Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-11-2012, 07:29 PM   #4 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: önemli bi konu

Haklısın tabi ama insanlar büyük sorunlarını açık olarak paylaşmaktan çekinebiliyor. Biraz güven, bazen de güvenlik mesele oluyor. Biz de herkesi olduğu gibi sevmeyi seçiyoruz. Paylaşanı da seviyoruz pasif olarak aramızda olup okuyarak forumdan yararlanan üyelerimizi de seviyoruz. Kendi adıma hem okuduğum sorunlardan hem de gelişmelerden çok şey öğrendiğimin farkındayım. Ben başkalarına anlatın demekten çok kendim anlatmayı seçtim. Keşke o cesareti ilk günden gösterebilmiş olsaydım. Ben şimdi geldiğim noktayı biliyorum ama zamanında anlatmadığım için günlüğümde eksikler var yaşadığım gelişmelerde. Ama olsun bugünüme de şükür. Bugün ben yaşadığım farkındalıkları ince ince detayları ile paylaşmayı seçiyorum. Bazen uzun uzun anlatıyorum. Öyle işte cekocum. Daha fazla hikaye için eski üyelerin günlüklerine bir göz atabilirsin. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla