Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!

Uyarılar

Bugün "KEŞKE" Deme!

Ne Yapmalı? ve Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! Bugün "KEŞKE" Deme! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sana çok anlatacak şey var aslında... Gün geceye döndüğünde, beraber şu büyük koltukta otursak, ayaklarımızı uzatsak pufa, şarap hiç bitmese, mumlar hiç sönmese, müzik hiç durmasa ve biz anlatsak sabaha kadar... Gülmemiz gerekmiyor, hatta belki konuşmamız bile gerekmiyor. Değerli suskunluklar ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! telkin cd indir izle İstanbul Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! nerededir kimdir Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hipnoz Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! kuantum düşünce kitap haberi

Bugün "KEŞKE" Deme!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 10-02-2012, 08:11 PM   #1 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute
Standart Bugün "KEŞKE" Deme!

Sana çok anlatacak şey var aslında... Gün geceye döndüğünde, beraber şu büyük koltukta otursak, ayaklarımızı uzatsak pufa, şarap hiç bitmese, mumlar hiç sönmese, müzik hiç durmasa ve biz anlatsak sabaha kadar... Gülmemiz gerekmiyor, hatta belki konuşmamız bile gerekmiyor. Değerli suskunluklar yaşasak... Sözlerin, hayatın, öğrendiklerimizin ve anlatacaklarımızın hiçbir önemi de yok aslında... Orada olmak önemli... Orada beraber olmak... Belki beraber olmakta önemli değil sanki... Sanki sen, kalbim seninle attığında zaten benim yanımdasın. Geldiğinde kalbim sıcacık oluyor, anlıyorum burdasın ve gülümsüyorsun bana...

Bir gün boyunca, nefes boğaza dolup anlam olmadan durabilmeyi denedin mi hiç? Söyleceğin şeyin ne kadar değerli olduğu hiç önemli değil. Vazgeç söylemekten... Ve nefesi bırak evrenin nefesine... Sohbete katılma, yorum yapma, soru sorma, karşı çıkma, yeri geldiğinde en kısa cümleyi kur, yeterli en kısa cevabı ver ve vazgeç söz’den... Vazgeç sözlerinle var olmaktan... Vazgeç yorumunla katılmaktan... Sohbetteki, sorudaki sessizlik olmayı dene... Delirmeden, büyük bir olgunlukla sessizlikte, içinde bağıran, konuşanları dinle... Yazı yazma ve hiçbirşey okuma... Ne kadar korkutucu bazen, bazen ne kadar da gerçek... Bazen ne kadar gereksiz konuşmak, bazen bir kelime bile ne kadar da değerli aslında...

Sonra bir gün, tam bir gün hep EVET desene... EVET!... Kuşburnu çayı içer misin? (Mesala kuşburnu sevmezsin sen.) EVET!... Şu işi halleder misin? -Çok işin var ama- EVET! Makarnanıza karabiber? -İstemesen de- EVET! Hep Evet de bir gün... Hiç Hayır deme... Hayır yerine sessiz kal ve ikinci öneriyi dinle... İkinci öneri mutlaka sana EVET dedirtecek bir şey olabilir. Evet demeye başladıkça, ne kadar çok Hayır dediğimizi görmek şaşırtıcı... Bir de Tanrı nasıl güzel kurguluyorsa o günü ve EVET kararını, bir oyun gibi EVET'lediğin şeylerin sınırlarını ne kadar zorlayabileceğini görmeye de EVET de!

Sonra başka bir gün... Şu oyunu oyna... Herkes ÇOCUK! Düşün onların çocukluklarını... Ve tek görevin SEVMEK onları... O koca adamlar, cadoloz sekreterler, somurtkan güvenlik görevlileri, maço taksi şöförleri nasıllar çocukken... Nasıl komik ve şirinler aslında... SEVİLDİKLERİNİ hissedince, nasıl da uysallaşıyorlar. İçinden dokun onlara... Ne bir Anne ol, ne de bir büyükleri gibi, onlar gibi çocuk masumiyetinle dokun onlara, çağır bu sevme oyununa....

Sonra başka bir gün, her şeyle KONUŞMAYI denesene... Sana da günaydın çalar saat!... Çay çok mu sıcak bardak!... Çekmeceleri açık kalmış komidin, kızdın mı bana?... Bu oyunla, her şey başka bir algıyla seslenmeye başlıyor sanki sana... Dinlediğinde, sohbet sürüyor gibi... Sonra halıya basarken onu incitmek istemediğini düşündüğün oluyor. Pardon! Pardon! diyerek yürüyorsun salonun ortasında....

Sonra başka bir gün... YALNIZ kalmayı denesene... Çok yalnız kal... Telefonunu kapat, internete girme, okuma, yazı yazma... Dilersen sinemaya git, yalnız yemek ye, kahve iç... Ama mutlaka bir ara dur ve dinle... Yalnız mısın o anda? Yoksa seni gözeten, çok seven ve sandığın yalnızlığı bile içine alıp, seninle paylaşıp gülümseyen O’nun varlığını hissediyor musun yanında?

Keşke burda olsan diye başlamıştım yazıma...

Fakat bugün "keşke" dememe günüymüş aslında...

Bak! Mumlar sönmedi hala... Müziği değiştirmeye de gerek kalmadı...

Burdasın ve dinliyorsun...

Sessizliğin içinde...

Tam kalbimin orta yerinde, varsın aslında...

Ve ben devam ediyorum sana anlatmaya...

Alıntı: Burcu Sağlayan

Kaynak: Yansıma ve Yanılsama

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 10-02-2012, 08:21 PM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Bugün "KEŞKE" Deme!

Hiç olmasa ya, keşkeler hayatımızda. Şimdiye kadar okuduklarıma göre çok değişik bir yazıymış. Bir solukta okudum. Evet ile ilgili paragraf bana "Bay Evet" filmini hatırlattı. Güzel bir filmdi. Gülmek ve evetin sihrini öğrenmek isteyenlerin izlemesi gereken bir film. Herşeyle konuşun ama dikkat edin başkaları duymasın(!). Hepsi güzel öneriler. Farkındalık konusunda faydalı olabilecek egzersizler. Teşekkürler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-02-2012, 10:39 PM   #3 (permalink)
Administrators
Zerynthia

6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Evet, çok güzel bir yazı. Bu kadının yazılarını okumayı çok seviyorum ben. Daha önceden başka yazılarını da paylaşmıştım. Oldukça akıcı yazıyor ve yüzümde bir tebessümle okuyorum. Önerileri de gerçekten harika. Üstelik de masrafsız ve kolay. Denemeye değer.

Sevgiler.
Alt 11-02-2012, 01:45 PM   #4 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 53
71 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sole is an unknown quantity at this point

Guzel yazi tesekkurler Zerynthia.

Ama "keske"lerin olmadigi bir hayat olmadi bugune kadar ve olmayacakta.
Onlar var olacak hep ve sadece biz onlari yokmuslar gibi davranacagiz.. Onemli olan verdigimiz karar ne olursa olsun arkasinda durmak ve durdukca belki keske keske demiyecegiz..

Kimimiz beceriyor bunu acaba merak ediyorum acikcasi..

Basaranlar once inandilar sonra yaptilar. Basaramayanlar ise once yapip sonra inanmayi denediler.
Ben mutlu ve basarili olmayi seciyorum...
Sole isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-02-2012, 01:52 PM   #5 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 1,705
865 Mesajinıza toplam 2,145 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
azraist_24 is on a distinguished road

Harika , gozlerim doldu gercekten,

Tesekkurler Paylasim icin...
azraist_24 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-02-2012, 07:57 PM   #6 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Alıntı:
Isola Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Onlar var olacak hep ve sadece biz onlari yokmuslar gibi davranacagiz.. Onemli olan verdigimiz karar ne olursa olsun arkasinda durmak ve durdukca belki keske keske demiyecegiz..

"Keşke"nin bize birşey kazandırmadığını-daha doğrusu kendimizi üzmekten başka bir işe yaramadığını- öğrendiğimden beri bunun için çabalıyorum. "Keşke" kelimesi sözlüğümden çıkardığım kelimelerden benim. Kendimi o kelimeyi kullanırken yakaladığım anda olaya farklı bir açıdan bakabilir miyim diye soruyorum. "Keşke" leri büyük ölçüde hayatımdan çıkardığıma inanıyorum. Hiç olmasa ya "keşke" ler hayatımızda derken herkes için söylemiştim. Ama o kelimeyi bilinçli bir şekilde kullanmamak için çaba göstermeye ve denemeye değer.Olması gereken olur her zaman. Hatamızda bile öğreneceğimiz birşey vardır. Hem kendi hatamızda hem de başkalarının hatalarında...

Sevgiler.

Alt 12-02-2012, 09:07 PM   #7 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Alıntı:
Isola Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Evet var ve var olmaya devam edecek. Dünya nüfusu 7 milyar oldu. Tüm dünyayı değiştiremeyiz. O nedenle önce herkes kendisini değiştirmeli. Bununla birlikte bir arkadaşım var, bayılıyorum ona, dünyaya bedel bir insan. Ondan hiç keşke duymadığım gibi, onunlayken tüm keşkelerimi de unutuyorum.

Sevgilerimle.
Alt 12-02-2012, 09:10 PM   #8 (permalink)
Administrator

Süpermiş en azından herkesin öyle bir arkadaşı olmasını diliyorum. Müthiş bir enerjisi ve yaptıklarından emin hali olmalı arkadaşının. Şanslısın valla.

Alt 12-02-2012, 09:14 PM   #9 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Amiiiiinnnn! O kadar muhteşem bir insan, anlatmaya kelimelerim yetmez. Allah herkese nasip etsin öyle arkadaşlar. Hepsinden önce de en iyi dostumuz olan kendimizi...
Alt 13-02-2012, 03:53 PM   #10 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 53
71 Mesajinıza toplam 201 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sole is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"Keşke"nin bize birşey kazandırmadığını-daha doğrusu kendimizi üzmekten başka bir işe yaramadığını- öğrendiğimden beri bunun için çabalıyorum. "Keşke" kelimesi sözlüğümden çıkardığım kelimelerden benim. Kendimi o kelimeyi kullanırken yakaladığım anda olaya farklı bir açıdan bakabilir miyim diye soruyorum. "Keşke" leri büyük ölçüde hayatımdan çıkardığıma inanıyorum. Hiç olmasa ya "keşke" ler hayatımızda derken herkes için söylemiştim. Ama o kelimeyi bilinçli bir şekilde kullanmamak için çaba göstermeye ve denemeye değer.Olması gereken olur her zaman. Hatamızda bile öğreneceğimiz birşey vardır. Hem kendi hatamızda hem de başkalarının hatalarında...

Sevgiler.
Bunu basardigin icin tebrik ediyorum seni, kolay degil cunku. Bazen bazi olaylar kontrolumuz disinda da gelisebiliyor ve hal boyle olunca cogu zaman yanlis kararlarin esiri oluyoruz. Sadece farkina varildigi an bundan ders cikarmaliyim demeye basliyor insan..

Ben de gayret gosterecem insallah..

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet var ve var olmaya devam edecek. Dünya nüfusu 7 milyar oldu. Tüm dünyayı değiştiremeyiz. O nedenle önce herkes kendisini değiştirmeli. Bununla birlikte bir arkadaşım var, bayılıyorum ona, dünyaya bedel bir insan. Ondan hiç keşke duymadığım gibi, onunlayken tüm keşkelerimi de unutuyorum.

Sevgilerimle.
Tabiki herzaman bir yerlerden baslamak lazim, once kendimizden. Yukarida da belirttigim gibi ancak fark ettigimiz anda bazi seyleri degistirmeye gucumuzun oldugunu anliyoruz.

Cok sanslisin oyle bir arkadasin oldugu icin.. insanin hayatinda zaten bu tur insanlar olmali ki hayata farkli bakabilesin : )

Ben de oyle bir arkadasa sahip olmayi seciyorum

Basaranlar once inandilar sonra yaptilar. Basaramayanlar ise once yapip sonra inanmayi denediler.
Ben mutlu ve basarili olmayi seciyorum...
Sole isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks