Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Hatalı Alanlarımız

Uyarılar

sen ! kendin ol !

Serbest Kürsü ve Hatalı Alanlarımız sen ! kendin ol ! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız sen ! kendin ol ! kendi yarattığın direnç duvarını yıkıp kendi parçalarını birleştiremediğin için büyüyemedi sevdaların. kendini ikiye böldün. duvarlar ördün. bir yarını duvarlar ardına hapsettin. bir yarını bir maskenin ardına gizleyip, maskeli balolarda maskeli insanlarla kendini avuttun. kendi yarattığın ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Hatalı Alanlarımız telkin cd indir izle İstanbul Hatalı Alanlarımız nerededir kimdir Hatalı Alanlarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Hatalı Alanlarımız hipnoz Hatalı Alanlarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Hatalı Alanlarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Hatalı Alanlarımız kuantum düşünce kitap haberi

sen ! kendin ol !

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-07-2008, 09:02 AM   #1 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart sen ! kendin ol !

sen ! kendin ol !

kendi yarattığın direnç duvarını yıkıp kendi parçalarını birleştiremediğin için büyüyemedi sevdaların.

kendini ikiye böldün. duvarlar ördün. bir yarını duvarlar ardına hapsettin. bir yarını bir maskenin ardına gizleyip,
maskeli balolarda maskeli insanlarla kendini avuttun.

kendi yarattığın direnç duvarını yıkıp, kendi parçalarını birleştiremediğin için büyüyemedi sevdaların.
yarım kaldı aşkların. tamamına ermedi mutlulukların.

sen yine de kurnazlık ettiğini, kendini bu parçalanmışlıkla koruyup güvende tuttuğunu sandın.
küçük hesaplar yapıp kazandığını düşündün ama bilmediğin kadar büyük şeyler kaybettin.

kendi özün hala o duvarların içinde gerçek sevgi için yanıp tutuşuyor.

maskeli süvari dışarıda, maskeli baloda yaşamla olan dansını sahte gülümsemelerle yapıyor.
duvarların içinde ki kendi özünün - beni unutma - diyen haykırışları yüreğini burkuyor.

duymak istemiyorsun.

bastırıyorsun iç sesini kalabalık ve gürültüyle.

ama yine de bilmediğin bir sızı oluyor yüreğinde. dinmiyor bir türlü ne yaparsan yap. hangi maskeyi takarsan tak.

korkuların duvarları yıkıp, parçaları birleştirip, özgürleşmene engel oluyor. mutlu olamıyorsun. huzur bulamıyorsun.

kendi özünü yaşamın dansıyla besleyemiyorsun.

yaşamın içine katamıyorsun. aç ve susuz süründürüyorsun.
onu görmezden gelip mutlu olmak için mucize insanlar arıyorsun kendi dışında.

mucize orda.

ördüğün duvarlar içinde, kendi özünde.

korkma çıkar onu yaşam balosuna.

maskelerinden kurtul. parçalarını birleştir. gerçek sen ol. dans edecek kimseyi bulamazsın diye endişelenme.

bu tehlikeyi göze al.

senin maskesiz ve gerçek olduğunu gören biri mutlaka maskesini çıkaracaktır.

sahte ve kalabalıkta olmaktansa kendin gibi, gerçek ve yalnız ol. yoksa mucizeleri beklemekle geçer gider yaşamın.

şunu da unutma sakın. kendin olmak, varolmak çok da kolay bir şey değildir.
kolay olsaydı bunu herkes yapardı. maskeler bir bir düşerdi. kendin olmanın büyük zorlukları vardır. büyük kayıpları vardır.

önce seni her şeyinle çok sevdiğini sandığın en yakınına - sevgiline, eşine, hayat arkadaşına - karşı zorlu bir süreç başlar.

sevdiğin insanın yanında kendin olamazsan kimin yanında olabilirsin ki?
önce ordan başlarsın. maskeni bırakıp - ben buyum, özüm bu - dersin.
sana olan sevgisi gerçekse - özünden sevdiyse - bunu kaldırabilir. büyür ve gelişir sevginiz.

maskeli parçasıyla sevdiyse seni, maskesiz ve gerçek seni kabullenemez.
seni sevmesi için ona tıpatıp benzeyen maskeni takmaya zorlar seni.
sen takamazsın artık. o da çıkarıp atamaz. ve kaçınılmaz sona ulaşırsınız. bu kendin olmak için ödediğin ilk bedeldir.

sonra diğer en yakınlarına sıra gelir. ailenle olduğunda da kendin olmak istersin.
kanını, canını taşıdığın insanların yanında kendin olamazsan nerede, kimlerle kendin olabilirsin ki?
kendin gibi olmanın tadına varmışsındır. bunu durduramazsın. bir kez daha o zorlu süreci göze alırsın.
onların gerçekliği kadar, ya olduğun gibi kabul edilirsin ya da onları da kaybedersin.

kendin olmanın özgürlüğü, varolmanın dayanılmaz hafifliği sonsuz mutluluğa ve huzura ulaştırmıştır artık seni.

yürüdüğün yol budur artık. o yolda yalnızsındır. ama kendinsindir. bu yolda yürümek o kadar güzeldir ki bütün zorlukları göğüslemeye hazırsındır.

yolun en başında daima en yakınların olur ve hepsi seni kendi yollarında yürümen için ısrarla geri döndürmeye çalışır.
kendin olma yolunun en zorlu etabıdır bu.

sen direndikçe onlar da direnir.

bu sana güç verir. yolunun doğru olduğunu hissettirir.

kendin olma yolunda yürüdükçe, karşılaştığın bütün dirençleri varolmak için bir fırsata dönüştürme ustası olup çıkarsın zamanla.

kendin olursun.

yalnız kalırsın. ama çok iyi bilirsin ki yalnızlık o ' na mahsustur. bir de o ' na yakın olmak isteyenlere.
o yalnız olanlara daha çabuk ulaşır. bazen o ' nu kendi çokluğunda bazen de hiçliğinde bulursun. aradığın ve beklediğin mucize budur işte.

duvarlarını yıkıp, maskelerini atıp, parçalarını birleştirip, bütünselliğini oluşturmaya başladığında kendi mucizeni yaratırsın.
hülya (oğuz) gültekin
03 temmuz 2008

sevgiler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 15-07-2008, 09:13 AM   #2 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: sen ! kendin ol !

Alıntı:
yalnız kalırsın. ama çok iyi bilirsin ki yalnızlık o ' na mahsustur. bir de o ' na yakın olmak isteyenlere.
o yalnız olanlara daha çabuk ulaşır. bazen o ' nu kendi çokluğunda bazen de hiçliğinde bulursun. aradığın ve beklediğin mucize budur işte.
yine harika bir paylaşım...
t e ş e k k ü r l e r
Alt 15-07-2008, 09:58 AM   #3 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Ynt: sen ! kendin ol !

herzamanki gibi çok güzel...
defalarca okunabilir.

çok saolun...

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-03-2009, 01:56 PM   #4 (permalink)
Teğmen

asi_mavi2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 662
72 Mesajinıza toplam 466 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
asi_mavi2 will become famous soon enoughasi_mavi2 will become famous soon enough
Standart Cevap: Ynt: sen ! kendin ol !

çok güzel... kendin olmak...
asi_mavi2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-05-2009, 10:44 AM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 8
21 Mesajinıza toplam 46 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
chees19 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: sen ! kendin ol !

Teşekkür ederim.
chees19 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-06-2009, 10:37 AM   #6 (permalink)
Teğmen

suxvegas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 23
27 Mesajinıza toplam 217 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
suxvegas is an unknown quantity at this point

Çok çok beğendim. Teşekkür ederim
suxvegas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-06-2010, 03:09 PM   #7 (permalink)

Tesekkür: 3
12 Mesajinıza toplam 40 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
destiny_child is an unknown quantity at this point

kesinlikle mükemmel bir yazı...
destiny_child isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-11-2010, 10:56 PM   #8 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
denizvemartı is an unknown quantity at this point

Kendim olmayı o kadar çok özülyorum ki...
denizvemartı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2010, 12:21 AM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

ben böyle bir süreçte miyim acaba? gerçekten içimden geldiği gibi kendi düşüncelerim ve davranışlarımla hayatımıd evame ttirmeye başladığımdan beri dışarıdan gelen her türlü baskıyı diretiyi reddediyorum. ve bu yüzden çok kişi hayatımdan çıktı yada mesafesı oldukça uzaklaştı. bu durum için üzülmüyorum aksine seviniyorum. sizinde dediğiniz gibi:

sevdiğin insanın yanında kendin olamazsan kimin yanında olabilirsin ki?
önce ordan başlarsın. maskeni bırakıp - ben buyum, özüm bu - dersin.
sana olan sevgisi gerçekse - özünden sevdiyse - bunu kaldırabilir. büyür ve gelişir sevginiz.

çünkü iki kişi benim ben olmamı isteyenler onu anladım ben birini ruh eşim diğerini ruh ikizim olarak tabir ediyorum. bu tanımlardakı açıklamalarada uydukları ve ruhumu değiştirmeyen aksine beni bu yönümle kabullenip hayatlarında bir uyum içinde yaşadıgım kişiler. şu sıralar biraz daha yalnızlık ağır bastı onuda şu dizelerinizde buldum:

çok güzel satırlar yüreğinize sağlık özlem hanım. teşekkürler. sevgilerimle.
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-12-2010, 10:13 AM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

Alice in Wonderland - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 384
520 Mesajinıza toplam 1,643 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really niceAlice in Wonderland is just really nice

harika bir yazı . teşekkürler.

Bookmarks