Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-02-2012, 07:57 PM   #6 (permalink)
sweeet
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Bugün "KEŞKE" Deme!

Alıntı:
Isola Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Guzel yazi tesekkurler Zerynthia.

Ama "keske"lerin olmadigi bir hayat olmadi bugune kadar ve olmayacakta.
Onlar var olacak hep ve sadece biz onlari yokmuslar gibi davranacagiz.. Onemli olan verdigimiz karar ne olursa olsun arkasinda durmak ve durdukca belki keske keske demiyecegiz..

Kimimiz beceriyor bunu acaba merak ediyorum acikcasi..
"Keşke"nin bize birşey kazandırmadığını-daha doğrusu kendimizi üzmekten başka bir işe yaramadığını- öğrendiğimden beri bunun için çabalıyorum. "Keşke" kelimesi sözlüğümden çıkardığım kelimelerden benim. Kendimi o kelimeyi kullanırken yakaladığım anda olaya farklı bir açıdan bakabilir miyim diye soruyorum. "Keşke" leri büyük ölçüde hayatımdan çıkardığıma inanıyorum. Hiç olmasa ya "keşke" ler hayatımızda derken herkes için söylemiştim. Ama o kelimeyi bilinçli bir şekilde kullanmamak için çaba göstermeye ve denemeye değer.Olması gereken olur her zaman. Hatamızda bile öğreneceğimiz birşey vardır. Hem kendi hatamızda hem de başkalarının hatalarında...

Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla