Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-02-2012, 01:44 AM   #6 (permalink)
maviinci
Binbaşı

maviinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,267
1,458 Mesajinıza toplam 5,344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to allmaviinci is a name known to all
Standart Cevap: İyi bir şey yapmaktan korkuyorum:(

Alıntı:
scorpion_96 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet sanırım benim korktuğum şey kıskanılmak,göze batmak şu andaki halimden daha iyisi olduğumu bildiğim halde hiçbir şey yapmamayı tercih ediyorum. bir alanda diğerlerinden daha iyi olduğumu bildiğim halde sönük kalmak bana kendimi kötü hissettiriyor. mesela neden ben daha az çalışarak daha başarılı oluyorum. o bunu benden daha çok hak ediyor diye düşünüyorum. ama belki de yanlış metodlarla çalıştı de mi. benim neden dış görünüşüm ondan daha iyi çünkü o kendine benim kadar bakmıyor. nedenleriyle düşünüyorum. bence herkes hakkettiğini almalı emek harcamadan bir şeyi iyi yaptığımda kendimi suçluymuş gibi hissediyorum. bilmiyorum ya bazı insanlar çok hırslı oluyorlar bu da benim kendimi yalnız veküçük şeyleri kafasına takan biri gibi hissetmeme neden oluyor. diyetisyen kontrolünde zayıflamaya çalışıyorum okul ve dersane rehberlik öğretmeniyla görüşüyorum. konuşurken sanki sorunum hallolmuş gibi hissediyorum ama bir süre sonra etkisini kaybediyor. sürekli başa sarıyor 3 yıldır böyle bir yerlerde yanlışlık yapıyorum sanırım. imported_Angel sende bir değişiklik oldu mu yoksa hala öyle misin?

korkma :) o duygularına isyan et.. üzerine gittikçe cesurlaştığını göreceksin.. o düşünceleri engellemek değil, serbest bırakıp fazla önemsememek daha önemli, daha işe yarar.. Engelledikçe onlara odaklanacaksın, ama serbest bırakırsan ve hayatını güzelliklerle, iyi olumlu düşünceyle süslersen zamanla pozitif olacaksın ve değişimi kendi gözlerinle göreceksin :))

elinde telkinler, olumlamalar, EFT, sedona yöntemi gibi bir sürü yöntem var.. imkânın varsa psikolog desteği de almanı öneririm, sen işe yaramadığını düşünsen bile al, git konuş çünkü o senin birşeylerin farkına varmanı sağlayarak mutluluğa giden yolunu kısaltır
maviinci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla