Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16-08-2011, 01:59 PM   #58 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuşa yaklaşma sürecimi izlediğim günlüğüm

Merhaba sevgili günlük
elimde olmayan nedenlerden ve şartlardan dolayı birçok konuda engellenme duygusu yaşamaktayım...ama yine de pes etmiyorum ve ben de kendi sınırlarım içerisinde hayatıma ufak yenilikler katmaya çalışıyorum ve bunu bilinçli olarak arayıp bulup uyguluyorum....

ve küçük şeyler olmalarına rağmen asla onları küçük görmüyorum....ve bunlara sevindiğim zaman başka kişilerin hayatlarında neler yaptıklarıyla karşılaştırmıyorum...zaten çocukları da biz yetişkinlerden ayıran özelliklerden birisi de ufak şeylerden mutlu olabilmek değil mi ? ben de bu yeteneği taze tutmaya çalışıyorum...bazen dışarıya sırf farklı birşeyler görebilirmiyim umuduyla çıkıp gözlerimi 4 açıyorum ve gezdiğim yer aynı yer ve aynı bildiğim sokaklar olsa bile... sokakta kaldırım kenarında bir kedi bile görmüş olsam bu benim için sevinç kaynağı olabiliyor ve onu o günümün anlamı farklılığı olarak etiketlendirebiliyorum....yani küçük şeylere büyüteç tutuyorum ve onlara önem katıyorum...böylece kendimi farklı birşeyler yaptığıma yaşadığıma inandırıyorum..

benim için şu an önemli olan şey birçok günümün birbirine benzer geçmesine rağmen hiç değilse tamamen aynı geçmemesine çabalıyorum...bugünüm dünümden farklı olsun diye uğraşıyorum...bakalım bugünkü ufak yeniliğim ne olacak.. ?

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla