Tekil Mesaj gösterimi
Alt 12-03-2011, 01:28 PM   #42 (permalink)
imported_Angel
Yüzbaşı

imported_Angel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,337
963 Mesajinıza toplam 4,848 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
imported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to allimported_Angel is a name known to all
Standart Cevap: Yeniden doğuşa yaklaşma sürecimi izlediğim günlüğüm

hani bazen kafayı yiecekmiş gibi aşırı bunalıma giriyordum ya..işte onun sebebini sonunda anladım
aklımda bir sürü halledilmesi gereken konu başlığı olduğunda ve bunlar birbirine bağlı şeyler olduğunda (aynı zincirin halkaları
gibi) ve dallanıp budaklandığında onları sıralayamayışım ve gruplandıramayışım yani düzenleyemeyişim, toparlayamayışım
ve bu düzenlemeye nereden başalyacağımı bilememem karar verememem (çünkü herşey tam olarak nereye ait bilememem)
öncelik ve önem sırasına karar veremeyişim..
ve yanlış yere koymak istememem yüzünden bu detayların ait olduğu büyük resimleri..yani resmin tümünü bir indeks olarak göremememden
kaynaklanıyor...herşeyi birarada harita gibi görememek de kontrolumu kaybettiğim ve hiçbirşeye hakim olamadığım
hissini verip beni sinirlendiriyor..kendimi çok dağılmış hissediyorum ve başa çıkamayacağımı düşünüyorum
uzun lafın kısası organizasyon yeteneğim kaybolunca çok kötü oluyorum...

kadınlara erkeklere ve insanlara karşı da neden kin ve öfke duyduğumu anladım..çünkü kafamdaki düşünceler ve etiketlendirmeler şu şekildeymiş

ERKEKLER = ailemin bana yasakladığı yasak kişiler
Başkalarını beğenen ve özel gören kişiler
Beni sıradan gören ve beğenmeyen kişiler
hatta beğenmediklerini sözleri ve davranışlarıyla yüzüme vuran kalbimi kıran kişiler

KADINLAR = Erkeklerin bana tercih ettiği diğer kişiler (beğenilen kişiler)
Beni yenen hep benden üstün gelen rakiplerim....Beni erkekler tarafından beğenilmediğim tercih edilmediğim için küçük gören ve arkadaş olmak yanımda durmak istemeyen kişiler

BEN = tercih edilmeyen ve sıradan görülen ve hep arka planda kalmış ve keşfedilmeyi bekleyen kişi...

bu düşüncelerimi daha olumlu yeni düşüncelerle değiştirmek istiyorum..hadi hayırlısı...

imported_Angel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla