Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25-11-2011, 11:22 PM   #24 (permalink)
AYIŞIĞI
Teğmen

AYIŞIĞI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 74
47 Mesajinıza toplam 134 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AYIŞIĞI is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: Boşanma sonrası yaşananlar

Alıntı:
phillis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Seni cok iyi anliyorum... iyi bir insandir mutlaka ama sana yetersizdir...eger problemin sende oldugunu düsünüyorsan kendini degistir cünkü kimse baskasini degistiremez kendinden baska..düsünce yapilarini degistir..dogru sitedesin cekirdek inancindan baslayabilirsin bu problemini cözmeye. Eger problem sendeyse dedigin gibi baska biride olsa hayatinda ayni problemi tekrar yasayacaksin. Sanirim derinlerde eksik olan babanla olan iliskinde yatiyor, onda hangi eksikligi hissetdiysen bu eksikligide esinde hissediyorsun...cocuklugunda olmayan duygu hicbirzaman var olmadiysa, bunu esinde tamamlayamaz cünkü senin icindedir bu eksiklik ancak sen Cekirdek inancinla degistirebilirsin ve bu eksiklik probleminde ortadan kalkar..
Sevgiler umarim yardimci olabilmisimdir :-))
teşekkür ederim phillis,
tabiki burdaki herkesin fikri benim için değerli her konuda.sonuçta yaşanmışlıklar tecrübe hayatımızda.çocuklukta yaşadıklarımız ve hissettiğimiz eksiklikler şuan ki yaşamıızı ve davranışlarımızı çok fazla etkiliyor.ben buna fazlasıyla inanıyorum.evet amacım zaten kendimi ve bakış açımı değiştirebilmek.ümid ediyorum o zaman herşey daha farklı olucak.:)
AYIŞIĞI isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla