Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-12-2010, 12:21 AM   #9 (permalink)
vittoria è nostra
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all
Standart Cevap: sen ! kendin ol !

ben böyle bir süreçte miyim acaba? gerçekten içimden geldiği gibi kendi düşüncelerim ve davranışlarımla hayatımıd evame ttirmeye başladığımdan beri dışarıdan gelen her türlü baskıyı diretiyi reddediyorum. ve bu yüzden çok kişi hayatımdan çıktı yada mesafesı oldukça uzaklaştı. bu durum için üzülmüyorum aksine seviniyorum. sizinde dediğiniz gibi:

sevdiğin insanın yanında kendin olamazsan kimin yanında olabilirsin ki?
önce ordan başlarsın. maskeni bırakıp - ben buyum, özüm bu - dersin.
sana olan sevgisi gerçekse - özünden sevdiyse - bunu kaldırabilir. büyür ve gelişir sevginiz.

çünkü iki kişi benim ben olmamı isteyenler onu anladım ben birini ruh eşim diğerini ruh ikizim olarak tabir ediyorum. bu tanımlardakı açıklamalarada uydukları ve ruhumu değiştirmeyen aksine beni bu yönümle kabullenip hayatlarında bir uyum içinde yaşadıgım kişiler. şu sıralar biraz daha yalnızlık ağır bastı onuda şu dizelerinizde buldum:

yalnız kalırsın. ama çok iyi bilirsin ki yalnızlık o ' na mahsustur. bir de o ' na yakın olmak isteyenlere.
o yalnız olanlara daha çabuk ulaşır. bazen o ' nu kendi çokluğunda bazen de hiçliğinde bulursun. aradığın ve beklediğin mucize budur işte.

çok güzel satırlar yüreğinize sağlık özlem hanım. teşekkürler. sevgilerimle.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla