Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-03-2011, 07:34 AM   #45 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuşa yaklaşma sürecimi izlediğim günlüğüm

sevgili günlük..
ben bugün şu kararı verdim..ben bir konuda geliştiğimi ve birşeyde başarılı olduğumu veya birşeylerimin beğenildiğini hissetmem ve öyle sonucu değerlendirmem için artık başkalarının onayına ve tepkisine bakmayacağım.

çünkü ben kendimi gelişmiş hissediyorsam gerçekten gelişmişim demektir
ben kendimi başarmış hissediyorsam gerçekten başarmışım demektir..
ben kendimi güzel ve beğenilen hissediyorsam gerçekten öyleyim demektir..

bundan sonra başarılarımı gelişmelerimi güzelliklerimi başkasına gösterme öne çıkarma çabasına girmeyeceğim....yani artık onaylanmak için "başkasına" hava atmayacağım...illa ki hava atmam ve sonucunda onaylanmam gerekirse..."kendime" hava atacağım ve kendi kendimi onaylayacağım ve hala da çevredn olumlu tepki gelmediği gibi olumsuz tepki bile geliyorsa canımı sıkmayacak..sadece o eleştiriden almam gereken birşey varsa süzgeçten geçirip alırım o kadar..onun haricinde takmam....eleştirisi gerçekten değerlendirmemden geçebilecek şekildeyse anca değerlendiririm....

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla