Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-06-2013, 01:09 PM   #47 (permalink)
papatya_27
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough
Standart Cevap: değişen bir şey yok...

hayatımın bi döneminde müthiş çıkmazdaydım..her gün ağlıyodum, hayat düzelmeyecek ve yasantımın hep öyle olacağını düşünüyordum..hatta komik gelebilir aglamaktan bi önceki yılıma göre coktüğümü bile hissederdim o kadar ki aynalara bile küsmüştüm.. çaresiz olduğumu beni anlamalarını istediğim kişilerin anlayamadığını ve içimde gitgide boğuldumu hissederdim...
ama biliyo musun hiç de öyle değilmiş seni anlayan, seni çaresizlikten kurtaran biri varmış..o dönem sadece rabbime sığındım elimden birşeyler gelmiyordu çünkü dipsiz bir kuyuda gibiydim hayat tam da bitti derken rabbim seni çok güzel bir hayatla mükafatlandırıyor..o ki kullarını asla yalnız bırakmaz...şimdi o yıllarımı düşündükçe ne de çok yıpratmışım kendimi diyorum.inan su akıp yolunu buluyor..hayat herzaman berbat gitmiyor..yeterki umudunu yitirme..RABBİME sonsuz güven, tüm kalbinle..
ve bişey daha söylemek istiyorum belki garıp geleccek ama o dönem yasadığım problemler üzüntüler boşa değilmiş belki çok zor bi sınavdı ama ayaklarımın üzerinde durmayı öğretmişti hayat..şükürler olsun ki şimdi hayata karşı kendimi daha güçlü hissediyorum..ve başıma gelebilecek en kötü ihtimali bile aklımdan geçireiliyorum artık..önceden buna asla cesaretim olmazdı...yalnız olmadığını bil arkadasım ve yürekten hisset bunu
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla