Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18-02-2016, 12:42 PM   #8 (permalink)
tengin
Teğmen

tengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 26
34 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tengin is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Arkadaşlar Yardım Edin...!

Ve benim değişime gittiğimi zannediyor,çekirdek inanç çalışması yaptırdım ya ona bile bürsürü söylendi o kdar para verdin onada,hani değişiyordunda.şimdi ben nasıl değeşeyim.önelikle ben senin için değişemem ki bu beni bocalar,ben kendim için değişmeliyim...
bakıcaz görecez değişecekmisin diye,bu sefer ne oluyor değişimden korkuyorsun tedirgin oluyorsun tekrar aynı hataları yaparmıyım gibisine kendini mecbur hisediyorsun.hep beni ailesine karşı eleştirdi,o beni nasıl görüyorsa şimdi aileside öyle görüyor,boşanalım desem hemen boşanacak benle,çünkü o zaman maddi durumunun daha iyi olaçagına inanıyor.evliliğimizi ben biz olarak görüyorum o ise ben olarak,anlatamıyorum bir türlü kendisine bazı şeyleri anlamak istemiyor, yada işine gelmiyor.Arabamızı sattım ya, şimdilerde bir araba takıntısı var onda,kendine bir araba alacak kendi bişeylere sahip olmak istiyor benle olursa o maddi imkanı bulamıyacak.mecbur kaldım sattım arabayı borçlarım vardı issizdimde,bacanağımı örnek gösteriyorum o olsa oda satardı diye,o ben onla konuştum, o satsa bile eşine düşen payı verirdi,nedir bu suçlama yani.bizim paramız yoktu öyle oldu oda benim durumuma düşebilirdi.bıktım artık bu suçlamalardan,hep suçluyor beni.neden ona kendimi ıspatkamak gibi bir gayret içerisindeyim.işime bile düzgün adepte olamıyorum.düşünceler aklıma geldiğinde bedenimede yansıyor enerjim bir anda düşüyor,iş yerindekiler ne oldu sana diyor bu sefer, yok bişey diyorum, yok sana bişeyler olmuş yine, sana biri bişey demiş diyorlar.sonra polyanacılık oynamaya başlıyorum mutlu imişim gibi:( öyle bri insan oldum ki kendime zarar verdim onun yüzünden ,ne oldu boş alay konusu, onun umrundamıydı sanki hiçte değildi.
tengin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla