Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Tartışma Fikir Telakisi

Uyarılar

önemli bi konu

Serbest Kürsü ve Tartışma Fikir Telakisi önemli bi konu Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız siteyi bayadır takip ediyorumda sadece yazıları okuyordum biliçaltımı kullanmayı örenmek bu telkinlerle karşılaşmak hayatımdaki en büyük dönüm yol ayrımım kurucularına sonsuz teşekkürle amma velakin asıl merak ettigim bu sitede büyük sorunları olanlar yokmu babası anası çok sevdigi birisi ölmüştür yanlışlıkla ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tartışma Fikir Telakisi telkin cd indir izle İstanbul Tartışma Fikir Telakisi nerededir kimdir Tartışma Fikir Telakisi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tartışma Fikir Telakisi hipnoz Tartışma Fikir Telakisi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tartışma Fikir Telakisi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tartışma Fikir Telakisi kuantum düşünce kitap haberi

önemli bi konu

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-11-2012, 06:19 PM   #1 (permalink)
Banned

Tesekkür: 7
199 Mesajinıza toplam 303 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ceko_25 is infamous around these parts
Standart önemli bi konu

siteyi bayadır takip ediyorumda sadece yazıları okuyordum biliçaltımı kullanmayı örenmek bu telkinlerle karşılaşmak hayatımdaki en büyük dönüm yol ayrımım kurucularına sonsuz teşekkürle amma velakin asıl merak ettigim

bu sitede büyük sorunları olanlar yokmu babası anası çok sevdigi birisi ölmüştür yanlışlıkla biri öldürmüştür koca daya aksiye deli ne bilim bunun gibi daha büyük sorunları olanlar yokmu ki kesin var herkes kedim bana küstü diyemi burda yani daha büyük sorunları beraber çözmeye çalışırsak hem sorunlu daha çok faydalanıcak hemde biz daha çok ve önemli şeyler örenebiliriz diye düşünüyorum sözsizin

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

ceko_25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2012, 07:00 PM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: önemli bi konu

Yoo herkesin derdi kendine göre büyüktür. Sosyal fobiden depresyona, kansere kadar bir çok üyenin farklı farklı hikayeleri ve dertleri var burada. Aşk acısı çekenler... Aldatılanlar... Kıskançlıkla başa çıkamayanlar vs vs vs.

Ama hedef başarmak olduğu sürece mutlaka az çok iyileşmeler oluyor. İyileşmeler iyileşmeleri getiriyor sen güzelliklere denk geldin belki bu dönem ama ben çok daha uzun süredir burdayım çok daha fazla hikayeye tanık oldum. Ama en güzeli hikayelerin giderek güzelleştiğini görmek. Hepizin hikayesi her geçen gün daha da güzelleşsin.

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2012, 07:10 PM   #3 (permalink)
Banned

199 Mesajinıza toplam 303 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

her yigidin taşıcayük başkadır katılıyorum da daha büyk sorunları olanlar varda anlatmaktan çekiniyolarmış gibi geliyo ba bu sitede gördüm depresyon aşk acısı sosyal fobi bu tarz derlerin çözümlerin göründügü kadar kolay olmadı daha büyük sorunlarla tanışsak bide daha çok egitilmiş olmazmıyız
Alt 05-11-2012, 07:29 PM   #4 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Haklısın tabi ama insanlar büyük sorunlarını açık olarak paylaşmaktan çekinebiliyor. Biraz güven, bazen de güvenlik mesele oluyor. Biz de herkesi olduğu gibi sevmeyi seçiyoruz. Paylaşanı da seviyoruz pasif olarak aramızda olup okuyarak forumdan yararlanan üyelerimizi de seviyoruz. Kendi adıma hem okuduğum sorunlardan hem de gelişmelerden çok şey öğrendiğimin farkındayım. Ben başkalarına anlatın demekten çok kendim anlatmayı seçtim. Keşke o cesareti ilk günden gösterebilmiş olsaydım. Ben şimdi geldiğim noktayı biliyorum ama zamanında anlatmadığım için günlüğümde eksikler var yaşadığım gelişmelerde. Ama olsun bugünüme de şükür. Bugün ben yaşadığım farkındalıkları ince ince detayları ile paylaşmayı seçiyorum. Bazen uzun uzun anlatıyorum. Öyle işte cekocum. Daha fazla hikaye için eski üyelerin günlüklerine bir göz atabilirsin. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2012, 08:17 PM   #5 (permalink)
Banned

şimdi eski üyelere bi göz atıcam o zaman bakim bi seri katil falan var ya bide şu konuları birileriyle konuşmak ne zevkli li var ya anlatamam çevredeki insanlara anlatıyorum anlamak istemedikleri gibi delirdimi düşünmeye başlıyanlar bile var en başta annem zaten ilk önce onu deyiştiricem
Alt 05-11-2012, 09:17 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all

belki de sen başlatabilirsin..
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2012, 09:34 PM   #7 (permalink)
Banned

ufak ufak anlattım zaten sen kaçırmışsın
Alt 05-11-2012, 11:44 PM   #8 (permalink)
Üsteğmen

suyahapsettim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,303
366 Mesajinıza toplam 1,481 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suyahapsettim will become famous soon enoughsuyahapsettim will become famous soon enough

devamı reklamardan sonramı :D
Alt 06-11-2012, 12:11 AM   #9 (permalink)
Banned

ben kötü bişeymi söledim ya herkez bi tiribe girdi
Alt 06-11-2012, 12:13 AM   #10 (permalink)
Banned

şimdi çok uykum geldi uyumam lazım yarın akşam kısa bi özet geçicem o zaman aynısını sizlerdende bekliyorum madem öyle

Bookmarks