geliyor.kimsenin yanında da ağlamak zoruma gidiyor.
benekli007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2008, 08:54 PM   #17 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mERVe06 is an unknown quantity at this point

AĞLamaktan çatLadım resmen :(
Ya kafam karıştı.. Hayatımın parçası artık hayatımda değiL..Bunu dinLerken aşktan bahsediyor ve canım dahada çok yanıyor..SakinLeştirici aLıyorum :( Yardım istiyorum..Üstüne mi gideyim yOksa gitmeyim dinLemekten mi vazgeçeyim ?
Alt 12-08-2008, 09:36 PM   #18 (permalink)
Teğmen

15 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
benekli007 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
mERVe06 Nickli Üyeden Alıntı
AĞLamaktan çatLadım resmen :(
Ya kafam karıştı.. Hayatımın parçası artık hayatımda değiL..Bunu dinLerken aşktan bahsediyor ve canım dahada çok yanıyor..SakinLeştirici aLıyorum :( Yardım istiyorum..Üstüne mi gideyim yOksa gitmeyim dinLemekten mi vazgeçeyim ?
dinlemeli misin tam olarak bilemiyeceğim .Ama ağlamaktan korkma.Çok fazla ağlıyorsan aklına güzel bir anını getirmeye çalış ama onunla geç
irmediğin (kim olduğunu bilmiyorum aşktan diye söylediğinden böyle dedim.) güzel bir anını getir kafanı dağıtmaya çalış.Pikniğe git. bir ara bende de aynı dertten değil ama farklı bi sebepten hep ağlıuyordum.Ama daha değişik ortamlara girerek kendime olan güvenimi arttırdım.sana da tavsiye ederim .
benekli007 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2008, 09:44 PM   #19 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Sevgli mERVe06.

İçinden ağlamak geldiğinde ağla bence.

Ağlamak bir deşarj yöntemi.

Benim bu yönteme sahip olamadığı mı biliyor musun.

Böyle zamanlarda, üzerine gitmeden, içine atmadan, bir şeylerle meşgul olarak zamana bırakmalısın.

Çok aşırı ağlamak iyi değil elbet, ama duygularını bastırmak seni daha da çok yoracak ve konunun ağırlığını artıracaktır kanaatimce.

Kısa sürede atlatman dileklerimle. super

Sağlıcakla...

comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-08-2008, 10:14 PM   #20 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mERVe06 is an unknown quantity at this point

Teşekkür ederim iLgiLendiğiniz için..
Biraz daha iyi durumdayım sanırım ..
Ağlamaktan korkmuyorum sadece Kendimi kaybetmekten korkuyorum..
Bünyem aLışkın değiL bu ağLamaLara..
O haLde dinLemeye devam diyorum..
SevgiLer ..

Bookmarks