Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27-12-2011, 12:39 PM   #12 (permalink)
Berilce
Yüzbaşı

Berilce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,207
808 Mesajinıza toplam 2,263 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Berilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of lightBerilce is a glorious beacon of light
Standart Cevap: SADECE İNANIN

Alıntı:
ecot640 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet ben de dukan degil ama baska bir protein diyeti duymustum. gerçekten işe yarıyor bunlar ama ben mesela diyet yaparak vermedim kilolarımı. açıkcası gerçekten, yemenin aslında hiçbir zaman zayıflamak kadar güzel olmadıgını kavrayınca diyete falan gerek kalmıyor. ben hiç birşey yemeden 1.5 ay geçirdim ve deli gibi spor yaptım bu dönemde . eger kedim ölmeseydi ve ben mutsuzluktan tekrar yemeye baslamasaydım simdi 40 kilo falan kalmıstım herhalde. sporu bırakmadıgım icin kilo almadım ( ki gerçekten cok yedim öyle böyle degil) hatta sıkılaştım inceldim ama tartıya yansımadı. şimdi tekrar kedi bulmaya calısıyorum. eger tekrar bir kedi alırsam bosluk dolar böylelikte yemeklere ihtiyacım kalmaz, böylece ben de 50 kilo hedefime ulasırım .
ama dediğim gibi , olayın özünü kavrayınca hersey cok kolay. ben hatta kendimi aşmıştım, yemek yiyen insanlardan bile iğreniyordum nasıl yiyorlar öyle yağlı boyalı şekerli şeyleri diye.. Gerçekten de öyle yani aslında hiçbirimizin ihtiyacı yok öyle yiyeceklere. ben sabah altıda kalkıp okula giden ve cok spor yapan biriyim. buna ragmen günde sadece biraz marul bana yetiyordu
Yazınızı yeni okudum, biz şehirde yaşayanların en büyük derdi hareketsizlik zaten, düzenli spor yazılsa bütün bunları konuşmamıza gerek kalmayacaktı!... Kedinizin ölümüne üzüldüm, başınız sağ olsun... Kediler evine çok bağlanıyor, sahibine de, kedinin nankör olduğunun söylenmesi de sadece bir önyargı!... İnanç her şeyi mümkün kılar...
Berilce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla