Registered Member Login:
Üye değil misin? Kayıt olunuz today!
Bugünki MesajlarForumları Okundu Kabul Et
subliminal telkin cd subliminal telkin mp3

normal mi?

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve  Ağlama Hissi & İsteği   normal mi? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link portal tıklayınız 1 . normal mi? Arkadaşlar slm,telkinlerin faydalarını görmekteyim ,ancak erteleme ve zinde uyanma telkinlerini nerdeyse bir aydır dinliyor olmama rağmen,bende etkisi fazla olmadı,çünkü ertelediğim işler hala duruyo ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var   normal mi? telkin cd indir izle İstanbul normal mi? nerededir kimdir normal mi? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa normal mi? hipnoz normal mi?olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi normal mi? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 normal mi? kuantum düşünce kitap haberi

Uyarılar

Reklam Alanı

normal mi?

LinkBack Seçenekler Stil
Okunmamış 01-04-2009, 03:53 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

gülpor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,543
423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all
Standart normal mi?

Arkadaşlar slm,telkinlerin faydalarını görmekteyim normal,ancak erteleme ve zinde uyanma telkinlerini nerdeyse bir aydır dinliyor olmama rağmen,bende etkisi fazla olmadı,çünkü ertelediğim işler hala duruyo normal,zinde falanda uyanmıyorum, normal normalgün içindede sürekli uykum geliyo,uyumaktan kendimi alamıyorum,aksine benim enerjik olmam normal lazım bir sürü işim var ama ben sadece normal uyuyorum,normalmi? normal yada benim gibi olan var mı? normal

ilk defa geliyorsanız , ismim Atakan Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve  Türkiye'de ilk subliminal telkin uzmanıyım..Şimdiye kadar 10 yılda bir milyon üzerinde kişi telkin cd lerimi indirip uykuda dinleyerek faydalandı. Denemek için hediye telkin mp3 indirebilirsiniz. telkincd.com Neler mi hediye?Koruma kalkani,suçluluk duyguları,ego güven,depresyon dünde kaldı ve diğerleri....Ayrıca telefonla 5 dakika ücretsiz çekirdek inanç ön tespiti buradan yaptirabilirsiniz. cekirdekinanc.comTelkin cd hipnoz gibi ama tam olarak değil çünkü daha da etkili...işte 10 dakikalik bir tv programı..
gülpor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 01-04-2009, 04:03 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

ebru_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,835
289 Mesajinıza toplam 1,631 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to beholdebru_li is a splendid one to behold
Standart Cevap: normal mi?

Alıntı:
gülpor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar slm,telkinlerin faydalarını görmekteyim,ancak erteleme ve zinde uyanma telkinlerini nerdeyse bir aydır dinliyor olmama rağmen,bende etkisi fazla olmadı,çünkü ertelediğim işler hala duruyo,zinde falanda uyanmıyorum,gün içindede sürekli uykum geliyo,uyumaktan kendimi alamıyorum,aksine benim enerjik olmam lazım bir sürü işim var ama ben sadece uyuyorum,normalmi? yada benim gibi olan var mı?
merhaba:)dinlediğin telkine çok odaklanıyor musun yani, günleri saatleri düşünme belki bunun etkisi vardır.Ben de erteleme telkinlerini dinledim ama zamanı hesap etmeden herşeyi akışına bıraktım sonuçları çok güzel.umarım güzel sonuçlar alırız sendende.
Okunmamış 01-04-2009, 05:33 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

423 Mesajinıza toplam 2,962 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to allgülpor is a name known to all

slm ebruli ilgilendiğin teşekkürler,seni çok iyi anlıyorum,odaklanarak dinlemedim,hiçbişey düşünmeden dinledim,ama sonuç alamadım belki değişir.
Okunmamış 01-04-2009, 08:23 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

Erteleme alışkanlığımı ben de yenmiş değilim. Hatta çok fazla ilerlemiş durumda ve çok canımı sıkıyor.
Zinde uyanma konusuna gelince gün boyu okulda, akşam da geç saatlere kadar bilgisayar başında olmam nedeniyle zinde uyanamıyorum. Erken yatamıyorum. Uykumu da alamadığım için zinde uyanamıyorum işte.
Bu arada zinde uyanma telkini yatmaya hazırlanırken ve uyurken dinlenilmeli. Çünkü telkin içeriği şu şekilde ;

Günün bittiğinde uyku zamanıdır.Zamanı geldiğinde uyumak için yapman gereken sadece kendini bırakmaktır.Uyku zamanı sadece kendini uykunun derinliğine bırakıyorsun.Rahat dinlenmiş ve düzgün bir şekilde uyuyorsun ve tamda uyanman gereken zamanda dinlemiş canlı ve enerji dolu olarak uyanıyorsun.Zihnini dinlenmeye ve uykuya kolay ve rahatça bırakabiliyorsun.Zamanı geldiğinde kolayca uykuya dalmak sana çok da doğal geliyor ve bunu rahatça kendiliğinden başarıyorsun.Ayrıca bir gayret sarfetmeden kendi kendine olan bir durum bu.

Yani uykuya adapte eden sözler olduğu için eğer gündüz dinliyorsanız uykunuz gelecektir O yüzden yatmadan 1 saat kadar önce dınlemeye baslayın, Uyurken de dinleyin. Bütün telkinleri uyurken dinlemeye özen gösterin hatta.Uykuda zihin telkinleri almaya daha müsait olduğu için etkisi artacaktır.
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 01-04-2009, 10:16 PM   #5 (permalink)
Teğmen

pitircik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,561
81 Mesajinıza toplam 529 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of lightpitircik is a glorious beacon of light
Smile Cevap: normal mi?

Selamlar;
Ben de tam iki haftadır dinliyorum telkinleri..Önce ego ve suçlulukla başladım.1 hafta sonrasında kendine güven ve ertelmeyi bırak'ı da ekledim listeme..ve çoğunlukla uykudayken hem de hiç odaklanmadan kısık sesle dinliyorum.
Bir kere uyku uyuyamıyorum zaten..Tüm geçmişim gözümün önünde kare kare belirdiği için..
Dolayısıyla sabah erken uyanma gibi bir durum olamıyor halen bende de..(gerçi erken uyanma'yı eklemedim henüz..pzt ekleyeceğim.)Uyandığımda da pek zinde hissetmiyorum aynen sende olduğu gibi. Geçici bir durum olduğuna inanıyorum..
Fakat bunların dışında çok iyi ve huzurlu hissettiğimi de söylemem gerekir..Arındığımı hissediyorum.

Sevgiler..
pitircik isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 02-04-2009, 12:37 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

[

Yani uykuya adapte eden sözler olduğu için eğer gündüz dinliyorsanız uykunuz gelecektir O yüzden yatmadan 1 saat kadar önce dınlemeye baslayın, Uyurken de dinleyin. Bütün telkinleri uyurken dinlemeye özen gösterin hatta.Uykuda zihin telkinleri almaya daha müsait olduğu için etkisi artacaktır.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
keskin 38 bilgilendirdiğin için teşekkür ederim,haklısın gündüz dinlediğimde oluyo,sanırım bu yüzden uykum geliyo,tavsiyelerini dikkate alıcam.
Okunmamış 02-04-2009, 03:17 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

keskin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,355
246 Mesajinıza toplam 1,629 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
keskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to beholdkeskin38 is a splendid one to behold

Rica ederim. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalıştım. Zaten ben de pek tecrubeli sayılmam. 1 ayı yeni doldurdum ama öğrendiklerim çerçevesinde cevaplıyorum işte....Sevgiler....
DAHA İYİ
hissediyorum :)
keskin38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
normal

Seçenekler
Stil