Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-10-2011, 09:06 PM   #210 (permalink)
doris
Yüzbaşı

doris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,461
656 Mesajinıza toplam 4,071 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
doris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the roughdoris is a jewel in the rough
Standart Cevap: damla damla bir günlük

selam günlük
şu sıralar şükür halindeyim... allahım bana verdiğin bu hayat için şükrediyorum.. eğer hayattaysam hersey mümkün diye düşünüyorum hayatın kendisinin bir mucize olduğunu bazen hetırlamam gerekebiliyo....
aslında gecenlerde bir sey farkettim bilinç altıma kodlanan bir seye neyin sebep olduğunu buldum..
hayat zor öyle kolay değil para kaznmak diye annem söylenip duruyodu ve bu söylentinin ne kadar tanıdık geldiği hatta yıllardır aynı seyleri duyduğumu farkettimki sonra anneme kızdım tabi sus artık dedim fikirlerini kendine sakla.. vicdanım sızladı biraz sert cıktım ama haklıydım... bilinç altı kodları cok önemli annem bunu bilmiyordu tabi.. ama ben cocuklarıma esime bunu yapmıycam.. pozitif olmak öyle önemliki tüm hayatı değiştiren tek şey bu ne olduğu değil nasıl gördüğün ve nasıl tepkiler verdiğin önemli...
meleklerim mesala bana hep olumlu dugular veriyorlar iyiki varlar iyiki......

Yıkıldığın heran Yokolmadığına Şükret Kalk aynalara Bak.. Yorulduun heran Kolay ölümdeN vazgeç Kalk gökYüzüne Bak.. yüreğine güneş koy, yüreğine bulut koy, yüreğine yıldız koy, yola devam!!...
doris isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla