Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-01-2011, 11:17 AM   #2 (permalink)
Alexandra
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Bunu Neden Yaptın?

"Bunu neden yaptın?"

Son 10 gündür bu soruyla başım dertteydi. Cevabını alamayacağım hatta sormaya korktuğum bir soruydu kendisi. Sonra korkmadığıma karar verdim, alacağım cevap beni daha fazla kıramayacaktı nasılsa. Sadece karşımdaki kişiye saygımı yitirdiğim gözler önüne serilmesin diye sormadığımı fark ettim.
Bunu neden mi yapmıştı? Onun da elbette bir amacı vardı, artık amaçlarımız değişmişti onunla o kadar. Senin de dediğin gibi, beyni henüz neden yaptığının farkında değil ama bilinçaltındaki cadı gayet iyi biliyor.

Haber beyne ulaştığında içinin benim kadar acımamasını dilerim.

Ben yüreğimin de elastikiyetini arttırmayı başardım sanırım:)))
Artık dışarıdan saplanan bıçaklar kalbimdeki ısıya dayanamadan eriyip kül oluyor, sahiplerinin elleri de ısıya dayanıklıdır umarım ;)))

Biliyorum anlatmaya çalıştığın şey bambaşkaydı Tolgacığım ama okudukça beni aldı buraya getirdi.

Bak paylaşmaya ihtiyacım varmış demek.

Çok teşekkür ederim canım:))
who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla