Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-12-2010, 11:06 AM   #13 (permalink)
Parlayan
Üsteğmen

Parlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 851
418 Mesajinıza toplam 1,764 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Parlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of light
Standart Cevap: AFFETME OLUMLAMASI

Alıntı:
birAsiAksAçlıkız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çok güzel bir olumlamaya benziyor ancak kafama takılan affetme medıtasyonu gibi olaya özel olsa daha çabuk etki yaratmazmıydı acaba? hani diyoruz ya "iyi bir hayat istiyorum" olumlaması doğru değildir çünkü nasıl bir hayat istendiği belirtilmemiştir diye. burada da aynı şekilde olay yada bizim hissettiğimiz bize hissettirilen net belirtilmemiş, genel oldugu için tabiiki de. sanki genel olarak evrendeki bizi affetmek amaçlı yapılmış. bu olumlama bu şekilde tekrarlandıgında her bireyin gerek kendisi haricindeki olay birey ve herşeyi affetmesi gerekse kendını affetmesini sağlayabileceği kanısında tereddütüm var :( biri beni aydınlatabilirmi bu konuda.
Sevgiler, bence genelleme yok bu olumlamada sen "bu hepimizi özgür kılacaktır" cümlesinden yola çıkarak bunu düşündün sanırım. Herkes için geçerlilik anlatıyor bu cümle..Olumlamayı benimsemek önemli,gerçekten hissetmek, sanırım bu olumlama sana bunu hissettirmedi.Değiştirerek kullanabilirsin..Sevgilerimi yolluyorummm mutlu kalll....