Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ağlama Hissi & İsteği (http://www.hayatimdegisti.com/forum/aglama-hissi-amp-istegi/)
-   -   normal mi? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/aglama-hissi-amp-istegi/251158-normal-mi.html)

gülpor 01-04-2009 03:53 PM

normal mi?

Arkadaşlar slm,telkinlerin faydalarını görmekteyimsmileydance,ancak erteleme ve zinde uyanma telkinlerini nerdeyse bir aydır dinliyor olmama rağmen,bende etkisi fazla olmadı,çünkü ertelediğim işler hala duruyo4897,zinde falanda uyanmıyorum,sad456uykulusmilegün içindede sürekli uykum geliyo,uyumaktan kendimi alamıyorum,aksine benim enerjik olmamblissy lazım bir sürü işim var ama ben sadeceuykulusmile uyuyorum,normalmi? dusun2 yada benim gibi olan var mı?actionsmile

ebru_li 01-04-2009 04:03 PM

Cevap: normal mi?

Alıntı:

gülpor Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 338059)
Arkadaşlar slm,telkinlerin faydalarını görmekteyimsmileydance,ancak erteleme ve zinde uyanma telkinlerini nerdeyse bir aydır dinliyor olmama rağmen,bende etkisi fazla olmadı,çünkü ertelediğim işler hala duruyo4897,zinde falanda uyanmıyorum,sad456uykulusmilegün içindede sürekli uykum geliyo,uyumaktan kendimi alamıyorum,aksine benim enerjik olmamblissy lazım bir sürü işim var ama ben sadeceuykulusmile uyuyorum,normalmi? dusun2 yada benim gibi olan var mı?actionsmile

merhaba:)dinlediğin telkine çok odaklanıyor musun yani, günleri saatleri düşünme belki bunun etkisi vardır.Ben de erteleme telkinlerini dinledim ama zamanı hesap etmeden herşeyi akışına bıraktım sonuçları çok güzel.umarım güzel sonuçlar alırız sendende.sevincli

gülpor 01-04-2009 05:33 PM

slm ebruli ilgilendiğin teşekkürler,seni çok iyi anlıyorum,odaklanarak dinlemedim,hiçbişey düşünmeden dinledimmusic45,ama sonuç alamadım belki değişir.

keskin38 01-04-2009 08:23 PM

Erteleme alışkanlığımı ben de yenmiş değilim. Hatta çok fazla ilerlemiş durumda ve çok canımı sıkıyor.bad45
Zinde uyanma konusuna gelince gün boyu okulda, akşam da geç saatlere kadar bilgisayar başında olmam nedeniyle zinde uyanamıyorum. Erken yatamıyorum. Uykumu da alamadığım için zinde uyanamıyorum işte.ağla2
Bu arada zinde uyanma telkini yatmaya hazırlanırken ve uyurken dinlenilmeli. Çünkü telkin içeriği şu şekilde ;

Günün bittiğinde uyku zamanıdır.Zamanı geldiğinde uyumak için yapman gereken sadece kendini bırakmaktır.Uyku zamanı sadece kendini uykunun derinliğine bırakıyorsun.Rahat dinlenmiş ve düzgün bir şekilde uyuyorsun ve tamda uyanman gereken zamanda dinlemiş canlı ve enerji dolu olarak uyanıyorsun.Zihnini dinlenmeye ve uykuya kolay ve rahatça bırakabiliyorsun.Zamanı geldiğinde kolayca uykuya dalmak sana çok da doğal geliyor ve bunu rahatça kendiliğinden başarıyorsun.Ayrıca bir gayret sarfetmeden kendi kendine olan bir durum bu.

Yani uykuya adapte eden sözler olduğu için eğer gündüz dinliyorsanız uykunuz gelecektiry789 O yüzden yatmadan 1 saat kadar önce dınlemeye baslayın, Uyurken de dinleyin. Bütün telkinleri uyurken dinlemeye özen gösterin hatta.Uykuda zihin telkinleri almaya daha müsait olduğu için etkisi artacaktır.

pitircik 01-04-2009 10:16 PM

Selamlar;
Ben de tam iki haftadır dinliyorum telkinleri..Önce ego ve suçlulukla başladım.1 hafta sonrasında kendine güven ve ertelmeyi bırak'ı da ekledim listeme..ve çoğunlukla uykudayken hem de hiç odaklanmadan kısık sesle dinliyorum.
Bir kere uyku uyuyamıyorum zaten..Tüm geçmişim gözümün önünde kare kare belirdiği için..
Dolayısıyla sabah erken uyanma gibi bir durum olamıyor halen bende de..(gerçi erken uyanma'yı eklemedim henüz..pzt ekleyeceğim.)Uyandığımda da pek zinde hissetmiyorum aynen sende olduğu gibi. Geçici bir durum olduğuna inanıyorum..
Fakat bunların dışında çok iyi ve huzurlu hissettiğimi de söylemem gerekir..Arındığımı hissediyorum.

Sevgiler..

gülpor 02-04-2009 12:37 AM

[

Yani uykuya adapte eden sözler olduğu için eğer gündüz dinliyorsanız uykunuz gelecektiry789 O yüzden yatmadan 1 saat kadar önce dınlemeye baslayın, Uyurken de dinleyin. Bütün telkinleri uyurken dinlemeye özen gösterin hatta.Uykuda zihin telkinleri almaya daha müsait olduğu için etkisi artacaktır.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
keskin 38 bilgilendirdiğin için teşekkür ederim,haklısın gündüz dinlediğimde oluyo,music45sanırım bu yüzden uykum geliyo,tavsiyelerini dikkate alıcam.

keskin38 02-04-2009 03:17 PM

Rica ederim. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Zaten ben de pek tecrubeli sayılmam. 1 ayı yeni doldurdum ama öğrendiklerim çerçevesinde cevaplıyorum işte....Sevgiler....

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:31 PM.